ARKADAŞLAR SOHBET ODASINA NASIL GİRİLİYOR?

terakkiperver

Re: ARKADAŞLAR SOHBET ODASINA NASIL GİRİLİYOR?

Mesaj gönderen terakkiperver »

admin yazdı:
terakkiperver yazdı: Bir de terakkinin dedigi gibi ben de cogunlukla yazip yazip begenmeyip siliyorum. Herkeste oluyordur. O konu hakkinda fikriniz vardir ama ifade edemediginizi düsünüp yazmiyorsunuzdur. Onun icin basliklar cevapsiz acik kalabilir.
tabi sen sadece ifade edemedigin düşüncelerinden rahatsızlık duydugun için herkesi kendin gibi sanıyorsun..başka şeyler de var işin içinde,neyse.
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

terakkiperver yazdı:
admin yazdı:
terakkiperver yazdı: Bir de terakkinin dedigi gibi ben de cogunlukla yazip yazip begenmeyip siliyorum. Herkeste oluyordur. O konu hakkinda fikriniz vardir ama ifade edemediginizi düsünüp yazmiyorsunuzdur. Onun icin basliklar cevapsiz acik kalabilir.
tabi sen sadece ifade edemedigin düşüncelerinden rahatsızlık duydugun için herkesi kendin gibi sanıyorsun..başka şeyler de var işin içinde,neyse.

Nasil yani :roll:
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

terakkiperver yazdı:geçmiş olsun, ne oldu? paylaşssana bizimle.
Sagolun cok tesekkkürler.
Esim bisikletliyken arabanin biriine carpmis. Daha dogrusu kim kime carpmis belli degil. Cok sükür kasindaki 6 dikis disinda birseyi yok. Ben biraz panik yaptim Cünkü basini arabaya carpip takla atmis.
Herneyse simdi cok iyi dikisleri bir kac gün sonra alinacak.
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

geçmiş olsun admin
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

lotrrrrrrr yazdı:geçmiş olsun admin
nemesispro yazdı:geçmiş olsun.
Cok tesekkür ederim arkadaslar.
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

çok geçmiş olsun. Neyse ki eşin ucuz atlatmış. Allah beterinden saklasın...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
epsilon

Mesaj gönderen epsilon »

YALNIZADAM yazdı: çok geçmiş olsun. Neyse ki eşin ucuz atlatmış. Allah beterinden saklasın...
Amin.
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

YALNIZADAM yazdı: çok geçmiş olsun. Neyse ki eşin ucuz atlatmış. Allah beterinden saklasın...
Amin, Kayihan cok sagol.
En son yok tarafından 08 May 2006, 16:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Biraz gec okudum cok gecmis olsun... Verilmis sadakati varmis derler buyukler...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

katre yazdı:
üzülüyorum aslında bazı baslıkların cevapsız yorumsuz kalmasına çünkü biliyorum ki bir defa yazıp cevap alamayanlar ortamın içine giremediklerini düşünüp bir daha foruma girmeyebiliyorlar,asıl kötü olan dışardan takip etmeyi yeğliyorlar.
aslında foruma yeni üye olan arkadasların hepsine hepimiz birer hosgeldin desek ortamımız cok daha pozitif olur. bu hediye vermek gibi bişey, hediyeyi alan da veren de mutlu olur,hem ortamda sıcaklık olur,sinerji artar.

ayrıca baslıgına cevap-yorum almayanlar üzülmesinler.. olabilir, insanların dikkatini çekmemiş olabilir. veya benm gibi yazıp yazıp sonunda yazdıgını silenler olabilir.
sana katılıyorum terraki.ilk üye olduğum zamanlar bende öyle düşünüyodum.bi çok şeyi yazsam mı falan diye düşünüyor sonra boş ver şimdi kimse sallamaz,cevap mevap gelmez diye vazgeçiyodum.artık sanırım alıştım foruma yazı yazarken falan o kadar düşünmüyorum.önce mesela nasıl bi cümle kursam buraya hangi sözcük uygun diye düşün allah düşün.şimdi pek uzatmadan yazıyorum.her açılan başlığa cevap yazmak istiyorum ama ne yazık ki bu aralar nete pek giremiyorum .çünkü okuldaki bilgisayarların bakımı yapılıyormuş.yaklaşık bi aydır net bağlantısı yok..net cafelerden girdiğim için de sadece yazılanları okumakla yetiniyorum...( bu arada bu mesaj birz geç oldu galiba ama yazılanları uzun uzun okumak ilk kesz nasip oldu..)
Valla benimde oyle yazdigim seye cevap gelirse seviniyorum ama gelmezsede uzulmuyorum. Zaten yazarken desarj oluyor insan kafandan gecenleri paylasmis olmanin verdigi haz bile yetiyor zaten bana :))
Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

[bende aynen geç okudum çok geçmiş olsun admin buarada saol sorduğum sorunun cevabını yanıtladığın için ve tabiki diğer arkadaşlarda çok teşekkür ediyorum ve buarada ben biraz alınganım napim dışlanmış gibi hissettim ama şimdi öle hissetmiyorum hehe:) herşey kendi kuruntum gökçe beni anladığına sevindim bu formda hiç bayan yokmu diyodum birara kendi kendime demekki varmış:)
Kullanıcı avatarı
gkce

Mesaj gönderen gkce »

terakkiperver yazdı:
admin yazdı:
Başka şeyler nedir? :? Gerçekten çok merak ettim, ne olabilir ki :?: :roll:
İste, inan, sahip ol
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

gkce yazdı:
terakkiperver yazdı:
admin yazdı: tabi sen sadece ifade edemedigin düşüncelerinden rahatsızlık duydugun için herkesi kendin gibi sanıyorsun..başka şeyler de var işin içinde,neyse.
Başka şeyler nedir? :? Gerçekten çok merak ettim, ne olabilir ki :?: :roll:

Ben de sormustum ama cevap gelmedi.
Gercekten merak ediyorum isin icinde baska neler var ve benim ifade etmekten rahatsizlik duyduklarim nedir acaba?

Elifmavi ve deagol cok tesekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
zamzam

Geçmiş olsun

Mesaj gönderen zamzam »

Adminim uzun zamandır siteye uğrayamıyordum. Çok çok geçmiş olsun. Allah aciş şifa versin.
Hiçbir zaman duymayacağın duysanda anlamayacağın bir çığlıkta sana birikiyorum...