DİSK BÖLÜMÜ SORUNU

Kullanıcı avatarı
jack nicholson

DİSK BÖLÜMÜ SORUNU

Mesaj gönderen jack nicholson »

Arakadaşlar geçen gün bilisayarı kurarken hard diski ikiye bölmüştüm. bilgisayarın özelliklerine baktıımda c:/ bölümünü görüyor. fakat d:/ bölümü yok. bu sorunu nasıl çözebilirim?

Birde webcam sorunum var. webcamin driverlerini yüklüyorum ertesi gün bilgisayarı açtıımda tekrar kurulum istiyor.yardımcı olursanız sevinirim. şimdilik derdim tasam bukadar.
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

The_ilkay yazdı:Merhaba;
Sorununa şöyle bir çözüm getirebiliriz.
Bilgisayarım simgesine sağ tıkla Yönet'i tıkla.Bilgisayar yönetimi açılacaktır.Orada sol tarafta depolama başlığının altında Disk yönetimi göreceksin.Ona tıkladığın zaman bilgisayarındaki Sabit diskleri ve bölümlerini göreceksin.Muhtemelen kurulum esnasında bölümü silmişsin ama formatlamayı unutmuşsun.Disk bölümü olarak göremediğin yeri biçimlendirerek kullanıma açabilrsin.Kolay gelsin ;)
Çok teşekkür ederim ilkay..
dediğin gibi yaptım ve E:/ sürücüsü olarak görebiliyorum artık.. :smt041
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

şira yine mi format attın bilgisayara :D. kardeşim sen ayda kaç sefer format atıyosun bilgisayarına?bilgisayarı manyak ettin :D
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Windows kurduktan sonra partition ayarlarini degistirebilmek icin Partition Magic programini kullanabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

deagol Partition Magic hakkında biraz bilgi verir misin?hatta şuraya bi link koyda indirelim..