>> Ö N E R İ <<

selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

şöyle bir eskiz yaptım. istersen bunun üzerinde çalışalım.
Resim
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Sabit toolbar tipi şey güzel olur. Ama kategori başlıklarının yanındaki resimlerle oynayamıyoruz galiba. Çünkü CSS ile alakası yok.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
selamsız

domates yazdı:Sabit toolbar tipi şey güzel olur. Ama kategori başlıklarının yanındaki resimlerle oynayamıyoruz galiba. Çünkü CSS ile alakası yok.

Kod: Tümünü seç

img[src$="folder_new_big.gif"] {
background-image:url('http://www.sosyal-fobi.net/forum/images/smiles/icon_cool.gif');
background-position:center;
background-repeat:no-repeat;
height:0px;width:0px;
padding-left:20px;padding-top:20px;

}
selamsız

domates de olmasa şu işi tek başıma yapıyor olacaktım. Yapılan iş kolay olsa da yahut öyle görünse de epey vakit alıyor. Tek başıma benim vaktimin çoğunu aldı. Keşke biraz daha katılım olsaydı da ortaya güzel bir şey çıkarabilseydik. Ama olmayacağı anlaşılıyor. İlgilenen, en azından zahmet edip cevap yazanlara teşekkür ederim. Konu silinebilir. :roll:
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

konu silinmesin kalsın bence. Zaman gelir birileri faydalanır. Ben de ilgilenemiyecem uzun bir süre, keşke zaman olsa da güzel bir çalışma çıkarsak!
sosyalfobi : geçici çekingen zar
selamsız

kendim için bir tane hazırladım. daha geliştireceğim vakit buldukça. indirmek isteyenler şu adresten indirebilirler:
http://userstyles.org/styles/15454

bunun için öncelikle mozilla tabanlı bir tarayıcınızın olması gerekiyor. bunlardan en yaygını firefox'u kullanabilirsiniz. adrese tıklayınca "pembe" başlıklı bir sayfa çıkacak ismini sosyal fobi yerine pembe koymam tamamen benim paranoyakığım. ayrıca tema şimdilik sadece pembe. tamamladıktan sonra renk seçenekleri de olacak. ama css bilenler kurcalayarak da özelleştirebilirler. çok uzattım, adrese tıklayınca, eğer mozillanızda stylish yoksa, aşağıda install stylish bağlantısına tıklayın. böylece gerekli olan eklentiyi indimiş olursunuz. varsa yahut yükledikten sonra temayı kurmak için "Load into Stylish" düğmesine tıklamanız yeterli. ben şu anda kullanıyorum. yani denenmiştir.
selamsız

gördüğünüz gibi arama yok. aslında eksikleri de çok. sadece eklemek istedim. en azından deneyenler benim görmediğim eksiklikleri, bana bildirebilirler diye ümit ettim.
Resim
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

usta,bence o mavi yerler kompile lila olabilir mavi hastane çağrıştırıyor bence :?
selamsız

ben de sevmem hastaneleri. ben yazıları ve şu anda üzerinde çalıştığım konsolu, vişne rengi yapmıştım. lila nasıl bir renk?
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

lila nasıl bir renk?
açık mor :)
selamsız

açık mor görünmez ama pembenin üzerinde :roll: ben bir iki değişiklik de yaptım. ama şimdilik çözünütlük sorunları yüzünden devam edemiyorum. yani benim bilgisayarımda güzel görünen başka çözünürlükte bozuluyor. çoğunluğun ekranı hangi çözünürlükte kullandığını bilmek lazım. benimkisi 1280x800
selamsız

Resim
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

hoş olmuş. ama üst kısım çok sade gibi geldi. giriş butonu da yok sanırım. bu proje bitince sitede bi değişiklik olucak mı, yoksa sadece sen mi görüceksin bu değişiklikleri?
selamsız

hayır sitede değişiklik olmayacak. zaten bu sıralar olamaz da. bu görünümü mozilla+(stylish||greasemonkey) kullananlar, verdiğim adresten indirip kullanabilecekler. daha çok eksiği var. ama bitirince nasıl kullanılacağını burada ayrıntılı anlatırım.

normalde sitede giriş/çıkış düğmesi var. ama siteye girmek için, anasayfayada zaten bir form mevcut bu yüzden giriş düğmesini kaldırdım. girdikten sonra sadece çıkış, girmeden öncce sadece giriş var.
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

iğrenç berbat bişey olmuş...