caddebostan kültür merkezi

ırmak

caddebostan kültür merkezi

Mesaj gönderen ırmak »

istanbuldaki arkadaşlar 13 14 sene önce istanbulda caddebostan kültür merkezine giderdim tam bi entellektüeller merkezi gibi gelirdi bana şimdi nasıl giden varmı :?:
Kullanıcı avatarı
artikdayanamiyorum

Mesaj gönderen artikdayanamiyorum »

şu anda liseli öğrencilerle dolu bi yer sevgilisini alan geliyo
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Kadıköy'deki akmar pasajı da bir zamanlar farklıymış.
Kullanıcı avatarı
UnConscious
İletişim:

Mesaj gönderen UnConscious »

orası o kadar senedir var mı yahu? ben yeni açıldı sanıyordum.
yeni dediğim 2-3 sene önce en azından, ben ilk o zaman duydum öyle bi yer olduğunu.
internetten aldığım if istanbul biletlerini çıkartmak için oradaki afm'ye gittim bi tek o zaman gördüm, pek incelemedim ama bildiğimiz alışveriş merkezi gibi bi yerdi sanki.
It's not the evil from down below
Which creeps and lurks under the snow
It's not of satan's will we fall
It's due to the evil in us all
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

bana çok sapa bi yer geldi ve yeni açıldı zannediyodum ben de :? doğan canku konserine gittim, binayı bilmem ama konser süperdi :P
Kullanıcı avatarı
artikdayanamiyorum

sessiz gemi yazdı:Kadıköy'deki akmar pasajı da bir zamanlar farklıymış.
bir zamanlar satanizmin beşiğiydi
wasp

Mesaj gönderen wasp »

aham. yanlış anlaşılma olabilir. kadıköylü değilim ben arada sırada geçerim. geçenn gittim bi arkadaşı beklerken cdlere bakarım diye girdim. açıkçası kafam iyiyydi. yanından geçerken biri böle torbacı gibi davrandı:)
bi ara satanizmden çok uyuşturucu merkezi olduğu söyleniyodu. sanırım
haklılık payı var.

artı bence türkiyede satanizm yok ve hiç olmadı:)
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

[quote="wasp"]açıkçası kafam iyiyydi. yanından geçerken biri böle torbacı gibi davrandı:)
quote]

Sen de bu adamla hiç muhattap olmadan geçip gittin tabi :) Öyle mi ?
Kullanıcı avatarı
artikdayanamiyorum

gerçi şu andada fazla bişey değişmedikii bazı bilinen yerleri herşeye rağmen hala war gençlerin hali çok bozuk ;:D
wasp

Mesaj gönderen wasp »

artikdayanamiyorum yazdı:gerçi şu andada fazla bişey değişmedikii bazı bilinen yerleri herşeye rağmen hala war gençlerin hali çok bozuk ;:D
bırak yaşasınlar:)
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Mesaj gönderen tomwaits »

[bence türkiyede satanizm yok ve hiç olmadı:)[/quote]

adanada 10 sene önce bizim okulda satanizme inanan orta 3 e giden üç kız intihar etmiş ve bütün gazetelere manşet olmuştu. :shock:
wasp

Mesaj gönderen wasp »

onlar ona inanmasa da ederlerdi zaten:)
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

konunun dağılmasına yardımcı olmak gibi olacak ama.. türkiyede satanistlerden ziyade ebeveyn sevgisinden yoksun, henüz kişiliği gelişmemiş ve bir gruba dahil olmak için yanıp tutuşan çocuklar var bence. "satanizmin felsefesi nedir?" diye sorsan "ee öö... ben blek dinliyom biliyonmu" der bu veletler. allah akıl fikir versin onlara da

bir de hayretle izlerdim haberlerde. binlercesinin deprem olunca altında can verdiği binalara onay verenler veya benzeri yüksek mevkideki takım elbiseli, makam arabalı, statü sahibi iş ve devlet adamları sanki çok temiz, ahlaklı, melek gibi müslüman kişilermiş gibi satanist avını gökdelenler ve devlet daireleri yerine rock dinleyen çocuklar arasında yaparlardı. böylesi daha kolaydı belli ki. cebinde 3 kuruş harçlıkla dolaşan çocuk satanist olsa ne olur koskoca güçlü adamlar şeytanın yolunda yürüyorken..

hmm ne diyorduk.. caddebostan.. valla hiç gitmedim :P
wasp

Mesaj gönderen wasp »

ben hayatımda azıma sürmedim öyle bişey. sürmeden yuttum:p

ayrıca şu an sarı kantaron kullanıyorum bitkisel ilaç olarak o gün de ilk aldığım gündü baya kafalı gitmiştim adamın yanına:D

ayrıca evet satanist falan hikaye. rating için yapılan şeyler. sevdiği için atlayan da var karnesi zayıf geldi diyede. sadece öyle bi tehlike yok. ben yaşamadım ama o akmar yağmalarını görenler pek iyi şeyler söylemiyolar. hep birileri kim vurduya gidiyo bu ülkede..
ırmak

yazık

Mesaj gönderen ırmak »

yazık olmuş caddebostan kültür mrk :cry: