SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
sessizfırtına

SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Mesaj gönderen sessizfırtına »

Burç-kişilik-sf arasında bi ilikşki var mı merak ettim. Biraz çerez bi başlık ama napiim merak ediyorum :) Kendim boğa...
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Ben 'Yay'ım
Hayatta herkes son sürat giderken
Ben 'yaya'yım

Bu SF beni şairde etti hadi hayırlısı :lol:
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

bende övenmek gibi olmasında yengecim
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

anket şeklinde olsaydı dağılım daha net bir şekilde görülebilirdi aslında. ben de boğayım ama ne burçlara inanıyorum ne de sf ile bir alakası olabileceğine :!:
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

anket nasıl konulur bilmiyorum da denerim, ya da bilen biri yaparsa daha iyi olur :).
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

devrim_ yazdı:Ben 'Yay'ım
Hayatta herkes son sürat giderken
Ben 'yaya'yım

Bu SF beni şairde etti hadi hayırlısı :lol:
Ben de yayım
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
Anonymous

Mesaj gönderen Anonymous »

en çok balık burçlarına has bir hastalıktır demeyeceğim çünkü benim araştırmalarıma göre bu sf bir alışkanlık tik yani aslında böyle bir şey yok evet inanmak çok güç ama gerçekten sosyalfobi diye bir hastalık yok,biz bunu kendimiz ürettik,tek şuçlu biziz.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

SELAHADDİN EYYUBİ yazdı:en çok balık burçlarına has bir hastalıktır demeyeceğim çünkü benim araştırmalarıma göre bu sf bir alışkanlık tik yani aslında böyle bir şey yok evet inanmak çok güç ama gerçekten sosyalfobi diye bir hastalık yok,biz bunu kendimiz ürettik,tek şuçlu biziz.
böyle bi hastalık yoksa burda ne işin var???
Anonymous

böyle bir alışkanlığım tikim var,hastalığım yok aslanım sen yazımı tam kavrayamamışın ben bu olaya tik olarak bakıyorum yani sen hastasın ben tikliyim anlamışındır umarım artık güzel sindire sindire okuyunda benide cevap sürekli vermem için yormayın.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

SELAHADDİN EYYUBİ yazdı:böyle bir alışkanlığım tikim var,hastalığım yok aslanım sen yazımı tam kavrayamamışın ben bu olaya tik olarak bakıyorum yani sen hastasın ben tikliyim anlamışındır umarım artık güzel sindire sindire okuyunda benide cevap sürekli vermem için yormayın.
tikte bi hastalıktır ama sende bunu anlayamamışsın!!!
Anonymous

hastalıklar unutulunca geçmez,tik ise unutulunca geçer.demekki hastalık değil sadece ve sadece alışkanlık.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

ben oğlak burcuyum , anketi de yapılmıştı oğlak kazanmıştı(yoksa kaybetmişti mi demeliyim) diye hatırlıyorum.

http://www.oglakburcu.net/oglak-burcu-erkegi.html bakın özellikleri de tam uyuyor.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

SELAHADDİN EYYUBİ yazdı:hastalıklar unutulunca geçmez,tik ise unutulunca geçer.demekki hastalık değil sadece ve sadece alışkanlık.
madem bu tikini unutmak istiyon.o zaman bu tikinle! ilgili olan bu siteye niye sürekli giriyon???

unutmak istiyosan girme.ne yapıcağını söylemiyom sadece tavsiye.unutmak istediğin şeyle ilgili bi foruma girme daha çabuk unutursun.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

ben oğlak burcuyum , anketi de yapılmıştı oğlak kazanmıştı(yoksa kaybetmişti mi demeliyim) diye hatırlıyorum.

http://www.oglakburcu.net/oglak-burcu-erkegi.html bakın özellikleri de tam uyuyor.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
Anonymous

süreklilik hız ister, çeviklik ister, bedenin dinç ve sağlam çalışkan olmasını ister,bu özellikler bende yok,tembelim biraz demekki sürekli girmiyorum ara sıra giriyorum,bu foruma oda tikimi unutturacak bir yol bir çıkış bulan arkadaşlar varmı diye yada bir ilaç çıkmışmı diye ama sen maşallah SÜREKLİ buradasın.