80 ve 90'ların sevilen dizileri

Kullanıcı avatarı
meds

80 ve 90'ların sevilen dizileri

Mesaj gönderen meds »

ufaktım o zamanlar, ama net hatırlarım: perfect strangers nam-ı diğer muhteşem ikili. şurdan hatırlarsınız, kuzen larry ve balki bartokomous :). keşke tekrar verseler. çok uzun zaman oldu izlemeyeli. onlar yüzünden hala kuzenime balki diye seslenirim:)
diğeri de seinfeld. gerçi cnbc-e sağolsun baya bi yayınladı. ama aynı bölümleri sıkılmadan izlediğim ender dizilerdendi o da.

türkiye' de aklımda özellikle kalan ferhunde hanımlar var. her gün yayınlanırdı belki onunda etkisi vardır. aileden olmuşlardı artık:)
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

hımm nostalji; benimde aklıma gelenler kara şimşekkkk, A-takımı,bizim ev,yalan rüzgarı,ferhunde hanımlar,tarzan ve dahada vardı şu an isimleri aklıma gelmiyor tam bir tv canavarıydım o zamanlar... ama sanki o dönemlerde tv de izlemeye değer daha güzel programlar vardı :)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
Umutludepresif

Mesaj gönderen Umutludepresif »

Bizimkiler, Evimiz Hollywood'da, Süper Baba bunlar aklıma gelenler. Süper Baba'nın müziği de çok güzeldi. Ah 90'lı yıllar güzeldi be. :cry:
hezarfen

Mesaj gönderen hezarfen »

Alf,kara şimsek, A takımı, yalan rüzgarı,cesur ve güzel,mavi ay...
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

gulsen abi vardı cok seviyordum cok komikti
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
Kullanıcı avatarı
pinokyo

Mesaj gönderen pinokyo »

küçükken çzigifilm kuşağından önce bi pembe dizi veirlerdi
adını hatırlamıyorum başlangıcı şöyleydi bi tane salak kız kapalı çarşı gibi biyerde şarkı söyleyerek joplaya zıplaya boydan boya geçiyo millette koyun gibi onu takip ediyo hiç sevmezdim....

kara melek vardı ondanda bişey anlamazdım melek hiç siyah olurmuydu?
Körün isteğine karşılık verilen lensti hayat...
burali

Mesaj gönderen burali »

Küçük Hanım diye bir dizi vardı.
Konusu kölelikti. Bir baron vardı. Israrla köleliğe devam ederdi. Kimse onu sevmezdi. Onun kızı vardı. Adı misi mi neydi. Sevgilisi de Rudolfoydu. Rudolfonun bir de kardeşi vardı. Ricardo. Yüzü peçeli olan bi kıza aşıktı. yani yüzünü hiç görmediği bir kıza aşıktı.
Güzeldi. Çok heyecanla izlerdik.
Sonra da Sevme Hakkı diye bir dizi çıktı. O da fena değildi. Trt ekranlarında, yani Türkiye'de arkası yarın diziler bunlarla başlamıştı. Sonra iyice yayıldı. Bir de zenginler de ağlar vardı. Onu pek sevmezdim. Zaten TRT2 de çıkardı. Bizim TV trt2'yi çekmezdi. TRT2 de çıktığı için ziyaretçileri de seyredememiştik. Herkes anlatırdı. Ben de seyredemediğim için sinir olurdum...
Ne günlermiş!!!...
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

Married With Children'ın (evli ve çocuklu) üzerine tanımam.
Al Bundy, alemin kralı diyebileceğim 3-5 kişidendir :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

ya arkadaş kole ısaura vardı karaşimşek fılan bide cocuk dizisi vardı atlıkarınca ona bayılırdım:) okuldan kosa kosa gelır ızlerdım..
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

robinhood,bizimkiler,(galiba robinhood dan sonra bizimkiler başlıyordu.çok monoton ve sade bir aile dizisiydi ama neylersin başka bakacak bişiy yokdu o zamankar)karaşimşek ve cüney arkın filmleri (karaşimşek yada cüneyt arkın filmi başlayınca mahalleden bikaç kişi cama çıkar yada sokakta filmmmm başladııı diye bağırırdı .sokakta kimse kalmazdı..vay be ne sade ne güzel .bir hatırla bir selamla iş gördürdüğün paranın geçmediği günlerdi...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
Kullanıcı avatarı
simdi_yada_asla

Mesaj gönderen simdi_yada_asla »

süper baba (tek geçerim)
tusubasa (çizgi film)
mahallenin muhtarı
bizimkiler
susam sokağı vardı bir de çocukken izlerdim
Kullanıcı avatarı
zohannn

Mesaj gönderen zohannn »

full house(bizim ev) cok iyi diziydi ya ;) ;)
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

rainslovee yazdı:ya arkadaş kole ısaura vardı karaşimşek fılan bide cocuk dizisi vardı atlıkarınca ona bayılırdım:) okuldan kosa kosa gelır ızlerdım..
atlıkarınca güzel bir diziydi bende pek kaçırmazdım ve yine o yıllardan hatırladığım flash diye bir dizi vardı flash olunca kahramanımız duvarlardan geçebiliyor,arabalarla yarışacaka kadar hızlı hareket edebiliyordu güzel bir fantastik diziydi 8)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

Çocukken en çok severek izlediğim dizinin ismi: out of this world. Türkçe ismini hatırlamıyorum ama "dünyanın dışından" olabilir. trt'de yayınlanırdı. Hiç kaçırmazdım. İzlerken diziyle bütünleşirdim. Ama ne oldu, out of this world olduk büyüyünce de. :(
adora

Mesaj gönderen adora »

atlıkarınca :( çocukluğumu özlediğimi anımsıyorum özlüyorum bu diziyi internetten bulma imkanımız olsa keşke,bizler gerçekten çok şanslıydık gerçekten