Playstation2 oyunlarını nasıl cd'ye yazdırabilirim?

Kullanıcı avatarı
Bashful

Playstation2 oyunlarını nasıl cd'ye yazdırabilirim?

Mesaj gönderen Bashful »

Streetfighter ex3 oyununu bilgisayarıma indirdim, sonra cd'ye yazdırdım, cd'yi ps2ye takıp denedim ama çalışmadı, sonra internetten ps2 oyunu nasıl yazdırılır diye baktım ultraiso programını indirdim programı kullanarak yazdırdım ama gene cd çalışmadı, indirdiğim oyun rar tipi 3 parça halinde indirdim 1. ve 2. parça 190 mb 3. parça 58,7 mb, ps2 oyunlarını cdye nasıl yazdırabilirim lütfen yardım edin [smilie=help.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Playstation2 oyunlarını nasıl cd'ye yazdırabilirim?

Mesaj gönderen mahsunkul »

"power iso" yada ashampo burning tavsiye ederim.. iso dosyalarını ikisiylede cd'ye yazdırabilirsin. hatta power iso ile yazdırmadan açabilrsinde. nasıl yapılırıda googleden bakabilirsin..
ultraiso programını indirdim programı kullanarak yazdırdım ama gene cd çalışmadı, indirdiğim oyun rar tipi
önce bi rardan çıkartman gerekiyor.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

mahsunkul yazdı:"power iso" yada ashampo burning tavsiye ederim.. iso dosyalarını ikisiylede cd'ye yazdırabilirsin. hatta power iso ile yazdırmadan açabilrsinde. nasıl yapılırıda googleden bakabilirsin..
ultraiso programını indirdim programı kullanarak yazdırdım ama gene cd çalışmadı, indirdiğim oyun rar tipi
önce bi rardan çıkartman gerekiyor.
İndirdiğim 3 parçayı bi dosyada topladım sonra "buraya çıkart"ı seçtim UltraISO,CloneCD,Alcohol 120% dosyalarını yükledim CDye yazıyorum ama bir türlü olmuyor dosyaların şeklinide değiştirdim ama nafile, bir türlü olmuyor bilen biri varsa lütfen buraya ayrıntılı bir biçimde yazsın.
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

oyun forumlarına baksana. oradakiler daha iyi bilir.