80 ve 90'ların sevilen dizileri

selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

rainslovee yazdı:atlıkarıncanın fragman tarzında yayınlanan parcaları var youtube de ben ızledım :Dhepsı bızım yaslarda toplanmıslar ve bı enstantane olusturmuslar oda hostu youtube de bulabılırsınız
deyince hemen buldum. ne olduğunu hatırladım. hatta bir bölümünden bir yeri de anlatayım aklımdakileri.

sınıfta pablo diye yaramaz bir çocuk var. şimdi baktım da tipi de tam hatırladığım gibi bizim eski türk filimlerindeki gebercik'e benziyor.

bir gün şişko kız tost yerken, bu yanına gelir. yalvarır yakarır elinden tostu alır ve kaçar. tostun içine solucan koyar ve şişkoya geri verir. bundan sonrasını tam hatırlamıyorum. tostun içindeki solucanları görüyordu ama acaba, tostu ısırmadan önce mi sonra mı aklımda değil :)
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

ßilqe88 yazdı:ya dizi değil de, bi Sıcağı Sıcağına vardı, ne programdı o ya. Gerim gerim gerilirdim, çocuk aklımla çok severdim ya :) sunan adam da yakışıklı gelirdi :P

dizilerden bi süper baba şimdi aklıma gelen, düşünsem gelir de.. bizimkiler bi de.
sunan haluk bilginerdi daha sonra bıyıklı bir adam devam etmişti bıyıklının adını hatırlamıyorum.dövcek gibi anlatırdı.o tip programların furyası başlamıştı hey gibi günler ya.bi burukluk kaplıyo insanın içini eski günleri hatırlayınca :|
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

kyle35 yazdı:
ßilqe88 yazdı:ya dizi değil de, bi Sıcağı Sıcağına vardı, ne programdı o ya. Gerim gerim gerilirdim, çocuk aklımla çok severdim ya :) sunan adam da yakışıklı gelirdi :P

dizilerden bi süper baba şimdi aklıma gelen, düşünsem gelir de.. bizimkiler bi de.
sunan haluk bilginerdi daha sonra bıyıklı bir adam devam etmişti bıyıklının adını hatırlamıyorum.dövcek gibi anlatırdı.o tip programların furyası başlamıştı hey gibi günler ya.bi burukluk kaplıyo insanın içini eski günleri hatırlayınca :|
bıyıklının herifin adı cem kurdoğlu idi...

bi de "şok" diye bi program vardı. kolpa haberleri ciddiymiş gibi veriyolardı falan. geç saatteydi pek izleyemiyodum. şimdi olsa keşke...