sıkıcı cevre mi doyurucu internet mi??

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
usengec

sıkıcı cevre mi doyurucu internet mi??

Mesaj gönderen usengec »

burda amacımız belli hepimizin bazı şeyleri aşmak aşabilmek. bunların arasında arkadas edinememek, ortama girememek, sıkılganlık vs de var. simdi mesela bugun bizim ogretmen arkadaslar voleybol oynuyor okul cıkısı. ben voleybol oynamam, hatta hicbir sporu yapmam, beni de cagırıyolar ben orda sıkılacagımı biliyorum, ama geri cevirmek de istemiyorum cunku boyle boyle alısacam insan icine karısmaya ve soguk bevale gibi tanınmak da istemiyorum artık. ogretmenlerden biri de aksama bize gel dedi kurtlar vadisini zileyelim dedi (ki en nefret ettigim dizi kurtlar vadisi ve sansur bile dense adına yasaklanması taraftarıyım). simdi gitmse konusulacak konular belli sıg konular sıkılacagım konular. oten yandan da internette muhabbet arkadaslar var ama o da internet iste evin icinde bi başıma. ne yapayım karar veremiyorum. sosyalleşmek adına kurtlar vadisidir, kahvede okey oynamaktır bunlara katılmalı mı insan sizce? bi yandan diyorum bunlar gecisi kolaylastırır ortama alıstırır insanı, ote yandan da biliyorum sıkılacam, yalandan sohbete girecem abuk subuk konularda.

siz ne yapardınız??
Kullanıcı avatarı
usengec

Mesaj gönderen usengec »

bu arada ben ani aklıma gelenleri aniden yazıyorum ve gonderiyorum cunku uzerinde uzun uzun dusunursem degmez gondermeye diyorum cogunlukla :) ne alaka diyeceksiniz dikkat edemiyorum bazen boyle yazınca ve cok imla hatası oluyor ustteki mesajdaki gibi kusura bakmayın, bundan sonra gondermeden bi bakacagım ne yazmışım diye.
Kullanıcı avatarı
bidenesen

Mesaj gönderen bidenesen »

aslında voleybol çok eğlencelidir sıkılırım demişsin ama bi oyna çok eğleneceksin sıkılmak bizim uydurduğumuz bi bahane bence.aslında sende oynamak istiyorsun ama sıkılmayı bahane etmişsin hem bunlar güzel fırsatlar değerlendirmelisin internet eve gelince yine olduğu yerde duruyor bakarsın ama arkadaşlar bulunmuyor. tekliflerde çok cazip hocam ;)
düşmek hiç ayıp değil kalkmasını bil ve acele et şu gözyaşını sil!!!
Kullanıcı avatarı
usengec

Mesaj gönderen usengec »

bidenesen yazdı:aslında voleybol çok eğlencelidir sıkılırım demişsin ama bi oyna çok eğleneceksin sıkılmak bizim uydurduğumuz bi bahane bence.aslında sende oynamak istiyorsun ama sıkılmayı bahane etmişsin hem bunlar güzel fırsatlar değerlendirmelisin internet eve gelince yine olduğu yerde duruyor bakarsın ama arkadaşlar bulunmuyor. tekliflerde çok cazip hocam ;)
haklısın arkadasım aslında adamlar yani arkadaslar beni katmaya calısıyor iclerine ben de bastan zorlaya zorlaya konustum kastım cekinmeme ragmen yavas yavas meyvelerini alıyorum ama işte hala o cekingenlik var. hic oynamadım voleybol, onceden de kenardan izledim gel oyna biz bildigimizden mi oynuyoruz dediler ama ben elime top bile almadım daha adam gibi, nası tutulur nası vurulur falan. ha normal biri bilmese de geyigine girer oynardı, ama hani biz hata yapmayacaz ya hani rezil olcam millet bana gulecek dusuncesi varya oysa biliyorum kimse tınlamıyo iyi oynamışsın kotu oynamışsın ama işte bu tam yapamayacagım ise hic girismeyeyim ezikligi (ki baskalarının yanında mukkemmeliyetcilik deriz buna) başa bela. neyse gideyim bakayım. ama msn imdeki kimse niye gelmedi bugun ozgur hoca demesin ona gore :D