SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
PaSSiVe AgGReSSiVe

Re: SF EN ÇOK HANGİ BURÇTAN ÇIKAR ?

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

juanpr yazdı:
PaSSiVe AgGReSSiVe yazdı:e hani listede ben yokum.bende başak burcuyum.
ben de yokum:) herkesi almamışki zaten:))

başak erkekleri ideal erkekler sıralamasındadır bu arada..:)
görür görmez tanıyorum başakları cok beyefendi oluyolar maşallah..

hiç alakası yok ..
bu arada evet kızım.. (:
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

juanpr yazdı:
PaSSiVe AgGReSSiVe yazdı:e hani listede ben yokum.bende başak burcuyum.
başak erkekleri ideal erkekler sıralamasındadır bu arada..:)
görür görmez tanıyorum başakları cok beyefendi oluyolar maşallah..
beyefendilik ideal sayılmıyo artık kötü bi özellik o.. bu yaşıma kadar beyefendiliğimden sadece zarar gördüm.. az biraz serseri olacanki itibar göresin.
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
aysee

Mesaj gönderen aysee »

her burçtan çıkabiliyor valla burc felan mühim değil yani
Kaderin içindeki kadersizliğin göstergesi olarak sabrın mükafatı alınır...
var

Mesaj gönderen var »

Aslında benim dikkat çektiğim nokta, özellikle balık burcundan hiç çıkmamış olmasıydı. Kırmızı ile vurguladığım halde, pek dikkat eden olmadığı anlaşılıyor.
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

var yazdı:Aslında benim dikkat çektiğim nokta, özellikle balık burcundan hiç çıkmamış olmasıydı. Kırmızı ile vurguladığım halde, pek dikkat eden olmadığı anlaşılıyor.
bunlar genel tahminler pek bi geçerliliği yok,
haritalarımızda neler var ona bakmak icab eder..
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
useless

Mesaj gönderen useless »

başak burcuyla ilgili birkaç birşey yazmak istiyorum, sf bir yana..
genelde en sevilmeyen karakterdir. neden mi, mükemmeliyetçidir, yaptığı her işin en iyi olmasını ister. utangaçtır, karşısındakini daha iyi tanıyabilmek için önce mesafe koyar arasına. ama bir ısındı mı da ondan iyi arkadaş olmaz. titizdir, evindeki düzenliliğe önem verdiği için. içine kapanıktır çoğu kez, ama her zaman için bunun bir nedeni vardır. herşeye ölesine sadıktır. işte bütün bunlardan dolayı sevilmezler. kendileri oldukları için. başkalarına yalakalık yapmadıkları, az konuşup çok sustukları için. ve evet kendimizi çok övdüğümüz doğru. tüm bunlar sf ile birleşince, başak burcunun işi gerçekten çok zor!
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

Aslan burcuyum.
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

useless yazdı:başak burcuyla ilgili birkaç birşey yazmak istiyorum, sf bir yana..
genelde en sevilmeyen karakterdir. neden mi, mükemmeliyetçidir, yaptığı her işin en iyi olmasını ister. utangaçtır, karşısındakini daha iyi tanıyabilmek için önce mesafe koyar arasına. ama bir ısındı mı da ondan iyi arkadaş olmaz. titizdir, evindeki düzenliliğe önem verdiği için. içine kapanıktır çoğu kez, ama her zaman için bunun bir nedeni vardır. herşeye ölesine sadıktır. işte bütün bunlardan dolayı sevilmezler. kendileri oldukları için. başkalarına yalakalık yapmadıkları, az konuşup çok sustukları için. ve evet kendimizi çok övdüğümüz doğru. tüm bunlar sf ile birleşince, başak burcunun işi gerçekten çok zor!
aynen bizi anlatmışsın aslında burçlara inanmıyorum ama nedense bunları görünce annem keşke beni başka bi zamanda doğursaymış diyorum :)
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
shker_xD

Mesaj gönderen shker_xD »

Bence burçlarla hiç bir alaksı yok çünkü ben bir koç burcuyum ve koç burcu burçların arasında en atik en girişken bir burçtur ve ben burcumla çok zıtım bi sfli olarak ...
~
    • ~ ''ÖlüMü CeBiNDe TaŞırken 'Ölümsüz OLmak İsTiyorum.' dedi.'' ~
~
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

söyledim durdum aha da cıktı haritamda:

''...Genellikle negatif reaksiyonlarınızı göstermeyi sevmemeniz, dışa vurumlarınızda empatik amaçlarla her zaman kendinizi denetim altında tutmanız nevrozlara, psikosomatik hastalıklara yol açabilir. Özgüven eksikliği hissettiğiniz için çok ortada olmayı ve inisiyatif almayı tercih etmezsiniz...
Zaman zaman kendinizi çok yalnız, sevilmeyen birisi gibi hissetseniz de aklınızla ve mantığınızla bu duygunun geçici olmasını sağlayabilirsiniz.
..Özellikle duygusal ilişkilerdeki yeterliliğinizi ve fiziksel görüntünüzün çekiciliğini kendi kendinize ispat etmeniz ve bu alandaki özgüveninizi sık sık tazelemeniz gerekebilir.''

:)
[ Neyzen Teyfik ]
feraye

Mesaj gönderen feraye »

Satürn III. Evde

İletişimde, eğitimde özgüven eksikliği karakterinizdeki önemli özelliklerinizden bir tanesidir. Sahip olduğunuz bilgiye, öğrendiklerinize, aldığınız eğitime hiç bir zaman inanmaz ve hep eksik olduğunu düşünürsünüz. Bu inancınız özellikle entellektüel alanda kendinizi kısıtlamanıza ve ağır hareket etmenize neden olur. Ağır ve düşünerek yaptığınız konuşmalar bu alanda daha da dikkat çekmenize neden olur. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle bağlantılarınızda kendinizi baskı altında ve güvensiz hissedersiniz. Bu ilişkilerde yeterince sevilebileceğinize, candan bağlantılar kurabileceğinize inancınız olmadığı için, kendinizi uzak tutmayı, mesafeli kalmayı tercih edersiniz.
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

sende de yazıyo bariz:)
nerden bakıyosun?
[ Neyzen Teyfik ]
Anti-Sf

Mesaj gönderen Anti-Sf »

Oğlaktan çıkar oğlaktan.Bu kadar fobik bir burç görmedim arkadaş.Oğlak burcunun tanımıyla Sf'nin tanımı arasındaki 7 farkı bulana helal olsun valla.

Bunun yanısıra Toprak grubu burçları genel anlamda içedönüklüğe yatkın oluyor.

Satürn cesaretsizliğin gezegeni ve Satürn'ün de tek sahibi oğlak.Kaderime isyan edesim geldi öfff.Yani Aralık'ta değil de Mart'ta doğsam her şey farklı mı olacaktı?Bilemem.

Ama bildiğim tek bir şey var;o da koç burcundan fobik çıkmayacağı.Koç burcunun özelliklerine bakın,anlarsınız ne demek istediğimi.
Mahkumi Mahcubiyet!!!
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

Akrep yokmu hiç sf li yav.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya