sizi en çok etkileyen film ve sebebi yorumunuz..

Kilitli
evas

sizi en çok etkileyen film ve sebebi yorumunuz..

Mesaj gönderen evas »

21 gram. suçluluk duygusu hakkında .affetmek hakkında. hayat devam ediyor mu hakkında. her 3 soruya cevap arıyor.

birde beş vakit filmi var. çok sakin bir film sıkıcı diyenlerçoktur. ama ana konu çocuk yetiştirme suçluluk . çocuk yetiştirmede kafamda ampuller yaktı. nasıl herşey değişmeden gidiyor. anlatıyor.
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Enlas nasılsın ya ? Yine nick değiştirmişsin hayırdır ? Bu başlığı açman gereksiz olmuş En son izlediğiniz film ve yorumlarınız diye bir başlık vardı zaten
katre

Mesaj gönderen katre »

Bu başlığı açman gereksiz olmuş En son izlediğiniz film ve yorumlarınız diye bir başlık vardı zaten
sabote etmesene başlığı :)
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Forumdaki büyüklerimizden böyle öğrendik Bu devirde efendilik işe yaramıyor :D
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Tek bir film denemez tabiki bir sürü film vardır etkilenmiş olduğumuz şu an aklıma gelen son zamanlarda izlediğim ve beni etkileyen filmlerden biri kurtlarla dans...Etkileyici bir hikaye, göz yaşartan bir dostluk,karakterlerin hakkını veren iyi oyunculuklar ve harika doğa görüntüleri ile kendinizi ayrı bir boyutta hissettiren bir film ;)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

Son zamanlarda izlediğiniz film diye bir başlık var zaten aşağıya link'ini koyuyorum bu başlığı da kilitliyorum. ayrıca konuları dağıtmamaya çalışalım. (herkes hata yapabilir kimseyi yermek için söylemiyorum bunu)

http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?t=3759
Kilitli