sizce en iyi ücretsiz antivirüs programı hangisi?

Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

o zaman bilgisayara bir bellek al
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

hiç bilmiyorum en iyisi hangisi. bi tarihlerde yeğenim yüklemişti ama şimdi kullanım dışı oldu galiba.
Aryık yalnız değilim :)
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

ßilqe88 yazdı:benim bilgisayarımda threatfire diye bir şey yüklü. ne kadar iyi bir bilgim yok. panda'da msn açmada sorun yaşıyordu, o yüzden onu kaldırdılar. bu da en başlarda sorun çıkarıyordu ama şimdi iyi gibi.
ben araştırdım, ii bişeye benziyor.Bazı virüs programları windowsun kendi dosyalarını silip, sistemi çökertiyormuş.

Kaç aydır kullanıyorsun?Bir şey yakaladımı?
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

PATHFINDER yazdı:hiç bilmiyorum en iyisi hangisi. bi tarihlerde yeğenim yüklemişti ama şimdi kullanım dışı oldu galiba.

sırf yazmış olmak için mi yazdın?çünkü hiçbir bilgi yok.
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

morlavanta sen en iyisi bütün antivirüs programlarının deneme sürümlerini kullan. en az bir sene böyle idare edebilirsin.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

ikarus yazdı:
PATHFINDER yazdı:hiç bilmiyorum en iyisi hangisi. bi tarihlerde yeğenim yüklemişti ama şimdi kullanım dışı oldu galiba.

ben sana mı yazdım arkadaşım..başlık sahibineydi benim yazım :evil:
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

PATHFINDER yazdı:
ikarus yazdı:

ben sana mı yazdım arkadaşım..başlık sahibineydi benim yazım :evil:
en iyi ücretsiz antivirüs programı ile ilgili bişey yazmamışsın ve üstüne üstlük kendi kullandığın(yeğeninin yüklediği) programın adını da yazmamışsın,başka bir programda önermemişsin. ayrıca(artık bunu istemesemde)ben bu forumda yetkili biriyim ve seni bu boş anlamsız yazından dolayı kınıyorum.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

kaspersky yüklüydü bende ama zaman aşımına uğradı. daha fazla üstüme gelme yakarım :?
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

haydaaa co. admin'ler de kavga ediyorsa diğerleri ne yapsın. bu konuyu da ben mi kitleyeyim yani onu mu istiyonuz 8)

morlavanta, bilgisayarda son oyunları oynamıyorsan, adobe flash gibi yazılımları kullanmıyorsan, ms office'i ayrıntılı özellikleriyle kullanmıyorsan, linux kur. sen de rahatla biz de rahatlayalım. :D

evet, böyle bilgisayarın daha verimli çalışacak.
evet, bilgisayarına herhangi bir virüs türevinin bulaşma olasılığı %99'dan %4'e inecek;)
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

PATHFINDER yazdı:kaspersky yüklüydü bende ama zaman aşımına uğradı. daha fazla üstüme gelme yakarım :?
yakta göreyim....
morlavanta

arkadaşlar , tartışmayalım...admin olsam, kilitlerdim bu konuyu...Size de uyarı verirdim.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Onlar şakalaşıyor hemen ciddiye almayın :=)
morlavanta yazdı:arkadaşlar , tartışmayalım...admin olsam, kilitlerdim bu konuyu...Size de uyarı verirdim.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

morlavanta yazdı:
ßilqe88 yazdı:benim bilgisayarımda threatfire diye bir şey yüklü. ne kadar iyi bir bilgim yok. panda'da msn açmada sorun yaşıyordu, o yüzden onu kaldırdılar. bu da en başlarda sorun çıkarıyordu ama şimdi iyi gibi.
ben araştırdım, ii bişeye benziyor.Bazı virüs programları windowsun kendi dosyalarını silip, sistemi çökertiyormuş.

Kaç aydır kullanıyorsun?Bir şey yakaladımı?
bilgisayara mp3ten gelen virüsleri temizlemek için yüklemişti abim. diğer virüs programı, programlara yapışan virüslerle birlikte programı da siliyordu çünkü.
tarama yaparsan yakaladığı şeyler oluyor, ben çok da bilmiyorum aslında. virüs bulaştığı anda uyarı veriyor bunu biliyorum .)
morlavanta

süpper yaaa...