ciddi ciddi intihar etmeyi düşünüyorum

rao_

ciddi ciddi intihar etmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen rao_ »

Bilgisayarıma bir flash diskten virüs girdi. bilgisayarın kafa bi dünya oldu. Harddiskim C, D ve E olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. " E de çok mühim silinmemesi gereken şeyler var" C ve D yi formatladım ama bilgisayarın kafası hala bi dünya. Açıldığı gibi kendinden geçiyor. Ne yapmalıyım. Sinir krizi geçirmek üzereyim. Şuan babamın bilgisayarından yazıyorum.
serhadkulu

Re: ciddi ciddi intihar etmeyi düşünüyorum

Mesaj gönderen serhadkulu »

iyi bi antivirüs le güncelledikten sonra tarat kas 2009 olur yine olmazsa kaspersky nin bootdan temizleme yapan boot cd si var onu indir iso yazdır kendisi bootdan başlıyor güncelle sonra tarat o hallder
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

Formattan sonra çok emin olduğun progrmları kur derim, E den kurdularına da dikkat et..iyi bir virüs pro kurana kadar girdiğin sitelere de dikkat..küçük çaplı kuracağın programları resmi sitelerini bulup ordan indirmeni öneririm..genelde ücretsiz olurlar ve kesinlikle virüssüzdürler

bir gün içinde 3-4 kez format attığımı bilirim:)
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

Rao_ intiharın eşiğinden nasıl döndü anlatıyor !

1-C'ye yeniden format attı. E'yi sürücüsünü açmayarak E'de bulunan virüslerin C'ye geçmesini engelledi.
2-Avire Anti-vir, Ad-Avare Se, Avast home edition programlarını kurarak E sürücüsünü ölümüne tarattı.
3-Virüslerden kurtuldu.
4-Virüs bulaşmasına neden olan flash diskin sahibinin (kendisi Rao'nun yakın arkadaşı) boğazını keserek öldürdü. 13 parçaya ayırdıktan sonra naylon torbalara doldurup nehre attı.
5-Bundan sonra anti virüs programsız bir hayat geçirmeyeceğine dair kendine söz verdi.

Ülkemizde her 10 kişiden 2si virüs yüzünden bunalıma girip intihar ediyor. Rao buradan o gençlere "anti-virüssüz bir bilgisayar askersiz bir devlet gibidir. Lütfen anti-virüs programı kullanalım ve lütfen programları paramızla satın alalım, internetten mp3 indirmeyelim albümleri satın alalım, Filmler'i korsan almayalım çünkü brad pitt'inde geçindiği bir evi var. Hem bunların hepsi öbür dünyada bize sorulacak. O zaman ne diye cevap vereceğiz." diyerek seslendi.
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

harddiski mikro dalga fırına koy virüs kalırsa şerefsizim :D tek bi virüs hayatta kalırsa yenisini ben alıcam :D bu kadar diyorum.
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

sıkıfobik yazdı:harddiski mikro dalga fırına koy virüs kalırsa şerefsizim :D tek bi virüs hayatta kalırsa yenisini ben alıcam :D bu kadar diyorum.
Evet bu da başka bir yol. Sağol SıkıFobik !
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

sıkı, kevin mitnick ten gördün deeeeemiiiiiiiiii:)

bak ne dicem.. veri güvenliğine önem veren büyük şirketler için seri harddisk imha eden ve fiyatı binlerce ytl yi bulan aletler varmış biliyomusunuz..şimdi ''ben 5. kattan atar, ateşte yakar, balyozla kırar suyla yıkar ve wc ye atıp sifonu da çekerim onun içinden hiçbişey alamazlar'' demeyin..isterlerse alıyorlar:)

anafikir hemşo, ondan bitane alabilirsin:))))