playstatıon 2

Kullanıcı avatarı
sercan266

playstatıon 2

Mesaj gönderen sercan266 »

playstatıon 2 alıcam hiç olmassa kafam hiç bir şey takmıyım diye ama playstatıon 2 oyun çıkmıyor heralde ölemi
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır.Ya korkup üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Re: playstatıon 2

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Ps3 şuan popüler oldugu için eskiye bakarak ps2 de daha az oyun çıkıyordur.Ama olan oyunları sana yeterde artar.Bende vardı 4 yıl önce kalın kasa ps2.2. el oldugu halde 2-3 yıl kullandım sıkılıp sattım.Alırsan kalın kasa al bence içindeki fanlar büyük oldugu için ve sistem olarakta büyük oldugu için slime göre çok saglam.Slim ısındıgı zaman gözü yanabiliyor.Ama kalın kasalarda bu sorun yok denecek kadar az.12 saat aralıksız oyna banamısın demez.(Eminönündeki iyi bir ps2 tamircisi anlattı.Slimin çabuk bozuldugunu.)
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
sercan266

kaça sattın playstatıon 2yi ve
Hayat 3.5 ile 4 arasındadır.Ya korkup üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın.
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

ps2 baya eskidi artık. ps3 900 -800 tl ye alınabilir.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
Kullanıcı avatarı
sercan266

eskidide ps3için güzel göstermesi için led veya lcd ekran almak lazım
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

250 tl ye almıştım o zaman.40 tlye satmıştım 2-3 yıl sonra.Bu kadar ucuza gitme sebebi cd kapagının ve cd sürücüsün kırık olması.(Kapagı ben kırdım. :D)Cımbızla takıyordum cd yi.Ama taş gibi cihaz kardeş.Şimdi fiyatı baya aşagıda.Alıcak olursan benden tavsiye kalın kasa al.
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
folder

Mesaj gönderen folder »

playstation ile oyun oynamadım hiç. çok mu şey kaçırdım acaba? okulda çıkışta pileysteyşına gidelim falan diyip planlar yaparlardı.

bilgisayarda oyunlar sorun yaratabiliyor. donanım yetmiyor, kasıyor vs. ama bu ps3'e falan uygun oyun çıkıyor. bu tür sorunlar olmuyor.(oluyor mu yoksa? :))

ps3 almayı düşünüyorum. önerebileceğiniz oyunlar var mı? orjinal oyun alıcam muhtemelen. özellikle online oynanan oyunlar.

ve ps store hakkında bilgisi olan var mı? oyun fiyatları normal satılanlara göre nasıl?
---

oyun konsolu olarak nintendo wii nin bi fragmanını izledim: http://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY

çok güzel görünüyor. bu konsolu kullanan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.