Hangi yazıcıyı almalıyım?

Kullanıcı avatarı
dreams

Hangi yazıcıyı almalıyım?

Mesaj gönderen dreams »

Arkadaşlar yazıcı almak istiyorum. Bayadır da araştırıyorum. Şu iki model arasında kararsız aldım. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Bilgi veren ilgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.Yazıcılar şunlar:

1-SAMSUNG ML 1660 mono lazer

2-HP P 1102 veya P 1102 W mono lazer
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
cinali

Re: Hangi yazıcıyı almalıyım?

Mesaj gönderen cinali »

samsung yazıcıda toner dolumu için chip taktırmak gerekiyor sanırım. hp de buna gerek yok. bunu da düşün yazıcı alırken. toplam maliyeti etkiliyor sonuçta.
Sf den uzaklaşmaya çalışıyorum.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

kalemle yazmayı tavsiye ediyorum.
BEN BENİM
var

Mesaj gönderen var »

Böyle soruları teknik forumlara yöneltirsen senin için daha faydalı olur. Çünkü orada kullanıcı deneyiminin yanında profesyonel önerilerde de bulunabilir, fiyat ve başarım değerlendirmeleri yapabilirler. Ayrıca sadece bu yazıcıları kullanan insanların bir arada olma ihtimali donanım forumlarında daha yüksektir. Burada kaçımız yazıcı kullanıyoruz ki önereceklerimiz mukayese ettiklerinden birisi olsun.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Nerde kullanacağına bağlı ama Mono yazıcılar genelde sorunsuz olur. HP nin 1010 1005 modelleride iyi genel olarak her yerde desteği olan bir ürün Brother ürünleride iyi mesela 2040 benzeri.

Samsung hiç görmedim ama desteğinin pek yaygın olmadığı kesin. Ama her ürün kendi çapında ele alınır mesela HP 1010 çok iyi bir ürünken 1102 de bir sıkıntı olabir bu ürünleri direk kullanmış birilerine teknik forumlarda sorman daha iyi.