evcil hayvanınız var mı?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

evcil hayvanınız var mı?

köpek
3
7%
kedi
9
20%
kuş
6
13%
balık
3
7%
sürüngen
2
4%
hamster
0
Oy yok
çiftlik hayvanı(at,kuzu vb)
0
Oy yok
istiyorum ama şartlar uygun değil
15
33%
işim olmaz
7
16%

Toplam oy: 45

Misanthrope

Re: evcil hayvanınız var mı?

Mesaj gönderen Misanthrope »

bi muhabbet kuşum vardı. adı boncuk'tu (ne kadar yaratıcı [smilie=crazy.gif] )
3 yıl falan balık besledik ama ağustos 99 depreminde topluca vefat ettiler.
köyde kalırken köpek, koyun tavşan.. bilimum hayvan besledik.
kaz ve tokat tavuğu da besledik bir ara ki, dünvanın en çirkin sesli hayvanları. [smilie=dash2.gif] odamda öss çalışırken çığırmaya bi başlarlardı, mutfaktan bıçağı alıp dışarı koşasım gelirdi [smilie=butcher.gif]
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

Misanthrope yazdı:bi muhabbet kuşum vardı. adı boncuk'tu (ne kadar yaratıcı [smilie=crazy.gif] )
3 yıl falan balık besledik ama ağustos 99 depreminde topluca vefat ettiler.
köyde kalırken köpek, koyun tavşan.. bilimum hayvan besledik.
kaz ve tokat tavuğu da besledik bir ara ki, dünvanın en çirkin sesli hayvanları. [smilie=dash2.gif] odamda öss çalışırken çığırmaya bi başlarlardı, mutfaktan bıçağı alıp dışarı koşasım gelirdi [smilie=butcher.gif]

:D :D
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

şartlar oluşursa süt gibi beyaz kadife gibi pürüssüz derili vahşi pirana isterdim

kedi isterdim ama tüyleri alerji yapar

eh tavşan da fena değil eskiden beslerdik bahçeden az ot taşımadım tavşana..nasip derler ya hiç bitmek tükenmek bilmeyen otlar tavşan gidince bida asla gözükmedi
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

rao_ yazdı:benim sfli bir gonzalesim vardı. çiftleşirken heyecandan olsa gerek ölmüş. adı süleymandı ve beyaz ve sütlü kahverenginin karşımıydı [smilie=cray.gif] saldırgandı ve sol gözüde kördü. bikere kafesinden kaçıp salona gittiydi. nasıl kaçtığını anlayamadıydık [smilie=cray.gif] :D
zuhahahashdahsd xD hayatım boyunca hiç böyle bişey duymamıştım. çiftleşirken heyecandan ölmüş. abi böyle hayvan ölümü mü olur ya xD
We may have losed the battle, but not the war
savasci-kiz

Mesaj gönderen savasci-kiz »

yok ama evde kuzu beslemeyi çok isterdim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

evcil hayvan arıyorum:):)
..............Resim.................~~Resim
boncukkk

Mesaj gönderen boncukkk »

Benim kediciğim var, ismi Şükrü. Tam 3 aydır kediciğimden uzağım.Onu çokkk özledim :(
boncukkk

Mesaj gönderen boncukkk »

Rainbow yazdı:
rao_ yazdı:benim sfli bir gonzalesim vardı. çiftleşirken heyecandan olsa gerek ölmüş. adı süleymandı ve beyaz ve sütlü kahverenginin karşımıydı [smilie=cray.gif] saldırgandı ve sol gözüde kördü. bikere kafesinden kaçıp salona gittiydi. nasıl kaçtığını anlayamadıydık [smilie=cray.gif] :D
zuhahahashdahsd xD hayatım boyunca hiç böyle bişey duymamıştım. çiftleşirken heyecandan ölmüş. abi böyle hayvan ölümü mü olur ya xD
Niye belki zavallıcak süleymanın kalp yetmezliği vardır.Kalbe yüklenince infarktüs geçirip vefat etmiştir olamaz mı?
Rainbow

Mesaj gönderen Rainbow »

boncukkk yazdı:
Rainbow yazdı:
Niye belki zavallıcak süleymanın kalp yetmezliği vardır.Kalbe yüklenince infarktüs geçirip vefat etmiştir olamaz mı?
rao bana kendisi söyledi. öyle bir hastalığı yokmuş sanırım. sadece o sıralar fazla durgunmuş. o da çiftleşmeye götürmüş. tabii bu süleymanın ilk deneyimiymiş. işte bu ilk deneyimi yaşarken hayvan heyecandan mort
We may have losed the battle, but not the war
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

bizim burada bi hayvan var, lakin evcil değil, baya bi asabi. laftan anlamıyor, ya o işten çıkıcak ya ben bakalım neler olacak..
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

Erkek muhabbet kuşunu yavru iken alırsanız ve de tek başına yetiştirip severseniz tabi ki; size alışıyor, basit kelimeleri öğrenebiliyor, ailenizden biri gibi oluyor. son 10 yıldır 2. muhabbet kuşumuz, ortalama ömürleri 5 yıl.

Aslında kedi isterim ama valde şöyle diyor "oğlum 30 yaşına geldin seni başımdan atmaya çalışıyorum sen bi de eve kedi getircem diyorsun" yani kedi olayı hayal:)
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

benim vardı cocukken onu da beledıye zehırledı daha da hayvan mayvan besleyemem kendıme zor bakıyorum :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

mahsunkul yazdı:bizim burada bi hayvan var, lakin evcil değil, baya bi asabi. laftan anlamıyor, ya o işten çıkıcak ya ben bakalım neler olacak..
bugün yine yaptı yapacağını gitmiş aşçıyla yumruk yumruğa. tabi aynen kapı dışarı. çok üzüldüm :p
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

canım onlardan çok var zaten.
hele de istanbul 'da.
bahsettiklerimiz bizim evcil, sevimli dostlarımız :)
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........
Kullanıcı avatarı
KAF_KEF_06

Mesaj gönderen KAF_KEF_06 »

2 aylık muhabbet kuşum var bi deri bi kemik konuşturmaya çalışıyorum elime gelmeye başladı yavas yavas alıştırıyorum adı da pancar :):)
NASIL BİTTİYSE BUNDAN ÖNCEKİLER,BU DA BİTER.BİTE BİTE SONUNDA BEN DE BİTERİM OLUR BİTER.../AZİZ NESİN