Hp rezilliği

amistad49

Hp rezilliği

Mesaj gönderen amistad49 »

Bi laptop alayım dedim. Markasına güvenim Hp aldım ama çok sorunlu çıktı. Hp almadan önce bu siteye bir bakın. Başınıza gelecekleri önceden görün.

http://hpsikayet.blogcu.com/
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

ben de markaya güvenip HP yazıcı aldım. çalışmasına çalışıyor ama çalıştırmak için gereken yazılım hard diskte 700MB falan tutuyor :shock: yazılımı çok aşırı kötü

biraz uğraşınca sadece yazıcının sürücüsü kurulabiliyor (o kocaman programı kurmadan) ama o zaman da tarayıcı, faks gibi özellikler kullanılmıyor :x
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Bende hp yazıcı kullanıyorum gayet memnunum... Laptop olarak hp kullanmadım asus kullanmıstım ve gayet memnundum.
amistad49

Mesaj gönderen amistad49 »

evet laptop alacaksanız önce toshiba sonra asus. çok paranız varsa sony apple alın.
Kullanıcı avatarı
RIP

Mesaj gönderen RIP »

Ben de HP laptop kullanıyorum ve gayet memnunum, ama HP latoplar da genel de ekran kartlarında sorun yaşanıyor, benim başıma hala hazırda sorun yaratmadı :D

Yazıcılarından ise hiç memnun değilim.
adora

Mesaj gönderen adora »

bende hp yazıcı kullanıyorum memnun değilim
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

hp kadar kotu marka hakkaten gormedım. diz üstü alınacaksa asusu oneriyorum, kullanıyorum ve de memnunum.. toshıba da fena değil ama, asusun çizgileri daha hoş, bilgisayarcı kımlıgımle yazıyorum haberiniz ola :)
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

laptop almadan önce araştırırken toshiba ve asus un birer modelinde takılmıştım. hp güvenimi çoktan kaybetti :) (gerçi konuştuğum kişiler hp laptopların iyi olduklarını söylüyordu)
aleti almadan 1 gün önce abimle yaptığım konuşma sonucu da asus yerine toshiba aldım. oldukça da memnunum