İngilizce chat

global

İngilizce chat

Mesaj gönderen global »

Konu teknoloji değil ama sitenin diğer başlıkları altına da yakıştıramadım. Arkadaşlar ben ingilizce öğreniyorum. Ama öyle matematik çözer gibi kağıtta olmuyor. İngilizce chat yapmak isteyen var mı? Aranızda ingilizce öğrenmek isteyen varsa, ilerletmek isteyen konuşalım.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ingilizce chat sitelerine girmeyi denesene topikcim..başlarda zorlanabilirsin ama ingilizceyi orjinal halinden öğrenmek daha avantajlı olur senin için ;)
global

Mesaj gönderen global »

Sağol arkadaşım. Evet onu da deneyeyim. Şöyle evliya sabırlı birilerini bulmak için. :)
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

walla ben isterim ama tamamen unutmuş vaziyetteyim..
social phobia world'e bişeyler yazmak istiyorum ama aklıma hiçibirşey gelmiyor. bu arada orda yazan birileri varmı bizden merak ediyorum doğrusu..
Aryık yalnız değilim :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

pathfinder yazdı:walla ben isterim ama tamamen unutmuş vaziyetteyim..
social phobia world'e bişeyler yazmak istiyorum ama aklıma hiçibirşey gelmiyor. bu arada orda yazan birileri varmı bizden merak ediyorum doğrusu..
vizeler çıksın aradan,ben de üye olucam oraya..ama bir bakmam lazım önce nasıl bi yer..

beğenmezsem olmıcam üye müye:)
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

ii bi site. bu kullandıımız forumun ingilizce versiyonu. ama ingilizcem yokkii kahrolsun şu ingilizce..nie insanlar güzelim türkçe dururken ingilizceyi kullanıyolar anlamıyom yauu :evil:
global

Mesaj gönderen global »

ok. ben de biraz daha öğrenince bakarım. Ama şimdilik değil...Öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler path.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

recaa ederim nedemek, bende şu ingilizcemi geliştireyimde 3 koldan ablukaya alırız o siteyii.. :)
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

pathfinder yazdı:recaa ederim nedemek, bende şu ingilizcemi geliştireyimde 3 koldan ablukaya alırız o siteyii.. :)
if u wanna improve ur english, chat with foreign people.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

hii understand deagolbrandback. :!: :)
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

:D

yeah,cool 8)

:D :D :D
Kullanıcı avatarı
selviselvi

Mesaj gönderen selviselvi »

bende öğrenmek istiyorum ingilizceyi benide aranıza alırmısınız arkadaşlar ;)
HAYATTA YA TOZU DUMANA KATARSIN yada TOZU DUMANI YUTARSIN
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

selviselvi yazdı:bende öğrenmek istiyorum ingilizceyi benide aranıza alırmısınız arkadaşlar ;)
tamam biz iyice ogrenince sanada ogretiriz
over123

Mesaj gönderen over123 »

bizim alt katımızdaki kiracımız ingilizce öğretmeni ilk geldiğinde çok sevinmiştim bedava hoca buldum diye :) ama kadın çok soguk yaa aylardır oturuyor daha yüzünü görmedim doğru dürüst :)
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

over123 yazdı:bizim alt katımızdaki kiracımız ingilizce öğretmeni ilk geldiğinde çok sevinmiştim bedava hoca buldum diye :) ama kadın çok soguk yaa aylardır oturuyor daha yüzünü görmedim doğru dürüst :)
seni görünce korkmuştur kadıncağız. o yüzden soğuktur..