sizce en iyi telefon hatıı hangisi?

en iyi telefon hattı

tukcell
15
41%
avea
11
30%
VODAFONE
11
30%

Toplam oy: 37

Kullanıcı avatarı
ice_tea

sizce en iyi telefon hatıı hangisi?

Mesaj gönderen ice_tea »

hepimizin en az 1 ve daha fazla telofon hatıımız var ama en çok birini kullanıyoruz
telefon ahttı şirketleri müşteri kazanmak için birçok kampanyalar yapıyorlar süsleyip püsleyip ama bazan da sağ gösterip sol vuruyolar
eskiden beleş mesaj verip bunları iptal ediyor arama listesini kısıtlıyorlar
bir kaç kişi ile konusmak cok cüzzi bir fiyat yapıp diğerleri ile ilekonusma dakkasına düşen fiyatı arttırıyolar ama hepimiz bu hatlardan kiminden memnunuz kiminden değil
yeni bir hat almayı düşünüyorum hangi hattı kullansam acaba?
burada kullandımımız hatların eksisini ve artısını tartışalım diyorum ona görede 2. hattımı alayım ben .......
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

henüz hiçbiri bizim yurttan sorunsuz bir şekilde çekmeyi başaramadığı için hiçbiri... :)
Kullanıcı avatarı
ice_tea

Mesaj gönderen ice_tea »

öyle tabi hiçbiri ama meccbur birini kullanıyoruz
mesala turkcell reklama o kadar para yatıcağına adam gibi bir kampanya yapsın öğrencisine öğretymenine işçisine memuruna
telsimi yabancılar aldı ama telsimin sadece ismi değişti bişi değiştirmedi
avea eskiden 100 konyure 100 nesaj artı 10 dk si iki konturdu
şimdi ise 10 dk iki kontur yapmak için 150 kontur yğklemek lazım bedava sms akmak için de 250 kpntor yuklemek lazım buda sonradan bozdu

adam gibi bi hat yokmu yaaa
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

hepimizin yok ice tea benim hattım yok... :D
DCC
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Turkcell..

Her yerde çekiyor..
Kullanıcı avatarı
ice_tea

Mesaj gönderen ice_tea »

crvena_zvezda yazdı:hepimizin yok ice tea benim hattım yok... :D
öğrenci olduğum için birde başka şehirde olmamdan dolayı bana lazım oluyor

turkcell en iyi çeken ve en iyi hizmeti sunuyor ama en hesaplısı hangisi ben ençok bunla ilgileniyorum
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Hepsi kendine göre en hesaplı olduğunu iddia ediyor ama turkcellin kumbara ve avans kontör gibi uygulamaları güzel daha önce Ave kontörlü kullanıyordum Kısa süreli aramalarda bile çok fazla kontör harcıyordu
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

avea mobil öğrenci al,baya hesaplı..
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

vodafone'u (telsim'in yeni halini) hic denemedim
avea'dan bayagi memnundum. turkcell'den degilim. avea cok daha hesapliydi, kontorlerim yetisiyordu. bir tek bazi yerlerde cekmedigi oluyordu, o da kac sene onceydi zaten. keske hic turkcell almasaydim. simdi eski hattim kapandi.
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

şimdi ise 10 dk iki kontur yapmak için 150 kontur yğklemek lazım bedava sms akmak için de 250 kpntor yuklemek lazım buda sonradan bozdu
ice tea 150 k. yükleyince -mobil öğrencin varsa- 1 ay boyunca mobil öğr.leri 10dk 2 k.den ararsın ve 150 ya da 100 sms bedava sadece aveaya gönderirsen tabi..

benim de 2 hattım var türkselimin numarası çok güzel o yüzden 6 ayda bir son anda kontör yükleyip kapanmasından kılpayı kurtuluyorum .) ama aveadan çok memnunum öğrenci için hesaplı kalitesi belki biraz daha kötü ama türksele tercih ederim yine de..
Kullanıcı avatarı
ice_tea

Mesaj gönderen ice_tea »

bende avea var diğer arkadaşlarıda aramam gerekiyor aveadan kontor takibi yapamıyorum bir bakıyorum birsürü kontor gitmiş ama avea hattımı kapatırmam tel numaram çok güzel 050570010xx sonuda kafiyeye uyuyor türkselim 2 sene önce vardı kapandı onun numarasıda çok güzeldi
burçak5

Mesaj gönderen burçak5 »

3 hattı da kullandım ama en çok Turkcellden memnun kaldım :)
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Artık benimde hattım var...

Vodafone... Turkcell den daha hesaplı olduğu kesin...

Avea ya da iyi diyorlar...
DCC
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Elbette avea öğretmen hattı. Aynısından sevdiğiniz kişiye alın 14 ytl sabit ücret karşılığı sınırsız konuşun :=)
Kullanıcı avatarı
ice_tea

Mesaj gönderen ice_tea »

evea ucuzluk konusunda diğerlerinden iyi tabi kulpunu uydurursanız sessizgemi bnada bir ortmen hattı ayarlasana beleş beleş konuyummm :D