*_ADSL'de yeni kampanya_*

Kullanıcı avatarı
mahsunkul

*_ADSL'de yeni kampanya_*

Mesaj gönderen mahsunkul »

Türk Telekom, yeni internet hizmetinde 8 Mbps'ye kadar olan tüm internet tarifelerini tek bir fiyatta topladı

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/ ... tiyor.aspx
..............Resim.................~~Resim
1lh4n

Re: *_ADSL'de yeni kampanya_*

Mesaj gönderen 1lh4n »

Bugünkü tarifelerinin devam ettiğini bildiren Demircan, yeni tarife ile ilgili bilgi verirken de, ''8 Mbps'ye kadar 4 GB kotalı 29 lira, 8 Mbps'ye kadar 6 GB kotalı 39 lira ve 8 Mbps'ye kadar sınırsız 49 lira. 15 GB'lik bir sınır koyuyoruz. Buradaki suistimalleri engellemek için...'' şeklinde konuştu.

yazıklar olsun 15 gb kota koydukları bir tarifeye sınırsız diyolar...

ben sınırsız alırsam amacı 1 ay boyunca durmadan download etmek olur nerde kaldı bunun sınırsızı.

8mbps ile saatte 1gb indirebilirsiniz. 15 saatte bu kota dolacak arkadaşlar. çok yazık düştüğümüz durumlara bak kore standart olarak 100mbps kullanıyor ve fiyatı burdaki en ucuz internetten ucuz. dünyanın hala en pahalı ve en yavaş internetini kullanıyoruz.

bu sefer telekom yapması gerekeni yaptı sanmıştım yalan dolandan başka bir şey değilmiş....

yazıklar olsun.

ne suistimali anlamadım ben bunun suistimalimi olur isteyen istediği kadar kullanır adı üstünde sınırsız...

biz suistimale uğruyoruz..
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

haha düşünün arkadaşlar adamlar 1 liraya 10 limon alırken biz 10 liraya 1 limon alıyoruz
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

ne suistimali yav hevesim kursamda kaldı saçmalığın dik alası 15GB ta sınırsız mı diyorlar tuuuuuuuh
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

kimi kandırıyonuz olm ( size değil türk telekoma diyorum )
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

1lh4n yazdı:haha düşünün arkadaşlar adamlar 1 liraya 10 limon alırken biz 10 liraya 1 limon alıyoruz
adamların ülkesine git o zaman [smilie=crazy.gif]
beğenmiyosan ttnet kullanma o zaman [smilie=crazy.gif]
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

hayır çok komik ya..şimdi suiistimal neymiş yani..adam hacker sa 1gb lada ne istiyorsa onu yapar..dünyayı hacklar isterse ..yani millet dk lar içerisinde film oyun program indiremesin diye amuda kalkacaklar..hızı 8 mbit yap sınırsız tarife de kota koy sen :D
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

caferali yazdı:
beğenmiyosan ttnet kullanma o zaman [smilie=crazy.gif]
nööğrek işte elimiz mahkum :)
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

yaşam kalitemizin diğer ülkelerden düşük olmasını kabullenebiliyorsun yani...

sömürülmeyi de kendine yakıştırabiliyorsun?

hakettiğimiz şey 32mbps yi max 15 liraya kullanmak. itirazı olan varmı. bu bile pahalı ama burda budan iyisi can sağlığı. senin gibi düşünenler yüzünden sömürülüyoruz..

başka yerde yaşamak değil daha iyi şartları ülkemde görmek istiyorum..

istemeyenler el kaldırsın?
Kullanıcı avatarı
caferali

ya sev ya terk et. başka ülkelerdeki hayat kalitesi daha güzelse seni tutan yok [smilie=crazy.gif]
de te fabula narratur
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

ya hocam ülkücü ayaklarına başlama şimdi senle siyaset tartışmayalım yine. ülkemi milletimi çok seviyorum..

sende konuşma tarzında belli ki çok seviyorsun çok sevdiğin milletinin nasıl sömürülmesini savunabilirsin..

çok sevdiğimiz çöplük olsa bile ses çıkarmadan yaşıcağımız anlamına gelmez.. çöplük olsa bile yaşarmıyım yaşarım ama neden güzel olmasın.. güzel olsun diye çalışmak sevmemek anlamına mı gelir. çıkar amacıyla kötüleştirenlere ses çıkarmamak anlamına mı gelir..
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

1lh4n yazdı:yaşam kalitemizin diğer ülkelerden düşük olmasını kabullenebiliyorsun yani...

sömürülmeyi de kendine yakıştırabiliyorsun?

hakettiğimiz şey 32mbps yi max 15 liraya kullanmak. itirazı olan varmı. bu bile pahalı ama burda budan iyisi can sağlığı. senin gibi düşünenler yüzünden sömürülüyoruz..

başka yerde yaşamak değil daha iyi şartları ülkemde görmek istiyorum..

istemeyenler el kaldırsın?
şu sözlerimi sevmemek olarak çektin ya helal.. siyasete fazla girmiş insanlarla muhabbet etmeyi bundan sevmiyorum.. kral çıplak dediğin anda sorun çıkar. geçen gün aynı şekilde sol fikri savunan bir arkadaşla tartıştım.. bugünde bu şekilde hadi bakalım.. neyse fazla girmicem olaya..

hiç bir fikre kapılmışlığım yok kendimce manıklı olan sağdaysa onu savunurum soldaysa onu. nerde olduğu beni ilgilendirmez.

anlayan anlar
Kullanıcı avatarı
caferali

[smilie=crazy.gif] ben bu smileyi süs olsun diye mi koydum yaw [smilie=crazy.gif]

ironiyi seviyorum. gerçi pek beceremem ama olsun idare ediverin. :)

eğer bir şeyi değiştirmeye çalışıyorsan o şeyin bazı özelliklerini sevmiyorsun demektir. olduğu haliyle sevdiğin bir şeyi değiştirmek istemezsin [smilie=derisive.gif]
de te fabula narratur
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

evini seviyorsan evinde temizlik yapma o zaman o mantıkla..

bu mantıkla yola başlasaydık burlara gelemezdik bu mantığa başlarsak burda kalırız..

her şeyin bir kötü yanı vardır bu kötü yanlarını düzeltmek kötü bişey değildir düzeltilmeli de.

şu anda mükemmel olduğumuzu mu düşünüyorsun değiliz. ama seviyorum neden mükemmel olmasını istemiyim?

oğlun olduğunu farzet bir futbol turnuvasına katıldı oğlunu kazanamasada seversin ama 1. olmasını istemezmisin onu 1. olması için çalışmaya sevk etmezmisin??

sevmek aynı zamanda onun iyi bi yerlerde olmasını istemektir.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

15 gb sınırsızmı olur.. dişimin kovuğuna yetmez 15gb benim :)