acil yardım...

naz06

acil yardım...

Mesaj gönderen naz06 »

arkadaslar ben bu siteye girdikten sonra araclardan gecmişi siliyorum.ama hepsi siliniyor ve abim bunu birgün farketti.sen neden girdiğin siteleri siliyorsun filan dedi.benim size sorum su.mesele bu siteye girdim.sadece girdiğim sosyalfobi sitesini silmek istiyorum bunu nasıl yapıcam
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

Geçmişten silmek istediğin siteye sağ tıkla sil
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

firefox kullanıyorsan "geçmiş"i aç (ctrl+h)
görünümü "tarih ve site" olarak ayarla
bugün'e gir, orda sosyal-fobi.net olacak. onu sildiğinde bu sitede bugün girdiğin tüm sayfaları silmiş olacak
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

kendin için bir tarayıcı bir program kur.ör:opera ya da firefox ..
daha sonra ayarlarını geçmişi kaydetmeyecek şekilde ayarla.
ben böyle yapıyorum.

firefox için: http://www.mozilla-europe.org/tr/products/firefox/

opera için : http://www.opera.com/download/
xner

Mesaj gönderen xner »

acaba kaç kişi bu siteyi,başkaları girdiğini görmesin diye geçmişinden silmek istiyor,benim gibi kaç kişi varmış merak ettim..
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

xner yazdı:acaba kaç kişi bu siteyi,başkaları girdiğini görmesin diye geçmişinden silmek istiyor,benim gibi kaç kişi varmış merak ettim..
ben googledan giriyorum.adres çubuğuna sf.net yazmak istemiyorum.s harfine basınca gelebilir belki.ara arada adres çubuğundan temizliyorum adresi.
nereyekadar

Mesaj gönderen nereyekadar »

Ahahahahaha siz bunları yazarken benim geçmişi silme bölümü açık :D Ben ne zaman siteye girsem beraberinde onuda açarım. Çok süratli kapatır geçmişi silerim hatta gerektiğinde :D

Önlem olsun diye de google.com.tr üzerinden "Sosyal fobi" diye aratıyorum :D
nereyekadar

Re: acil yardım...

İçine paranoya düşüreceğim ancak iyi bir bilg. kullanıcısı tamamı silinmemiş bir "Browsing History" den girdiğin siteleri bulur. "Temporary Internet Files" üzerinde sitenin resimleri var. "Cookies" zaten adres dolu. Sitenin sadece "History" sini kaldırmak yeterli değil. Kendine başlat bölümünden ayrı bir oturum oluştur. Kendi oturumundan gir bilgisayara. Siteden çıkarkende temizle tüm "browsing history"yi.

Karmaşık anlattım sanırım biraz :S
nereyekadar

ikarus yazdı:kendin için bir tarayıcı bir program kur.ör:opera ya da firefox ..
daha sonra ayarlarını geçmişi kaydetmeyecek şekilde ayarla.
ben böyle yapıyorum.

firefox için: http://www.mozilla-europe.org/tr/products/firefox/

opera için : http://www.opera.com/download/
Bu daha iyiymiş evet.
Kullanıcı avatarı
bilm-i yorum

Mesaj gönderen bilm-i yorum »

nereyekadar yazdı:Kendine başlat bölümünden ayrı bir oturum oluştur. Kendi oturumundan gir bilgisayara. Siteden çıkarkende temizle tüm "browsing history"yi.
yeni oturum açtığında c-document and settings den girilip diğer oturumdan yine görülebilir .bunu engellemek için c den document and settingse girip ordan kendi oturumuna ait klasöre sağ tıklayıp özellikleri tıklayıp paylaşım ve güvenliği seçip bu oturum özel olsun u seçili duruma getirip tamama tıklamak gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Arkadaslar K-Meleon diye bir browser var, cok kücük ama isinizi görür.

Onu kurun, siteleri kapatirken tools dan Privacy ye gelin orda da ortalarda bir yerde clear all dediginizde cookie de gecmis de herseyi siler.

http://kmeleon.sourceforge.net/ Adresinden bulabilirsiniz.

Ben installer olani degil zipli olanini (7zip packages without installer olarak gecer. Ama bunun icin de 7zip diye ücretsiz bir zip programi kurmaniz gerekiyor.) tavsiye ederim böylece istediginiz bir klasöre atarsiniz ismini de degistirirsiniz, bilgisayariniza kurulmadigi icin iz de birakmaz, istediginizde klasörü siler programdan kurtulursunuz.
nereyekadar

bilm-i yorum yazdı:
nereyekadar yazdı:Kendine başlat bölümünden ayrı bir oturum oluştur. Kendi oturumundan gir bilgisayara. Siteden çıkarkende temizle tüm "browsing history"yi.
yeni oturum açtığında c-document and settings den girilip diğer oturumdan yine görülebilir .bunu engellemek için c den document and settingse girip ordan kendi oturumuna ait klasöre sağ tıklayıp özellikleri tıklayıp paylaşım ve güvenliği seçip bu oturum özel olsun u seçili duruma getirip tamama tıklamak gerekiyor.
Oturumu açarkende gizli hale getirme seçeneği var.. :D
naz06

Mesaj gönderen naz06 »

belki bana gerizekalı diceksiniz biliorum ama ben pc'den pek anlamam.anlattıklarınızın çoğunu bilmiorum.önceden bizde mozilla yüklüydü ve s yazınca bütün sosyal fobi sayfaları cıkıordu.onuda klavyedeki üst oka baıp delete tıklıyordum.sosyal fobiyle ilgili girdiğim bütün sayfalar siliniyorsum.ama sadece sf sayfaları.diğer girilen siteler duruyordu silinmiyordu.ama abim ınternet explorer ı yüklemiş.onda böyle birsey yapamıyorum olmuyor.ve olmadığı içinde araclarda gecmişi sil diyorum.böylelikle hepsi silindiği için abim haklı olarak soruor.nie sildin die.ee bnde sf'nin sitesinei girdim diim :shock: üstte sarı bir yıldız var.sık kulanılanlar merkezi ordan bugünü tıklıyorum sf yi siliyorum.ama bu seferde üstte s yazınca sf cıkıo ordan silinmio
naz06

Mesaj gönderen naz06 »

tamam hallettim........saolun.... :smt041 \:D/
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

naz06 yazdı:tamam hallettim........saolun.... :smt041 \:D/
Nasil hallettin, hangi yöntemi sectin ?

Baskalari icin de faydali olabilir.