msnim çalındı acil yardımm:(

marvelgirl

msnim çalındı acil yardımm:(

Mesaj gönderen marvelgirl »

parolamı da sıfırlayamıyorum.ne yapacağım :(
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

Telaşlanma,bir form var,onu doğru şekilde doldurursan 1 bilemedin 2 haftaya yeni bir şifre gönderiyorlar sana.

http://www.msndestek.info/msn-niz-calin ... -t275.html

işte.
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Peki msn deki avatarımızın karşı taraf tarafdan alınmasını nasıl önleriz bu konuda bilgisi olan var mı acaba :roll:
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

athena yazdı:Peki msn deki avatarımızın karşı taraf tarafdan alınmasını nasıl önleriz bu konuda bilgisi olan var mı acaba :roll:
Onu önlemenin bir yolu yok
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

oha ki ne oha

az önce msn'de eski işyerimden bir kız bana merhaba dedi. ben de merhaba dedim. n'aber vb. muhabbeti yapıldı. ama yazış şekili biraz farklıydı... bu kız işten doğum izni yüzünden ayrılmıştı. ama şimdi ne msn'de 1 yaşındaki kızının resimi vardı, ne de olgun bir şekilde yazıyordu. daha çok ergen gençler gibi yazıyordu. birden içime kurt düştü "acaba msn adresi hack'lendi mi?" diye anlamak için kızı olduğunu söylemeden "leyla nasıl?" diye sordum. o da şunu söylemekler yetindi "ii". insan bu kadar mı der. diş çıkarıyor veya başka bir şey anlatır di mi. sonra bir de ne dese beğenirsiniz. "kendi resmini koysana" bir de çaktırmamak için "öslettin kendini". o sırada avatarımda uzay yolu'ndaki kaptan picard'ın resmi vardı. hack'lendiğini düşündüm sildim listemden :?

garip bir olaydı... :shock:
) O (
Kullanıcı avatarı
ice_tea

Mesaj gönderen ice_tea »

cerulean yazdı:oha ki ne oha

az önce msn'de eski işyerimden bir kız bana merhaba dedi. ben de merhaba dedim. n'aber vb. muhabbeti yapıldı. ama yazış şekili biraz farklıydı... bu kız işten doğum izni yüzünden ayrılmıştı. ama şimdi ne msn'de 1 yaşındaki kızının resimi vardı, ne de olgun bir şekilde yazıyordu. daha çok ergen gençler gibi yazıyordu. birden içime kurt düştü "acaba msn adresi hack'lendi mi?" diye anlamak için kızı olduğunu söylemeden "leyla nasıl?" diye sordum. o da şunu söylemekler yetindi "ii". insan bu kadar mı der. diş çıkarıyor veya başka bir şey anlatır di mi. sonra bir de ne dese beğenirsiniz. "kendi resmini koysana" bir de çaktırmamak için "öslettin kendini". o sırada avatarımda uzay yolu'ndaki kaptan picard'ın resmi vardı. hack'lendiğini düşündüm sildim listemden :?

sanki çok korkmuş gibisin anlatışından onu anladım biraz daha devam etseydin gerçekten kimmiş anlasaydın derdim :D
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

ice_tea yazdı:
cerulean yazdı:oha ki ne oha

sanki çok korkmuş gibisin anlatışından onu anladım biraz daha devam etseydin gerçekten kimmiş anlasaydın derdim :D
niye korkayım ki? şaşırdım sadece
) O (