ARKADAŞLAR SOHBET ODASINA NASIL GİRİLİYOR?

Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

ARKADAŞLAR SOHBET ODASINA NASIL GİRİLİYOR?

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

SOSYAL FOBİ YARDIMLAŞMA FORMUNDAKİ SOHBET ODASINA BİR TÜRLÜ GİREMEDİM TIKLIYORUM BİR SAYFA ÇIKIYO SONRASI OLMUYO NEDENSE BANA AYRINTILI OLARAK AÇIKLIYACAK BİR ARKADAŞ VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

Re: ARKADAŞLAR SOHBET ODASINA NASIL GİRİLİYOR?

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

Ya arkadaşlar bu konuda neden bana yardımcı olmuyorsunuz kendimi dışlanılmış gibi hissediyorum yaa..
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

ben bazen giriyorum sohbet odasına. fakat kimse olmuyor. senin yaşadığın teknik sorunun sebebini ve çözümünü malesef bilmiyorum. elbetteki dışlanmadın Elif :)
sadece bilmiyorum...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

dışlanmadın tabi ki. sorunun cevabını bilseydim söylerdim ama bilmiyordum,diger arkadaslarda bilseler söylerlerdi heralde. admininse gözünden kaçmıs olacak.
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

elifmavi1985 yazdı:Ya arkadaşlar bu konuda neden bana yardımcı olmuyorsunuz kendimi dışlanılmış gibi hissediyorum yaa..
yaa ne dışlanması,aşk olsun olur mu hiç öyle şey? (ciddi söylüyorum)
Bu forumda açtığın başlıkların, yazdığın yorumların cevapsız kalması olağan bir şey, ben alıştım, sen de alışırsın zamanla :D :mrgreen:
İste, inan, sahip ol
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

elifmavi1985 yazdı:SOSYAL FOBİ YARDIMLAŞMA FORMUNDAKİ SOHBET ODASINA BİR TÜRLÜ GİREMEDİM TIKLIYORUM BİR SAYFA ÇIKIYO SONRASI OLMUYO NEDENSE BANA AYRINTILI OLARAK AÇIKLIYACAK BİR ARKADAŞ VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...
Elifcim kusura bakma gözümden kacmis. Sohbet odasi sorunsuz calisiyor sohbet odasina girmek icin tikladiginda karsinda cikan sayfanin acilmasi bazen uzun sürebiliyor. Sayfada kimse yoksa zaten bir hareket olmayacaktir. Asagiya mesaj yazip göndere basarsan calisip calismadigini anlayabilirsin. Tabii ki bazen server hatalari oluyor o zaman kapatip tekrar acarsan ya da beklersen sorun cözülecektir.
terakkiperver

admin yazdı: Elifcim kusura bakma gözümden kacmis.
ben demiştim 8)
terakkiperver

gkce yazdı:
Bu forumda açtığın başlıkların, yazdığın yorumların cevapsız kalması olağan bir şey, ben alıştım, sen de alışırsın zamanla :D :mrgreen:
üzülüyorum aslında bazı baslıkların cevapsız yorumsuz kalmasına çünkü biliyorum ki bir defa yazıp cevap alamayanlar ortamın içine giremediklerini düşünüp bir daha foruma girmeyebiliyorlar,asıl kötü olan dışardan takip etmeyi yeğliyorlar.
aslında foruma yeni üye olan arkadasların hepsine hepimiz birer hosgeldin desek ortamımız cok daha pozitif olur. bu hediye vermek gibi bişey, hediyeyi alan da veren de mutlu olur,hem ortamda sıcaklık olur,sinerji artar.

ayrıca baslıgına cevap-yorum almayanlar üzülmesinler.. olabilir, insanların dikkatini çekmemiş olabilir. veya benm gibi yazıp yazıp sonunda yazdıgını silenler olabilir.
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

Burası sonuçta sosyal fobi forumu olduğu için, burdaki arkadaşların çoğu az ya da çok alıngan insanlar. Hepimizin ortak yönü fazla hassas olmamız. (herkeste
bunun dozu farklı tabii)
Ben kendi adıma söyleyim ilk başlarda cevap alamayınca biraz bozuluyordum ama artık çok önemsemiyorum. Önemli olan bir şekilde paylaşmış olmak, cevap yazılmasa da okunduğunu biliyorum.
Eminim cevap alamayıp da çok bozulan arkadaşlar oluyordur. Kendimden biliyorum, geçen sene depresyonda olduğum dönemlerde bu forumda olsaydım ve yazdığım şeylere cevap alamasaydım , oturup hüngür hüngür ağlardım,kimse beni anlamıyor, "benimle aynı şeyleri yaşayan insanlar bile "düşünürdüm. Yok öyle bir şey tabii, insan bunalımda olunca, hele bide aşırı hassas olunca, elinde olmuyor işte böyle şeyler...
İste, inan, sahip ol
terakkiperver

bence mesele "kimse beni anlamıyor" meselsi degil.. ortama girememe hissine kapılıyor insan. sen ilk başlarda üzülüyordun ama artık cevap alamayınca önemsemiyorsun dedigine göre. sence bu önemsememenin nedeni insanların cvp vermesede seni anlamalarını düşünmen mi yoksa artık dışarıda degil içeride oldugunu düşünmen mi?
kendimden biliyorum alınganlıgın ne oldugunu,eminim sen ve birçok arkadasta cok cok iyi biliyordur.
insanlar hiç degilse burada önemsenmek istiyorlar.
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

terakkiperver yazdı:bence mesele "kimse beni anlamıyor" meselsi degil.. ortama girememe hissine kapılıyor insan. sen ilk başlarda üzülüyordun ama artık cevap alamayınca önemsemiyorsun dedigine göre. sence bu önemsememenin nedeni insanların cvp vermesede seni anlamalarını düşünmen mi yoksa artık dışarıda degil içeride oldugunu düşünmen mi?
kendimden biliyorum alınganlıgın ne oldugunu,eminim sen ve birçok arkadasta cok cok iyi biliyordur.
insanlar hiç degilse burada önemsenmek istiyorlar.
"ortama girememe" meselesinin de özü aslında "kimse beni anlamıyor" meselesi bence. Yani anlaşılmıyorsun ki ortama giremiyorsun. aslında öyle de değil , yani olay anlaşılmamak da değil, bazı şeyleri anlamamak(başta kendini), başkalarını gereğinden fazla takmak
Yani artık önemsememenin nedeni sanırım (bence yani) "cevap verilmezse verilmesin, ben yazayım da, isteyen versin, isteyen vermesin, canları sağolsun. Cevap alamamam beni hiçbir şekilde eksiltmez ya da çoğaltmaz. Hem cevap verilmemesi kötü bir şey değil, dünyanın sonu hiç değil"
mantığıyla düşünmem.
Evet alınganlığın ne demek olduğunu ÇOOOOOOOOOOOOK iyi biliyorum :( :cry: Bu saçmasapan huyum yüzünden yıllarca hayatı kendime ve çevremdekilere zehir ettim. ve bunu aşmak için elimden geleni yapıyorum. Artık cevap verilmemesini önemsememem bile az da olsa yol katettiğimi gösteriyor
İste, inan, sahip ol
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

terakkiperver yazdı:
admin yazdı: Elifcim kusura bakma gözümden kacmis.
ben demiştim 8)
Normalde pek gözümden kacmaz ama pazartesi esim bir kaza gecirdi ne yalan söyleyeyim 5 gündür üyeleri onaylayip hizlica mesajlara bakip cikiyorum belki öyle bastan savma okudugum icin kacirdim. O yüzden lütfen kimsenin seni forumda disladigini düsünme. Bir de terakkinin dedigi gibi ben de cogunlukla yazip yazip begenmeyip siliyorum. Herkeste oluyordur. O konu hakkinda fikriniz vardir ama ifade edemediginizi düsünüp yazmiyorsunuzdur. Onun icin basliklar cevapsiz acik kalabilir.
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

admin yazdı:ama pazartesi esim bir kaza gecirdi
öylemi... çok geçmiş olsun.. önemli bişey yok di mi??
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

geçmiş olsun, acil şifalar...
İste, inan, sahip ol
terakkiperver

geçmiş olsun, ne oldu? paylaşssana bizimle.