Mozilla bugmenot eklentisi

Kullanıcı avatarı
cerulean

Re: Mozilla bugmenot eklentisi

Mesaj gönderen cerulean »

ceyhansuyu yazdı:
cerulean yazdı:niye yazdı mı sana hallettim die?
hayır ben denedim fıs çıktı. eklentiyle girmeye çalışınca r_ozurlunun nickini çağırıyor fakat şifresini bulamıyor.
hhahaahaha
) O (
Kullanıcı avatarı
cerulean

Yani yorgun01 nick'li arkadaş da mı şifresini kendi paylaştı?
) O (
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

o da olabilir kötü niyetli birileri ondan habersiz de paylaşmış olabilir ya da bu üyelik sadece bugmenot için açılmış da olabilir. ama bugmenot kendisi şifreleri bulmuyor. buna eminim (yani %99) [smilie=bb.gif]
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
cerulean

belki de yorgun01 diye biri yoktur [smilie=crazy.gif] belki de bunlar hayalimizde oluyordur...

yorgun01, armut dersem çıkma elma dersem çık!
) O (
Kullanıcı avatarı
cerulean

armut!
) O (
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

yorgun01 yazdı:ben caferali :)

yorgun01 kullanıcısı maderatör veya admin olmadığı için diğer kullanıcıların şifrelerine veya özel mesajlarına ulaşamıyor arkadaşlar merak etmeyin :)

bugmenot, sadece kullanıcıların şifrelerini paylaşmaları durumunda işlev kazanıyor. kendisi kullanıcıların şifrelerini bulmuyor diye biliyordum.
doğru biliyorsun
bugmenot ile girdiğim 20'den fazla site var ve çoğuna yalnızca 1 kez girdim ve bi daha da uğramadım. hiçbirinde de normal bir üyeden daha fazla yetki yoktu bugmenot üyeliklerinde...

ancak bugmenot'un altyapısında r_ozurlu'nün da kaydı var. kendisi vermediyse kim verdi? (gerçi şifresini değiştirmiş)
bence ıspanaklıbörek sizi yemiş. veya forumdan bir şakacı r özürlüyle yokun sözde hesaplarını ekleyivermiş.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ikincisi daha mantıklı ;)
de te fabula narratur
ispanakliborek

Mesaj gönderen ispanakliborek »

hayır kimseyi yemedim..

ben orda r_ozurlu ve yok'un da nicklerini ve $ifrelerini gördüm...
yorgun01 üzerinden log-in oldum.. "adminlerin de $ifreleri görünüyor" yazdım... denemedim çalı$ıyor mu $ifreleri, doğru mu değil mi diye?
yorgun01 ile log-in olunca "mutlaka onlarla da oluyordur" sandım, onun için öyle yazdım, "adminlerin de $ifreleri görnüyor diye"..
ama çalı$mıyormu$.. süper ;)
Kullanıcı avatarı
cerulean

ispanakliborek yazdı:hayır kimseyi yemedim..

ben orda r_ozurlu ve yok'un da nicklerini ve $ifrelerini gördüm...
yorgun01 üzerinden log-in oldum.. "adminlerin de $ifreleri görünüyor" yazdım... denemedim çalı$ıyor mu $ifreleri, doğru mu değil mi diye?
yorgun01 ile log-in olunca "mutlaka onlarla da oluyordur" sandım, onun için öyle yazdım, "adminlerin de $ifreleri görnüyor diye"..
ama çalı$mıyormu$.. süper ;)
bir de foruma (yonetime) amatör diyordun :) şimdi kim amatör? :D
) O (
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

doğru söylemiş ama yönetim amatör. sonuçta forum üzerinden para kazanmıyorlar. aksine para harcıyorlar.
Kullanıcı avatarı
cerulean

selamsız yazdı:doğru söylemiş ama yönetim amatör. sonuçta forum üzerinden para kazanmıyorlar. aksine para harcıyorlar.
ee o bakımdan evet sanırım
) O (
ispanakliborek

Mesaj gönderen ispanakliborek »

ben onu ba$ka bir account'tan girip, bir $eyler yazıp da, sonra 1 gün geçmesine rağmen hiç bi yönetici veya moderator'un cevep vermemesi, ilgilenmemesi açısından söyledim..
Kullanıcı avatarı
cerulean

ispanakliborek yazdı:ben onu ba$ka bir account'tan girip, bir $eyler yazıp da, sonra 1 gün geçmesine rağmen hiç bi yönetici veya moderator'un cevep vermemesi, ilgilenmemesi açısından söyledim..
bizim adminimiz bu kadar ilgilenebiliyor. insanların gerçek hayatta sorumlulukları var, aile, iş, günlük şeyler gibi... netteki bir çok forum 16-17 yaşında okul dışında bi sorumlulukları olmayan çocuklar tarafından yönetiliyor. onlar o forumu kendileri aralarında geyik yapmak için açmışlar. bizimkisi ise idealist amaçlarla açılmış bir sf forumu bir de bu kadar vakit ayırıp para harcayıp bu forumu hala bizim için devam ettiren emek veren insanlara amatör demek ayıp olur. hiç değilse saygı göstermek gerekir.
) O (
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Ben de diyorum neden ben bir kere yanlis sifre girince cok fazla yanlis giris denemesi yaptiniz resmi dogrulayin diyor.
Megersem bundanmis.
Sivrinin biri saka olsun diye ya da keklemek icin kaydetmis oraya nickimi ama uyduruk bir sifre ile :)
login olunan hesabi sildim.
Olur da sifrenizi kaptirir ve bu sitede görürseniz hesabi yorgun01 gibi silerim olur biter. Yeni üyelik de alinmadigi icin iki kere düsünürsünüz böyle birsey yapmadan.

Belirteyim o siteyi ben de baska siteler icin bazen kullaniyordum ama cok yayilinca ise yaramaz oldu.
Size bol sans denerken :)
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Ha sunu da ekleyeyim, ben yok ve kismi olarak athena dan baska yönetici sifatina sahip degil.