pardus 2011 64 bit süper

var

Re: pardus 2011 64 bit süper

Mesaj gönderen var »

Eh bilgisayarla bakışa bakışa ya sevgili olurduk ya uzman.
Kullanıcı avatarı
kemanci_erdem

Mesaj gönderen kemanci_erdem »

var yazdı:Eh bilgisayarla bakışa bakışa ya sevgili olurduk ya uzman.
benim gözler iyice bozuldu zaten pff:(
güzel gören güzel düşünür
güzel düşünen hayatından lezzet alır.
folder

Mesaj gönderen folder »

pardus benim bilgisayarda sorun yaşatmıştı nedense. daha once ubuntu kullandım hoşuma gitmişti. ubuntuyu kurarken yanlışlıkla vistayı silmiştim :( :)
var

Mesaj gönderen var »

folder yazdı:pardus benim bilgisayarda sorun yaşatmıştı nedense. daha once ubuntu kullandım hoşuma gitmişti. ubuntuyu kurarken yanlışlıkla vistayı silmiştim :( :)
Boşver zaten Microsoft'un çıkardığı en aceleye getirilmiş, beceriksizce yapılmış işletim sistemiydi. Windows7 ile karizmayı kurtarmış olsalar da hala XP'den üstün bir işletim sistemi geliştirebilmiş değiller.
Kullanıcı avatarı
cewdetabi

Mesaj gönderen cewdetabi »

ben fazla kurcaladığım için verim alamadım malesef.
ama ortalama bir kullanıcı için oldukça güzel özellikleri var. çok şey keşfedeceksiniz. tavsiye edilir.
var

Mesaj gönderen var »

Kurcalanmadan öğrenilmezki zaten. Bence az daha kurcala. Ama işinde paket programlar (MS Office, adobe illustrator, adobe flash,.. vs.) kullanıyorsan Linux'a geçiş uygun olmayabilir.
Xagvi

Mesaj gönderen Xagvi »

var yazdı:
folder yazdı:pardus benim bilgisayarda sorun yaşatmıştı nedense. daha once ubuntu kullandım hoşuma gitmişti. ubuntuyu kurarken yanlışlıkla vistayı silmiştim :( :)
Boşver zaten Microsoft'un çıkardığı en aceleye getirilmiş, beceriksizce yapılmış işletim sistemiydi. Windows7 ile karizmayı kurtarmış olsalar da hala XP'den üstün bir işletim sistemi geliştirebilmiş değiller.

Windows 7, Xp yi yedi bitirdi oyunlarda windows 7 nin görüntü ve hız daha güzel. Çalışma Bakımından Xp den çok daha iyi çoğu şikayet windows 7 de program uyumsuzluğundan oluyor buda Windows 7 kötü sanılıyor
Susuyorum Sevgili...
Sensiz geçen günlerin kazasını nasıl telafi edecem ?

Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

Windows 7 donanım tanıma açısından ve kararlı çalışma açıdan çok iyi bence. Aslında bana kalsa güvenlik açısından linux kullanacagım da işte vazgeçemedigim oyunlar var. :D
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

Ben kendi laptopumda Debian kullanıyorum. Masaüstü bilgisayarımda ise hala Windows XP yüklü. XP'nin yeri başka, Windows 7 ile karşılaştırma yapamam ama Win XP harika işletim sistemidir, güvenlik sorunu ve ücretli olmasını saymazsak.
sosyalfobi : geçici çekingen zar