SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
ezelisfli

Re: SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Mesaj gönderen ezelisfli »

Arkadaslar ikizler burcuyum ama bu burc olayina inanmiyorum.
Kullanıcı avatarı
halitca

Mesaj gönderen halitca »

Daha ne burcu olduğum bile belli değil Koç ya da balık herhalde doğduğum tarih bile belli değil insan güvensiz olunca anne babasına 23 mart diyorlar ama kimlikte 25 mart yazıyor belki de 23. Mart da değildir aman ne olursa olsun değil mi
esantiyon

Mesaj gönderen esantiyon »

Burcum boğa, yükselenim yengec, ay burcum da boğa. Burçlara da pek inanmam ama neden bu kadar araştırdım ben de anlamadim :)
LanetliAdam23

Mesaj gönderen LanetliAdam23 »

kaşif yazdı:burçlarla ilgisi var bence..ama şartlar aynı olcak..yani deney yapın 12 burcuda koyun aynı şartlar altına..bütün şartlar tıpatıp aynı olcak ama..genetik özellikler, çevre etkisi..herşey aynı olcak..bu durumda bazı burçların daha girişken özelliklerinin yararını bazı burçların da çekinik veya nötür olma özelliklerinin dejavantajlarını görürsünüz..

örneğin akrep, mücadeleci, kolay yılmayan çetin durumlarda özgüveni yüksek olan, yaşam enerjisi dolu bir burç..yaralanmaktan korkmaz, sık sık küllerinden doğar..en beğendiğim özelliklerinden biride "neysem oyum" tarzında yaşaması..kendi gibi olması yani..bunlar sf ile mücadelede mükemmel silahlar değilde ne?
Burclarla ilgisi oldugunu sanmiyorum zaten ben burclara da pek inanmiyorum. akrep burcuyum ancak ozguveni yuksek, tuttugunu koparan olarak bilinen bu burctan da sfli cikiyor gordugunuz gibi. Zaten ozguveni olan adam sfli olmaz.
bnd797

Mesaj gönderen bnd797 »

Ben yengeç burcuyum ama ne burçlara inanırım ne de alakam var burçlarla