MSN bilgisayarimi restart yapiyor...

fade to black

MSN bilgisayarimi restart yapiyor...

Mesaj gönderen fade to black »

Merhaba, epeydir bu sorunum var zaman içinde giderek daha sık olmaya başladı, öyle ki artık MSN'i hiç açamıyorum. Biri yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Kullandığım sürüm Windows Live Messenger 2008 8.5 yani en güncel sürüm.

Messenger'i ne zaman açsam 1, 2 saniye sonra bilgisayarimi yeniden başlatıyor. Bazen nasıl yapıyorsa bios ayarlarini da degistiriyor ve Windows'un baslamasini engelliyor. Bir çok virüs taramasi yaptik ama bir sey cikmadi. Olan virüsleri de temizlemiştik. + Bir akrabamin evinde msn'e girmeye kalktigimda O'nun bilgisayarini da yeniden baslatti. Oysa ayni msn'lerden esim veya bir baskasi girmeye kalktiginda herhangi bir sorunla karsilasmiyorlar.

Sorun firewall'dan da kaynaklanmiyor cunku firewall'dan çıkıp başlattığımda da aynı şey oldu.

Belki biri bana offline mesaj gondermeye kalktiginda oluyordur diye dusunuyordum ama emin degilim cunku hic bir zaman bakacak kadar sure acik birakamiyorum.

Sizce bu neyden kaynaklanıyor olabilir. Google'da aradım bir sonuç çıkmadı. Nasıl düzeltebilirim?
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

eski sürüme dönebilirsin :D

onun dışında benim aklıma bişey gelimiyor.
Kullanıcı avatarı
düşünceli

Mesaj gönderen düşünceli »

msnyi sil yeniden kur.yine olmazsa sil bir daha kurma:)yok ben msnsiz yapamam diyorsan format at.kökten çözüm.
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

PATHFINDER yazdı:eski sürüme dönebilirsin :D

onun dışında benim aklıma bişey gelimiyor.
eski sürümde de aynıydı. yakın zamanda güncellemiştim