Bilinmeyen numara

global

Bilinmeyen numara

Mesaj gönderen global »

Arkadaşlar. Bilinmeyen numaradan arayan olunca tespit etmek mümkün oluyor mu?
Kesin vardır bir yolu. Bu zamanda teknolojide gizli kalan engellenen birşey olmaz. Çünkü engelleri aşmak isteyen çok.

Var mı bir yolu? Bilinmeyen numarayı tespit etmek nasıl olur? :o :o :o :o :o :o :o :o
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

sanırım hangi şebekeden ise ( turkcell,avea..) onun müşteri hizmetlerini arayıp..seni gizli no dan aradıkları saati söyleyip..istedikleri bilgileri de verdiğin zaman öğrenebiliyorsun..

eğer bu ev telefonu ise..arayan no yu gösteren telefonlar var..

umarım bulursun..çünkü gizli den aranılmaktan nefret ediyorum..asla da yapmayacağım birşeydir...korkuyorsun..ne diye arıyorsun madem..

hey Allahım ben de sinirlendim şimdi..
global

Mesaj gönderen global »

Teşekkür ederim lavi. Merak ediyorum ama müş. hizmetlerini de aramam ya. Onunla mı uğraşacam? Arayan bi daha arasın. Ben de hiç gizliden aramadım. Hatta nasıl aranıyor onu bilem bilmiyorum...İhtiyacım olmadı...
Kullanıcı avatarı
orpheo

Mesaj gönderen orpheo »

abim onun bi yolunu biliyodu örenir örenmez sana yazarım;)
Emek güneştir. Tohuma da suya da toprağa da hayat verir.
Kullanıcı avatarı
motivasyon

Mesaj gönderen motivasyon »

Malesef yok.

Bi platoniğim vardı, gizli numaradan arayıp biraz konuştuktan sonra cesaretini yitirip kapatmıştı, sesinden ve konuşmasından hoşlanmıştım, turkcell müşteri hizmetlerini arayıp numarayı öğrenmeye çalıştım ama mümkün olmadığını söylediler. :(
Sonunda küçük prens, "İnsanlar nerede?" diye söze başladı.
"Çölde insan çok yalnız hissediyor kendini..."
"İnsanların arasında da yalnızdır insan," dedi yılan.
global

Mesaj gönderen global »

Birini gördüm. İki dk da bişeyler yaptı. Müş. temsilcisini aramadı ama. Anladı bilinmeyen noyu ve aradı konuştu. Ben mi yanlış hatırlıyorum o olayı bilmiyorum. Hocaydı kendisi soramamıştım...
global

Mesaj gönderen global »

orpheo yazdı:abim onun bi yolunu biliyodu örenir örenmez sana yazarım;)
ok. Sağol. Bekliyorum.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ben de bekliyorum...