LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
peglar

Mesaj gönderen peglar »

..LaViNYa.. yazdı:ilk defa duyuyorum...çok çirkin bir olay bu..eşinizin dava açma hakkı var sanırım..

........
Hocam öncelikle geçmiş olsun ,yapılan çok çirkin ve çok "adi" bir hareket.Sizden ricam lütfen bir avukatla konuyu görüşün ve yapılan bu terbiyesizliği o insanların yanına bırakmayın.Bizlerin yapabilecei birşeyler varsa lütfen söyleyin ,koşullar ne olursa olsun ben kişisel olarak yanınızda yer almaya hazırım.Bu çok ciddi bir olay lütfen bu kendini bilmez insanların peşini bırakmayın.Böyle basit insanları idareci olarak görevlendiren zihniyete lanet olsun !Yakın çevremde ne yazık ki avukat yok,yanlız ben de ulaşabildiğim kişilerden konuyla ilgili fikirlerini almaya çalışacağım.Sizden ricam lütfen ama LÜTFEN BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYIN !!!!!!!
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

peglar yazdı:
..LaViNYa.. yazdı:ilk defa duyuyorum...çok çirkin bir olay bu..eşinizin dava açma hakkı var sanırım..

........
Hocam öncelikle geçmiş olsun ,yapılan çok çirkin ve çok "adi" bir hareket.Sizden ricam lütfen bir avukatla konuyu görüşün ve yapılan bu terbiyesizliği o insanların yanına bırakmayın.Bizlerin yapabilecei birşeyler varsa lütfen söyleyin ,koşullar ne olursa olsun ben kişisel olarak yanınızda yer almaya hazırım.Bu çok ciddi bir olay lütfen bu kendini bilmez insanların peşini bırakmayın.Böyle basit insanları idareci olarak görevlendiren zihniyete lanet olsun !Yakın çevremde ne yazık ki avukat yok,yanlız ben de ulaşabildiğim kişilerden konuyla ilgili fikirlerini almaya çalışacağım.Sizden ricam lütfen ama LÜTFEN BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYIN !!!!!!!
+1
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

sevgili arkadaşlarım
artık iş yakında savcılığa intikal edeceği için ve oldukca hassas bir mevzu haline dönüşeceği için ve (çoktan dönüştü bile )artık burada bu konu hakkında yorum ve yazı yazamayacağım,
ilgilenen , bizim için düşünen arkadaşlarıma sonsuz sevgiler , eşimle kendimizi aslında çok yalnız hissediyoruz herkes sağır dilsizi oynamaya başladı herkes kendi başına bir şey gelmemesi için........
ya neyse aslında o kadar çok şey varki yazacağım ama yazamam.....

bu forumda bu şekilde sf harici bir konu açtığım içinde site yöneticilerinden özürdilerim
hepinize sevgiler
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."