facebook cete savasları

devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Facebookta her gün birisi çete savaşlarına davet ediyordu. bende çete savaşları davetlerini kökten engelledim. bilmiyorum/oynamıyorum mutluyum :D
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

anlatsana onu nasıl yaptın? nereden yapılıyor?
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

uykucu yazdı:anlatsana onu nasıl yaptın? nereden yapılıyor?
Şuan tam hatırlayamıyorum ama Çete savaşları ile ilgili gelen bildirime tıklayarak yaptım. engellediğim için bir daha davet yada bildirim gelmedi onun için hatırlayamıyorum. bildirim geldiği zaman o sayfayı biraz araştır bulabilirsin..
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

Facebook'a üye değilim ama MySpace'de sürekli bu tür oyunlara davet alıyorum; hepsi de birbirinin aynı, çete savaşları, mafya savaşları, yok ejderha savaşları yok bilmem ne... Bir ara Vampires diye bir şey oynamıştım ama eklediğime pişman oldum 9.8726 adet oyuna davet geldi şimdi tek tek engellemekle uğraşıyorum hepsini :(
) O (
Kullanıcı avatarı
durgun

Mesaj gönderen durgun »

ilk başlarda müptelası oluyorsun sonrasında ıhh ıhh :( lvl 46 ve artıkk bıraktım bir yerden sonrası aynı olunca bayıyooo arkadaşlar herhangi farklı bir durum yok hergün aynı işlemleri yapmaktan başka bişey deil ...
KaYıPlaRDa BiLiNMeYeNLeR aLeMiNDe...
uykucu

Mesaj gönderen uykucu »

tamam buldum. altında block aplication diye .birşey varmış
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

ya bizim evdeki elemanların hepsi oynuyor. uyuz oldum oyuna. Herkes açıyor facebookunu sonra 2 saat tepki alamıyorsun elemanlardan.
bu da bir hastalık tabii. bağımlısı olan bırakamıyor. ben zaten facebook hesabımı dondurduydum çoktan.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

45.levelde bıraktım.. sıktı artık.