bugün tv de izlemeye değer önerilerimiz

Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: bugün tv de izlemeye değer önerilerimiz

Mesaj gönderen mahsunkul »

bakmayın bende öyle takılıyorum işte 7 oskar aldığını bilmiyodum keretanın. geri adım atiim ben..out olmadan..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Vicdanen yanlış bilgilendirme yapmaktan rahatsız olucam yazmam lazım ve mahsunun bu filmle ilgili söylediklerini doğrular nitelikte olacak.
the postman nerdeyse 3,5 saat süren ve oscarın tam tersi kötü filmlere verilen bir ödül olan"altın ahududu" ödülünü almış bir filmmiş. [smilie=cray.gif] Kurtlarla dansla oscar al bu filmle altın ahudud işte kaderin cilvesi ne diyelim. :(
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Bugün tv'de 2 güzel film var hangisini izlesem oldukca kararsız kaldım açıkcası [smilie=bb.gif]

STAR TV Saat : 22 30

FRACTURE(KAÇIK)

Resim

IMDB Puanı:7.1

YÖNETMEN:Gregory Hoblit /2007OYUNCULAR: Jeff Danna,Anthony Hopkins,Ryan Gosling Ted Crawford, karısının kendisini aldatması nedeni ile onu öldürür ve cinayeti işler işlemez polisleri çağırır. Olay yerine gelen polis ekibinden bir memur olan Rob Nunally, Ted'i ve ölü eşini görünce büyük bir şoka girer. Çünkü ölü olarak yatan kadın sevgilisidir.Crawford'un avukatı olarak atanan Willy, başarılı bir kariyerin henüz başındadır. İlk başlarda son derece basit ve net görünen bu dava, cinayet silahının Ted'in silahı olmadığının anlaşılması ile büyük bir çıkmaza girer. Gerçek sanılan pek çok şeyin görünenin ötesinde bir gizemi olduğu ortaya çıktıkça olay, içinden çıkılması gittikçe zor bir labirente dönüşecektir.

KANAL D Saat 22 30

THE ILLUSİONİST(SİHİRBAZ)

ResimIMDB Puanı:7.7

Başrolünde ünlü oyuncu Edward Norton’ın oynadığı “Sihirbaz” TV’de ilk kez bu akşam Kanal D’de ekrana geliyor. Eisenheim, aristokrat bir ailenin kızı Sophia’ya aşıktır ama kendisinin marangoz bir aileden geliyor olması, çevreleri tarafından bu aşkın hoş karşılanmamasına neden olur. Aşkını yaşamasına yasak konan Eisenheim, ülkeyi terk eder ve dünyayı dolaşmaya karar verir. 15 yıl sonra tanınmış bir illüzyonist olarak ülkesine döndüğünde, eski aşkı Sophia'nın Avusturya-Macaristan veliaht prensi Leopold ile nişanlanmak üzere olduğunu görür. Ama yıllar sonra tekrar karşılaşan eski aşıklar, birbirlerine kayıtsız kalamazlar ve eski duygular yeniden alevlenmeye başlar. Bu durumun farkına varan Prens Leopold ile Eisenheim arasında, sıkı bir mücadele başlayacaktır. Sakın kaçırmayın! Orijinal adı : IllusionistYapım : 2006 Türü: Drama, RomantikYönetmen : Neil BurgerOyuncular : Edward Norton, James Babson, Jessica Biel, Matthew Blood-Smyth
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

illusionisti seyrettim çok güzeldir..antonyinkini seyretmedim ama eminim güzeldir hele başrolde oynuyorsa off
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Gemide İsyan - The Bounty

Resim

http://beyazperde.mynet.com/film/1570

TNT 23:00
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

HELEN İLE BÜYÜMEK(2004)

CINE 5 : Saat 21 50

Model ajansında çalışan Helen Mirren (Kate Hudson) kariyerinde hızla ilerleyen ve şehir hayatının karmaşasına alışkın bir kadındır. Terfi edilmek üzereyken ablasının ve eniştesinin trafik kazasında öldüğünü öğrenir. Çocuklar hakkında hiç tecrübesi olmayan Helen, kız kardeşininin çocuklarına bakmaya başlar. Hem çocuklarla ilgilenmek hem de iş yaşamında başarılı olmak o kadar kolay değildir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

gece 04. nba final serisi 1. maç

lakers, magic'e karşı.

yürü be lakers kim tutar seni..kobi hayranıyım=)
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

DÜNYANIN NASIL DEĞİŞTİĞİNE TANIK OLUN

Resim

Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan 'Yuva' (Home) belgeselinin yönetmenliğini Yann Arthus-Berntrand üstlenirken dağıtımını Luc Besson sağlıyor. Hazırladığımız galeride eşsiz görüntülerin yer aldığı belgeselden en güzel kareler yer alıyor...

İŞTE MERAKLA BEKLENEN BELGESELDEN EN ÖZEL KARELER

5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde 90 ülkede aynı günde yayınlanacak 'Yuva' belgeseli Türkiye'de NTV'nin Yeşil Ekranı'nda saat 20.00'de ekrana gelecek. 90 ülkede, milyonlarca izleyiciyle buluşacak bu görsel şölenin anlatıcılığını Glenn Close üstleniyor. Gezegenimizin geleceğini kurtarmak için hala geç değil. Ancak YUVA'nın (Home) alanında birbirinden deneyimli isimlerden oluşan ekibinin de söylediği gibi, karamsar olmak için artık çok geç!
proton

Mesaj gönderen proton »

izleyeceğim..
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Resim

Yetimhane

The Orphanage
5 Haziran Cuma 22:30-STAR TV

Yönetmen : Juan Antonio Bayona /2007
Oyuncular : Belén Rueda , Fernando Cayo , Roger Príncep , Mabel Rivera , Montserrat Carulla , Andrés Gertrúdix

Evlat edinilen Laura, büyüdüğü yetimhaneden yedi yaşında ayrılır. Yıllar sonra kocası ile binayı elden geçirmek ve burayı sakat çocuklar için bir bakım evi haline getirmek için yetimhaneye geri dönerler. Ancak bu dönüşün hasta oğulları Simon üzerinde tuhaf etkileri olur. Simon, sürekli garip bir yaratığın resimlerini çizmektedir. Bu resimler, Laura’da kendi çocukluğuna dair bir şeyler uyandırmaktadır. Simon, kısa bir süre ortadan kaybolur. Laura, önce polisin ardından da bir medyumun yardımı ile oğlunu aramaya başlar. Laura, oğlu Simon ile kendi kaderinin 30 yıl önce bu binada kalan yetim çocuklarla kesiştiğini fark edecektir.
En son devrim_ tarafından 05 Haz 2009, 16:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

İzleyiniz,izletiniz..

Kalbi olanlar, çocuklar, yaşlılar, uzak dursun zira korku filmidir..
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Bu linkten, belgeselden seçilmiş resimlerden oluşan harika görüntülere ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

http://haber.mynet.com/detay/bilim-egit ... 4124893652
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

athena ne kadar çok film izliyorsun farkettiö şimdi :) güzel bir şey keşke ben de bu kadar sinema takip etsem. iyice koptum.
) O (
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

cerulean yazdı:athena ne kadar çok film izliyorsun farkettiö şimdi :) güzel bir şey keşke ben de bu kadar sinema takip etsem. iyice koptum.
Sefiyorum ne yapim cerulean :) bugünlerde pekde izleyemiyorum aslında bende senin sanatsal uğraşlarına,bu anlamda öğrenme ve üretmeni hayranlıkla izliyorum çünkü çok çok güzel bir uğraş olmalı. [smilie=derisive.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

şu anda federer ile delpedro roland garros tenis karşılaşması var. tavsiye edemiyorum. çünkü maç bitmek üzere. federer 3-2 aldı gibi görünüyor..