Çok Güzel Bir Oyun

Kullanıcı avatarı
MUTE

Çok Güzel Bir Oyun

Mesaj gönderen MUTE »

Oyunun amacı, her bölümün başlangıcında bir topu ekranın başka bir yerindeki teleporta ulaştırmak için bazı bileşenleri kullanarak bir yol inşa ediyorsunuz. Gerçek fizik kurallarına göre davranan (mukavemet, yer çekimi vs.) bu bileşenleri (metal tabaka, demir barlar, ip, kumaş vs.) inşaat mantığıyla kullanıyorsunuz. Zeka ve mantık gerektiren bir oyun. Deneyin derim. Buyrun,

http://www.hemenpaylas.com/download/186 ... n.zip.html
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

kardeşim oyunu vermişsinde insan nasıl kurulacağına dair bi açıklama koyar içine..illa söylemek mi gerekiyo yani hmm
Kullanıcı avatarı
MUTE

Mesaj gönderen MUTE »

ikarus yazdı:kardeşim oyunu vermişsinde insan nasıl kurulacağına dair bi açıklama koyar içine..illa söylemek mi gerekiyo yani hmm
Armadillo v1.0.1.exe yi açarak oyunu kurucaksınız daha sonra Klasör içindeki Armadillo.exe yi oyunun kurulduğu klasöre kopyalayacaksınız.

Bunun için mi rahatsız ettin beni hı? bir exe dosyasını çift tıklamayı bilmeyen de oyunu kurmasın lütfen. Ne güzel Solitaire var, Mayın Tarlası var. delirtmeyin beni :smt013
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

herkes bilmek zorunda mı ha :smt093 :smt093
Kullanıcı avatarı
MUTE

Mesaj gönderen MUTE »

ikarus yazdı:herkes bilmek zorunda mı ha :smt093 :smt093
Herkes biliyo bi sen bilmiyosun anlaşılan. Şuna bak bilmiyoo bilmiyooo \:D/ Sen en iyisi hiç kurma ikarus. Çift tıklamayı bile soruyosan oyunu açınca kasılıp kalırsın bilgisayar karşısında.
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

MUTE yazdı:Herkes biliyo bi sen bilmiyosun anlaşılan. Şuna bak bilmiyoo bilmiyooo \:D/ Sen en iyisi hiç kurma ikarus. Çift tıklamayı bile soruyosan oyunu açınca kasılıp kalırsın bilgisayar karşısında.

:lol:
...
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

ya mute kardeş
banada kızma sakın ama oyunu kurdumda nasıl oynancağını ingilizcem iyi olmadığı için anlayamadım
birazcıkkk açıklayıversen
kızmadan ama
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

sahra öztürk yazdı:ya mute kardeş
banada kızma sakın ama oyunu kurdumda nasıl oynancağını ingilizcem iyi olmadığı için anlayamadım
kızmadan ama

onlar kendi aralarında nükte yapıyorlar hayatım gerçekten kızmıyorlar merak etme :)
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

aurelia yazdı:
kızmadan ama

onlar kendi aralarında nükte yapıyorlar hayatım gerçekten kızmıyorlar merak etme :)
hayır canım sahiden kavga ediyoruz
aurelia

Mesaj gönderen aurelia »

ikarus yazdı:
aurelia yazdı:
kızmadan ama

hayır canım sahiden kavga ediyoruz
şşşştt, çaktırma... ;)