SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
sosyofobik_bir_kulum

Re: SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

juanpr yazdı:
sosyofobik_bir_kulum yazdı:Ben burcu değilim :D

Yay burcundanım [smilie=crazy.gif]

Bu arada konu hortlamış :p
evet ben hortlattım:)
nerde astroloji orda benn;)
bu arada bütün yay burcu tandıklarm aşırı derecede geveze ve sosyaller,yaylar öyledr hakkaten bi enerjiklk vardr mutlaka.
Burcuna ve yıldızına güven bence ve daha aktif olmaya calış çünkü bu zaten senın yaradılışnda var;)
Senin Hortlattığın belli canım zaten :D

Ortamını bulursam geveze olabilirim, ortamını bulursam sosyalde olabilirim dicem de dilim varmıyor pek [smilie=crazy.gif]

Enerji var ama içimde patlıyor maalesef ki çoğunlukla. Madde nasıl bir enerji yığınıysa benim de ondan pek farkım yok işte :p

Benim yaradılışım da olan şeyi , milletin uydurduğu burç yorumlarına mı dayandırıyorsun [smilie=dash2.gif]
Kullanıcı avatarı
primer

Re:

Mesaj gönderen primer »

beyazbulut yazdı:bende övenmek gibi olmasında yengecim
aynen
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

vallahi bu burç olayları bana bildiğim bileli bana çok saçma gelmiştir hatta sorana bile kızarım ama bu konu vesilesiyle kendi burcumu yengeç burcunun özellik lerini araştırayım dedim netten özellikler tam beni anlatıyor citten etkilendim
s.f alakasını bilmem ama burç olayına inanmaya başladım
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

sevgili sosyofobik kul,evet senın yaradılışında olan ne varsa burçlara dayandırıyorum ben dayandırmasam da bu böyledir zaten..:) gercek sen bilsen de bilmesen de tıkır tıkır işlemeye devam eder..;)
milletin uydurdugu burç yorumu diye kesip atamazsın,basta dedim insanlar bilgisizlklerinden astrolojiye inanmyorlar,her türlü bilgiyi nerden öğrendigin cok önemli,ordan burdan halk arasından duyduklarınla kalırsan tabiki uydurma dersin..
hiç merak edip arastırdnızmı neyin nesidir bu?
astroloji gercek bir ilimdir,kuranda gecer,eski alimlerin hepsi burç ilminden bahseder,zaten şuanki astroloji bilgileri hep eski alimlerden alınmış,muhyiddin arabi,ibrahim hakkı erzurumi ve daha bircok alimin kitaplarında yer alır bu ilim..

sen doğdugun anda gezegenlerden aldıgın ışınsal etkiler senın kaderini,karakterini,herseyini belirler..
kısaca böyle acıklanabilir,bunun nasıl oldugu biraz daha derin bir mevzu benım de idrakim pek yetmiyor...
ay ,güneş ve diğer gezegenlerin bizim dünyamıza sayısız etkileri var..
''384 bin 401 kilometre uzağımızda dönen Ay, Dünya'yı, üzerindeki su kütlesini, kadınları ve daha birçok şeyi etkilemeye devam ediyor. Zira kadınların yaklaşık yirmi sekiz günlük âdet görme döngüleri, gezegenimizdeki suyun dinamiği ile Ay'ın çekim gücünün yarattığı enerji arasında yakın bir bağlantı var.
Dünya'nın etrafında yaptığı 27 buçuk günlük yolculuğu sırasında Ay, insan bedeninde, bitkilerde, hayvanlarda, toprakta, havada, kısacası suyun bulunduğu her yerde bir çekim yaratıyor. Bu çekimin gücü onun Dünya'ya yakınlığı ile doğru orantılı.
Ay'ın çekiminin en arttığı dolunay evresinde okyanuslar kabarıyor, nehirler daha hızlı akmaya başlıyor. Dolunayın insanlar ve hayvanlar üzerindeki etkileri ise çok geçmiş zamanlardan bu yana gözleniyor. Kuşların ve balıkların dolunay gecelerinde daha hareketli, daha aktif oldukları, insanların ise uyumakta zorlandıkları ve kendilerini huzursuz hissettikleri biliniyor''

bunca arastırmalar bilgiler boşuna mı? astrologlar yaptıkları danışmanlıklarla bir sürü paralar kazanıyor,bunlara giden insanlar aptal mı?
astropsikoloji arastırmalarını kullanarak çalışan psikologlar uydurma bir şeyin peşinden mi gidiyorlar?
En son juanpr tarafından 21 Oca 2011, 17:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

ex ramo yazdı:vallahi bu burç olayları bana bildiğim bileli bana çok saçma gelmiştir hatta sorana bile kızarım ama bu konu vesilesiyle kendi burcumu yengeç burcunun özellik lerini araştırayım dedim netten özellikler tam beni anlatıyor citten etkilendim
sf ile alakası;burçlar insanın karakterini ve yaradılışını belirli bi ölçüde ortaya koyar,
hangi karakter ve yaradılıştaki insan sf veya diğer psikolojik problemlere daha yatkındır diye merak edilip acılmış bir konu..
gayet de mantıklı ama tabi yalnızca normal burcunu öğrenerek belrlenmez,bunun yükseleni var ay burcu var vs..
ama yine de yaklaşık bir tahmin yapılabilir...
yengeçlerle cok iyi anlaşırım bu arada:) ama bazen hassasiyetleri ve duygusallıkları abartılı olabiliyor:))
[ Neyzen Teyfik ]
var

Mesaj gönderen var »

[2]Koç Burcu:philo_sophy,_İsyankar_,
[6]Boğa Burcu:sessizfırtına,candy, sanguine,Sf_Dem,proton,katre
[2]İkizler Burcu:Misanthrope,ice_tea,
[4]Yengeç Burcu:beyazbulut,olunutkazan,SERDAR POYRAZ,ex ramo,
[1]Aslan Burcu:albert,
[4]Başak Burcu:sıkıfobik,ßilqe88,Philosophic,ceyhansuyu,
[1]Terazi Burcu:Göktürk
[1]Akrep Burcu:paint it black,
[4]Yay Burcu:devrim_,YiğitDönmez,pinar92,sosyofobik_bir_kulum
[1]Oğlak Burcu:Ricardus,
[4]Kova Burcu:ib000,umutumut,ırmak,jack nicholson,
[0]Balık Burcu :

İlginç değil mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
gezgin89

Mesaj gönderen gezgin89 »

Beni de başağa ekle de ikinciliğe yükselelim :D
Do you ever dream of escaping...
Don't you ever dream of escaping?
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

juanpr yazdı:
ex ramo yazdı:vallahi bu burç olayları bana bildiğim bileli bana çok saçma gelmiştir hatta sorana bile kızarım ama bu konu vesilesiyle kendi burcumu yengeç burcunun özellik lerini araştırayım dedim netten özellikler tam beni anlatıyor citten etkilendim
sf ile alakası;burçlar insanın karakterini ve yaradılışını belirli bi ölçüde ortaya koyar,
hangi karakter ve yaradılıştaki insan sf veya diğer psikolojik problemlere daha yatkındır diye merak edilip acılmış bir konu..
gayet de mantıklı ama tabi yalnızca normal burcunu öğrenerek belrlenmez,bunun yükseleni var ay burcu var vs..
ama yine de yaklaşık bir tahmin yapılabilir...
yengeçlerle cok iyi anlaşırım bu arada:) ama bazen hassasiyetleri ve duygusallıkları abartılı olabiliyor:))
değerli yorumların için teşekkürler gerçekten hassasiyet ve duygusallık komusunda CANSIKICI DERECELERE ULASABİLİYORUM bu iki etkenin s.f ye götüren yolda da büyük etkisi var bence
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

yıldız haritasını merak edenler şu siteden bakabilirler..
http://www.101bilge.com/yasam/bedava-yi ... cretsiz--/
baya detaylı ve bedava [smilie=dance3.gif]
kaybetmiştim bu siteyi arıyodum uzun süredir,tekrar buldum..
doğum saatimi vs.bildigim için harita doğru cıktı ve eksiksiz, en ince detayına kadar benı tanımlıyo:)) bu kadar detayı vermesinden zaten güvenimi kazandı..
isteyen bakabilir,hayırlı haritalar cıksın inş.:))
[ Neyzen Teyfik ]
Kullanıcı avatarı
yesill

Mesaj gönderen yesill »

balık burcuyum bence balık burcunda olanların SF'ye ve daha çok depresyona yatkınlıları var diye düşünüyorum
eski kullanıcım adım lezgi
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

başak
bulantı
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

İkizler burcuyum.Çift karakterli garip bir burç.Bugün yapmam dediginizi yarın yapabiliyorsunuz. :)
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
Kullanıcı avatarı
banditta

Mesaj gönderen banditta »

koç burcuyum aslında sosyal fobiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir burç ama kader utansın işte. [smilie=comando.gif]
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

tabikide başak
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

2PacHastası yazdı:İkizler burcuyum.Çift karakterli garip bir burç.Bugün yapmam dediginizi yarın yapabiliyorsunuz. :)
ne çift karakterlisi ikiden fazla ikizlerin karakteri :D
ablamın erkek arkadası vardı ikzler,allahım bi insan bu kadar mı tutarsız ve sorumsuz olur ya bi öyle bi böyle:))
yapcak bişey yok oldugu gibi kabulllenmek lazım ama ikizlerin zor burçlar arasında oldugunu söyleyebilirim..
ama herseye rağmen değişken olmak cok cok iyi bişey...
[ Neyzen Teyfik ]