Youtube'da sosyal fobi

uykucu

Youtube'da sosyal fobi

Mesaj gönderen uykucu »

Türkçe aradığımda çıkmıyor. Daha bizde bir numara yok :) Ama social anxiety disorder diye arattığınızda sorunlarını anlatan pek çok sf'linin vidyosu çıkıyor. Bilmediğimiz birşey anlatmıyorlar. Benim asıl merak ettiğim bunu youtube da yayınladıktan sonra sokakta nasıl yürüyebiliyorlar. Zira çoğunun sorun olarak anlattıklarının arasında sokakta yürürken başkalarının onlara bakmasından rahatsız olması. Benim de öyle. Zaten bu yüzden youtube'da konuşma yapmıyorum :D

Sizin fikriniz nedir? Siz olsanız çıkıp konuşabilirmiydiniz?

Kiraz yaparmı acaba?
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

söyle eğlenceli şeylerde var.
http://www.youtube.com/watch?v=5zEWe9zkRhw
ve bu. pek bir şey anlamadım ama çok sevimli :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=2koQDCxyI6g
KİRAZ

Mesaj gönderen KİRAZ »

ben yapardım ne olacak ki
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

Rahatsız olmayacakmısın. Yakınıdaki insanlar, ailen yakın arkadaşların neyse ama. Seni hergün bir şekilde gören insanların daha farklı bakmasından rahatsız olmazmısın? Marketteki kasiyer, duraktaki insanlar, okulundakiler. Ben fazla şüpheci oldum sanırım. evde durmak bana yaramıyor. Ama birisinin türkçe sf'yi anlatması sevindirir tabii ki. Dünyada sadece kendisini öyle garip olduğunu düşünen kaç kişi var kim bilir. fetretin sayfasını bulmadan önce ben de öyle hissederdim.
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

ben bunu yapmayı düşünüyordum (türkçe değil tabi :) )
youtube da gören kişiler beni tanıyor olmayacak ya.. tabi linki tanıdıklarıma vermezsem
gerçi ben müzik videosu falan da yapıp youtube a koyacaktım ama askere geldim, youtube a erişim engellendi, DNS ayarlarıyla falan uğraşamam dedim.. yalan oldu yani :lol: (youtube a hala giremiyorum. şunun ayarlarını yapayım artık)
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

askerde de ne vidyo çekilir. kamuflajla Misanthrope "ayem şay. pipıl luksmi" :D
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

ben yapamazdım :roll: ama bi sfliden başka kim youtuba "sosyal fobi" yazıp aratacak ki..
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

gerçektende çok ilginç bir çok insan geçmiş kamera karşısına anlatmış derdini :shock: kiraz senide görmek isteriz 8)
Kullanıcı avatarı
s-üzgün

Mesaj gönderen s-üzgün »

Bir S.F.li S.Fli olduğunu ve tüm sorunlarını herkese anlatabiliyo e bu adamın sorunu saten herkesle değil miydi?? Gerçekten enteresan. :lol:
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

ne olursa olsun ben asla yapmazdım