*_ADSL'de yeni kampanya_*

Kullanıcı avatarı
caferali

Re: *_ADSL'de yeni kampanya_*

Mesaj gönderen caferali »

lütfen telekomumuzu yıpratmayalım. telekom olmasa şimdi internete girebilir miydik ha?

telekoma hakaret etmek için bile telekomun internetini kullanıyorsunuz. telekom tüm zorluklara katlanarak size internet sağlıyor siz kalkıp neden 15 GB sınırı var diyorsunuz.. nankörlük yapmayın. adam olun. haddinizi bilin :D

hahah çok güzelmiş bu yaa :D
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

'kampanya' sihirli sözcük.

bu sihirli sözcüğe pek aldanmamak gerek
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

hindistanın, arabistanın bile interneti bizden daha hızlı. dünyada çok az ülkede 1 megabit kullanılıyo. hiç bi avrupa ülkesinde 1 mbps yok.ve avrupada en pahalı internetin türkiyede olduğunu duydum. bilmem doğrumu. t.t.' ye minnettarız o aryı. ama biz daha iyisini istiyoruz, avrupa çapında olsun. belki serbest ekonomi yok. t.t. tek kaldı. ondan pek bi ilerleme kaydedilemiyor..

ayrıca bkz. = http://www.nedirbilgi.com/11/en-hizli-i ... keler.html
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

avrupada en pahalı internet bizimmiş abi. maalesef 30 OECD ülkesi arsında 1.liği kaptırmışız 2.yiz.

tıkla = http://www.genbilim.com/content/view/6886/91/
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

en pahalı ve en yavaş.. litvanya ufak tefek bi yer 3-5 şehri var. bizden düşük seviyede bi ülke.. orda bile ort 24mbit yazık
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Otobanda ferrari verip hız sınırını 90km koymak gibi birşey bu. 15gb kime yeter. TTnetin tek tekel olmasından kaynaklanıyor bu yakında 3g geliyor siz o zaman görün ortamı. o zaman ttnet milletle dalga geçer gibi böyle kampanyalar yapabilcekmi. ayrıca 1mbit kotalı 29 değil 39 ytldir. sabit ücreti unutuyor herkes..
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

evet.... 1mbit kotalıyı 40 liraya kullanyrz.. rezalete bak.
Kullanıcı avatarı
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

Çok * bir telekomumuz var. Çıkardıkları her yeni tarife vya kampanyada gözümüzün içine baka baka yalan söylediler, Yıllardır inek sağar gibi sağdılar bizi, sütümüzden sütlaç veya yoğurt , budumuzan mangal yaptılar. Nefret ettim telekomdan ve son birkaç yıldır ne adsl ne de sabit telefon kullanıyorum. Sorumlularını 8mbps hızında, limitsiz tekme ve tokat yağmuruna tutmak isterdim.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

terakkiperver yazdı:Çok * bir telekomumuz var. Çıkardıkları her yeni tarife vya kampanyada gözümüzün içine baka baka yalan söylediler, Yıllardır inek sağar gibi sağdılar bizi, sütümüzden sütlaç veya yoğurt , budumuzan mangal yaptılar. Nefret ettim telekomdan ve son birkaç yıldır ne adsl ne de sabit telefon kullanıyorum. Sorumlularını 8mbps hızında, limitsiz tekme ve tokat yağmuruna tutmak isterdim.
aynen. bi o kadarda benden.
Kullanıcı avatarı
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

Ben uydunet kullanıyorum, limitsiz ve 512 hızında. Ayda 19 lira veriyorum. Bağlantıda dalgalanma olmadıgı için voip de şahane kullanılıyor. herkese tavsiye ederim.
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

http://ttnetprotesto.net/index.php

böyle bişey denk geldi ama 111 kişi ismini yazmış umarım yeni açılmıştır da ondan azdır...
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Duydunuz mu ttnet artık fatura yollamayacakmış,sebebi ise ağaçları korumakmış. ama bana göre; fatura yollamanın getirdiği ek masraflardan kurtulma..
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

devrim_ yazdı:Duydunuz mu ttnet artık fatura yollamayacakmış,sebebi ise ağaçları korumakmış. ama bana göre; fatura yollamanın getirdiği ek masraflardan kurtulma..
yaptığı en mantıklı iş...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

devrim_ yazdı:Duydunuz mu ttnet artık fatura yollamayacakmış,sebebi ise ağaçları korumakmış. ama bana göre; fatura yollamanın getirdiği ek masraflardan kurtulma..
zaten başlandı bile ona. bi telefonla 5 dakkada sende e fatura dönemine geçiş yapabilirsin..
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

Türk Telekom Operasyon Başkanı Celalettin Dinçer, Türkiye'nin çağdaşlaşma yolunda attığı en önemli adımlardan birine bugün şahit olacaklarını söyledi.
allah razı olsun

"kotalı sınırsız internet" terimi de jargonumuza girmiş oldu böylelikle