'Hard Rock' dinleyen civcivler yumurtada telef oldu

global

Mesaj gönderen global »

Arabesk fantaziyi lisedeyken sevmez ve küçük görürdüm.
Okul bitince oturduğumuz muhit değişti. İşe girdim. İşyerindekiler tam arabesk, fantezi severlerdi. Cengiz Kurtoğlunun o zamnki kasetini bir günde 5 10 kere dinliyorduk. Kaset dönüp dönüp baştan başlıyordu. Gel zaman git zaman ben de sever oldum :) Artık arabesk fantezi de dinliyorum. Radyodan hatırlayanlar bilir. Baya çalardım.

İnsanlar değişebilir. Zevkler tartışılmaz.
O yüksek sesli müziklere dayanamıyorum. Belli olmaz bir gün sevebilirim.
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

ikarus yazdı:PATHFINDER denilen şahsiyet ile ben bir keresinde do rock adlı bir bara gitmiştik..kendileri o gün alkolünde etkisiyle çalmakta olan metal parçalara gayet güzel bir biçimde kafa sallamıştır.
hatırlamıyorum. :D

aurelio yazdı:katılıyorum ben de kendisini kafa sallamanın yanısıra pogo yaparken ve metalcilerin el işaretini? (adı nedir? şu bozkurt işaretine benziyeni) yaparken görmüşlüğüm vardır.
bunuda hatırlamıyorum. :lol: :lol:
Aryık yalnız değilim :)
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

niye hatırlamadığın belli... :lol:
katre

Mesaj gönderen katre »

Misanthrope yazdı:
ikarus yazdı:Misanthrope bizleri bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim.
reca ederim görevimiz
bu arada söylemezsem içimde kalır. serdar ortaçtan nefret ediyoruuuuuum (not: tartışma amaçlı değildir ;) )

bence o çok yaratıcı bi insan misantrope.kaç şarkıcının "ismi lazım değil beni o zalim yıktı ismi lazım değil beni o hain vurdu" gibi bilumum acıklı sözlerin olduğu bir şarkı eşliğinde mezdekeyi oynattığı klibi var ki.yani kimin aklına gelir ki di mi ? :lol:
pisipisiko

Mesaj gönderen pisipisiko »

gothic metal dinletsek nolur acaba tavuklara?
female vokalli hüzünlü şarkılar.. heralde intihar ederler...

ben artık hüzünlü şarkılar dinlemeyi bırakıcamm eğlenceli şeler dinlicemm valla olmuo bölee belki de müzik bu hale getirdi bizi.. hehe
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

pisipisiko yazdı:gothic metal dinletsek nolur acaba tavuklara?
female vokalli hüzünlü şarkılar.. heralde intihar ederler...

ben artık hüzünlü şarkılar dinlemeyi bırakıcamm eğlenceli şeler dinlicemm valla olmuo bölee belki de müzik bu hale getirdi bizi.. hehe
ben de senin gibi düşünüp gotik ve doom dinlemeyi azaltmıştım. baya farketti bilmiyorum müzik yüzünden mi ama. ama şu da bir gerçek katatonia'nın iki tane albümünü üstüste dinlesen direkt bunalım bir hale geliyorsun :P
pisipisiko

Mesaj gönderen pisipisiko »

teargas yetiodu bana kardeş :), ama dinlemiorum uzun süredir. bırakıcam ben bu karamsar türleri :)
hard rock dinlicem