Msn Oturum Açmıyor-Explorer Çalışmıyor

ßilqe88

Msn Oturum Açmıyor-Explorer Çalışmıyor

Mesaj gönderen ßilqe88 »

Msnde günlerdir oturum açamıyorum ya. Hata veriyor, onar diyorum, anahtar bağlantı noktalarında sorun çıkıyor. Nedir ki bu anahtar bağlantı noktası, nasıl tedavi edilir :S

İnternet explorer da çalışmıyor, ne uyarı veriyor ne bişey, bomboş bi sayfa.
Bunları virüs yapmış olabilir mi?

Kaldık Mozilla'ya... Uyuz oluyorum ama napim.
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Mozilladan internete bağlanıyorsa ve int exp ve msn çalışmıyorsa, Büyük ihtimalle virus olabilir. güçlü bir virus programıyla tarat. msni kaldırıp kurmayı dene. birde sistem geri yüklemeyi dene.. iflah olmazsa at formatı kendine gelsin alet.
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

-bilgisayarın saat ve tarihi değişmiş olabilir

-proxy sunucu kullanıyorsan sorun ondan da kaynaklanıyor olabilir.

araçlar -> internet seçenekleri -> bağlantıları -> yerel alan ağları buradan kontrol edebilirsin.

-dns ayarları değişmiş olabilir.

bunları da bi dene bence
de te fabula narratur
selamsız

Re: Msn Oturum Açmıyor-Explorer Çalışmıyor

Mesaj gönderen selamsız »

ßilqe88 yazdı:Msnde günlerdir oturum açamıyorum ya. Hata veriyor, onar diyorum, anahtar bağlantı noktalarında sorun çıkıyor. Nedir ki bu anahtar bağlantı noktası, nasıl tedavi edilir :S

İnternet explorer da çalışmıyor, ne uyarı veriyor ne bişey, bomboş bi sayfa.
Bunları virüs yapmış olabilir mi?

Kaldık Mozilla'ya... Uyuz oluyorum ama napim.
mozilla iyidir. ne uyuzluğunu gördün? bilgisayarına internetten virüs bulaşmışsa (li öyle görünüyor) bunun ilk suçlusu internet explorer'dır. ;)
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Windowstan kurtulun arkadaşlar, internet explorer'ın kodları hala muallakta. Komplo teorisi diye düşünebilirsiniz belki, ben Microsoft gibi büyük bir şirkete güvenmiyorum. Kendinize bir iyilik yapın, Linux'a geçin :)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

domates yazdı:Windowstan kurtulun arkadaşlar, internet explorer'ın kodları hala muallakta. Komplo teorisi diye düşünebilirsiniz belki, ben Microsoft gibi büyük bir şirkete güvenmiyorum. Kendinize bir iyilik yapın, Linux'a geçin :)
Bende duymuştum, toplantının birinde bi gazeteci bill geyste sormuş; windows kodlarını niye gizliyorsunuz?Kullanıcı bilgilerini CIA ile paylaştığınız doğrumu?
Salak geyst te sorulara aptal bi gülümsemeyle karşılık vermiş(cevaplayamamış sığır). :lol:
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!