Playstation ve playstation 2 oyunları

Kullanıcı avatarı
Bashful

Playstation ve playstation 2 oyunları

Mesaj gönderen Bashful »

Eski playstation ve playstation 2 oyunlarını nereden bulabilirim? Eski ps ve ps2 oyunları nerede satılır biliyorsanız lütfen buraya yazın.
var

Re: Playstation ve playstation 2 oyunları

Mesaj gönderen var »

Yani alakaya hangi sebze oldu bir bilsem yazacağım. Google ablana danışıverseydin ya güzel kardeşim.
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

var yazdı:Yani alakaya hangi sebze oldu bir bilsem yazacağım. Google ablana danışıverseydin ya güzel kardeşim.
Bilim-Teknoloji-Web bölümüne bu başlığı açtım nesi garip? Eski playstation ve playstation2 oyunlarını nerden bulabilirim dediysem bilgisayara indirmek istemiyorum playstationda oynamak istiyorum [smilie=gamer4.gif] , bilgisayara indirmek istesem kolay zaten, ben CD olarak istiyorum. [smilie=gamer4.gif]
papatyam

Mesaj gönderen papatyam »

seyyar saticilarda bulursun ama eger orjinal almak istiyorsan D&R dükkaninda var.
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Bashful yazdı:
var yazdı:Yani alakaya hangi sebze oldu bir bilsem yazacağım. Google ablana danışıverseydin ya güzel kardeşim.
Bilim-Teknoloji-Web bölümüne bu başlığı açtım nesi garip? Eski playstation ve playstation2 oyunlarını nerden bulabilirim dediysem bilgisayara indirmek istemiyorum playstationda oynamak istiyorum [smilie=gamer4.gif] , bilgisayara indirmek istesem kolay zaten, ben CD olarak istiyorum. [smilie=gamer4.gif]
indirip cdye basmak çok mu zor ?
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

papatyam yazdı:seyyar saticilarda bulursun ama eger orjinal almak istiyorsan D&R dükkaninda var.
Benim aradığım oyunlar 10 yıllık, yani eğer bildiğiniz eski oyun satan biyer varsa yazın, orjinal alacak kadar param yok [smilie=dntknw.gif]
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

sıkıfobik yazdı:
Bashful yazdı:
indirip cdye basmak çok mu zor ?
Sitelere baktım ama bağlantıyı(linki) tıkladığımda ya bağlantı(link) bozuk oluyor yada telif hakkı korumalı diyor [smilie=gamer3.gif]
Aradığım oyunlar Playstation1 için:

Oddworld abe's oddysee
Oddworld abe's exoddus
Street fighter ex 2 plus

Playstation2 için:

Resident evil outbreak(1)
Street fighter ex 3

buraya çalışan bir bağlantı(link) koyarsanız sevirim, bide nasıl yükleyeceğimi anlatırsanız iyi olur PCde fazla iyi değilimde :(
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

street fighther dedinde çok pis oynardım o oyunu, oorryukeed çekmede üstüme yoktu.. [smilie=aikido.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

mahsunkul yazdı:street fighther dedinde çok pis oynardım o oyunu, oorryukeed çekmede üstüme yoktu.. [smilie=aikido.gif]
Benim adamım doctrine dark, yüzünde gaz maskesi var patlayıcı bırakıyo bıçaklarıyla saldırıyo, en sevdiğim hareketi dark shackle, ama sadece ex serisinde var :(