evliliğin sf yi aşmada pozitif bir etkisi olabilir mi?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

çok haklısın global..
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Arkadaşlar evliliği kötülemeyin yaaaaa bence çok güzel bişey ooo :)))))))))))
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

global yazdı:
ruya yazdı: Sonra hayatin boyunca cek babam cek! Bosanana kadar.
Bence de büyük konuşma rüya arkadaşım.
Alıntı yaptığım yerde boşanana kadar demişsin. Evlendikten sonra boşanmak çok zor. İmkansız da denebilir. Benim başımdan nişan gibi bir hadise geçti. Sonradan olmayacağını anladım. Kendim yüzde yüz karar vermeme rağmen nişanı atmak aylarca aylarca ertelendi. Ailelerin o kadar katılaşmış kuralları var ki. Kendi hayatınla ilgili kararları uygularken önünde duvar gibi dikiliyorlar. Ki benim ailem öyle aşırı gelenekçi, namus düşkünü de değildir. Yakın çevremde ekonomik bağımsızlığı olduğu halde boşanamayanları biliyorum. Yani demek istediğim evliliğe başlerken boşanmak seçeneğini aklınıza bile getirmemeniz. Hayat birkaç yıl öncesinde algıladığımdan çok farklıymış. Bazı şeyler lafla peynir gemisi yürütmekmiş.
boşanmak için evlenilmemeli...
global

Mesaj gönderen global »

Evet. lavinya. Olmazsa boşanırım düşüncesiyle evlenilmemeli. İşte bu yüzden de çok iyi düşünmek lazım.
Bence de evlilik güzel şey. Bekarlık sultanlık felan değil :) Bir zaman sonra :)
deagolbrandybuck

global yazdı:Evet. lavinya. Olmazsa boşanırım düşüncesiyle evlenilmemeli. İşte bu yüzden de çok iyi düşünmek lazım.
Bence de evlilik güzel şey. Bekarlık sultanlık felan değil :) Bir zaman sonra :)
evet yaa global böyle konuş işte evlenceklerin şevki kırılmasın :)))
global

Mesaj gönderen global »

Tamam böyle konuşurum. :P Üstüne alındın sanki :P
deagolbrandybuck

global yazdı:Tamam böyle konuşurum. :P Üstüne alındın sanki :P
şuan valla dünya yıkılsa umrumda olmaz ahhhhhhhh i... ahhhhhhh :)))
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

:D:D

aşkın gözü kördür :D:D
ruya

Mesaj gönderen ruya »

deagolbrandybuck yazdı:
global yazdı:Tamam böyle konuşurum. :P Üstüne alındın sanki :P
şuan valla dünya yıkılsa umrumda olmaz ahhhhhhhh i... ahhhhhhh :)))
Ya bi anlat ne oldugunu detayli bi sekilde. Merak ediyoruz. Hadi gunluk cay yapti bekliyoruz seni. :lol:

Bu arada garip ama kiskandim sanki ya! Sizi kimseyle paylasmak istemiyorum. :smt090 Ne garip ya. Kafayi yedim ben galiba! #-o :mrgreen:
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

ruya yazdı: Ya bi anlat ne oldugunu detayli bi sekilde. Merak ediyoruz. Hadi gunluk cay yapti bekliyoruz seni. :lol:

Bu arada garip ama kiskandim sanki ya! Sizi kimseyle paylasmak istemiyorum. :smt090 Ne garip ya. Kafayi yedim ben galiba! #-o :mrgreen:
:D:D alemsin rüya
global

Mesaj gönderen global »

ruya yazdı:Bu arada garip ama kiskandim sanki ya! Sizi kimseyle paylasmak istemiyorum. :smt090 Ne garip ya. Kafayi yedim ben galiba! #-o :mrgreen:
:D :D
Biz hep beraber sf kolonisi olarak yaşayalım. :D
ruya

Mesaj gönderen ruya »

global yazdı:
ruya yazdı:Bu arada garip ama kiskandim sanki ya! Sizi kimseyle paylasmak istemiyorum. :smt090 Ne garip ya. Kafayi yedim ben galiba! #-o :mrgreen:
:D :D
Biz hep beraber sf kolonisi olarak yaşayalım. :D
hahahahhahaha :D
deagolbrandybuck

yok yaa ben deagol kolonisiyle birlikte yaşıcam, küçük küçük deagollerim olsun istiyorum, bi kız bide erkek deagolum olsun, onlarla yaşamak istiyorum :)))
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Allah sana nurtopu gibi deagoller nasip etsin.. .)

global koloni fikri süperdi :D
global

Mesaj gönderen global »

..LaViNYa.. yazdı:global koloni fikri süperdi :D
:)