Youtube ye Kendi adresiye giriş yapın garanti denendi

Kullanıcı avatarı
troya2

Youtube ye Kendi adresiye giriş yapın garanti denendi

Mesaj gönderen troya2 »

Opera için şu yoları izleyin Araçlar > Tercihler > Gelişmiş > Ağ > Vekil sunucular > HTTP yi işaretleyin İP no 200.65.127.161 girin Bağ.N. 80 girin tamam tıklayın bu kadar z (7)

Firefox için şu yoları izleyin Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş >Ağ > Vekil sunucu ayarları HTTP Vekil sunucusuna 200.65.127.161 port olarakta 80 girin tama tıklayın bu kadar z (7)

Bu da internet explorer için ayarlar: İnternet Seçenekleri > Bağlantılar > Yerel Ağ Ayarları > Proxy sunucusunu işaretleyin adres olarak 200.65.127.161 girin port olarakta 80 girin tamam tıklayın bukadar .
sevsek

Mesaj gönderen sevsek »

veya hiç uğraşmayın ve şu linki tıklayın arkadaşlar http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-www. ... outube.com
:)
Kullanıcı avatarı
troya2

Mesaj gönderen troya2 »

YouTube'a girmek

Öncelikle internet tarayıcınızın adres çubuğuna www.fastfreeproxy.com adresini girin ve sayfanın tamamen açılmasını bekleyin. Açılan sayfanın alt kısmında "www" başlıklı bir kutu göreceksiniz. "www." yazısının yanına tıklayın ve devamına "youtube.com" yazarak "Visit URL" butonuna basın. Kısa bir süre içerisinde YouTube karşınızda olacak. Artık dilediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

İkinci alternatifiniz ise www.vtunnel.com adresi. Bu adresi ziyaret ettiğinizde açılacak sayfanın en üstünde bir adres çubuğu göreceksiniz. Bu çubuğun içerisine www.youtube.com adresini girip "Begin browsing" butonuna tıklarsanız, YouTube içerisinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.
zehir

internet geçmiş nasıl silinir

Mesaj gönderen zehir »

arkdaşlar eşim durumumu tam bilmiyor,(bende bu siteye girdikten sonra anladımya,daha önce depresyon,anxiety ol biliniyordu.)bu siteye gizli giriyorum,sonrada internet geçmişi temizlemem gerekiyor.ama genede bilgisayarda biyerde kayıtlı kalıyormuş.ben bilmiyorum ama eşim oralarıda kurcalıyor.oradan nasıl silebilirim bilen varmı?
Bir Düşünce Ekersin, Bir Eylem Biçersin...
Bir Eylem Ekersin, Alışkanlık Biçersin...
Bir Alışkanlık Ekersin, karakter Biçersin...
Bir Karakter Ekersin, Kaderini Biçersin