evcil hayvanınız var mı?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..

evcil hayvanınız var mı?

köpek
3
7%
kedi
9
20%
kuş
6
13%
balık
3
7%
sürüngen
2
4%
hamster
0
Oy yok
çiftlik hayvanı(at,kuzu vb)
0
Oy yok
istiyorum ama şartlar uygun değil
15
33%
işim olmaz
7
16%

Toplam oy: 45

Kullanıcı avatarı
cerulean

Re: evcil hayvanınız var mı?

Mesaj gönderen cerulean »

öfkeli yazdı:canım onlardan çok var zaten.
hele de istanbul 'da.
bahsettiklerimiz bizim evcil, sevimli dostlarımız :)
avatarın (resim) hangi sanatçıya ait? merak ettim
) O (
smrx94

Mesaj gönderen smrx94 »

çok önceleri akvaryumum olmuştu hatta 2 kere akvaryum almıştım ondan sonra talat adında bir tavşanım olmuştu oda çok yaramazdı kemirmediği yer kalmazdı girdiği her yeri dağıtırdı oda gitti sonra evimizden çok tatıydı . sonra 2 tane zeytin ile çilek adında ördeğim oldu onlarda her tarafı dışkılarıyla mahvediyorlardı onlarda gitti evimden.
şimdi de bir kedi besliyorum siyam kedisi adı Şero :) 2 sene oldu alalı şimdi 2 yaşında çok tatlı bende başka kimseye güvenmez duruşu asil gibidir fotolarda hele çok asildir ama görünüşü çok uysal korkak birazda .kaçar herkezden :) ben nerdeysem oda orda ben yoksam bulabildiği her deliğe girermiş :D oda aileden biri ailenin mascotu onsuz olmaz artık çok güzel birşey kedi köpek gibi hayvan beslemek karşılığında daha fazlasını alıyorsun ve çok mutlu ediyor bu insanı her zaman ... :)
Kullanıcı avatarı
impubes

Mesaj gönderen impubes »

Kedim var bir tane. Onda da sosyal fobi var. Tüyleri bembeyaz. Heyecanlandığı zaman rengi kıpkırmızı oluyor. [smilie=dance4.gif]
Kullanıcı avatarı
bumerang

Mesaj gönderen bumerang »

benim de bi kedim var..adı arsız..gri ve beyaz olanlardan..yüzü çok şeker..tam kedi bildiğiniz..:) yavruları o kadar güzel oluyo ki..çiftleştiği erkek kedinin rengi siyahsa, siyah beyaz minikler, sarıysa sarı beyazlar doğuyo..bu arada evde diil sitenin bahçesinde yaşadığından değişik kedilerle beraber oluyo sanırım:) doğurma zamanı gelince içeri alıyoruz..en üst katta oturduğumuzdan, hayvan sevmiyen başkalarına da sorun olmuyo..çatı katında büyütüyo yavrularını..minikler büyüdükten belli bi zaman sonra bahçeye alınıyo..ve onlar da zamanı gelince çoğalıyolar..bölece benim kedinin geniş bi ailesi oluyo..:) her evden çıkış ve eve geliş saatlerimde bana eskortluk yapıyo belli bi yere kadar..:) çok şeker yaa..görmenizi isterim..
ben bir gün giderim ki neyim kalır?
eksik bıraktığım her şeyim kalır.
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

kıskandım ya, bende kedileri çok severimde tüyleri astıma birebir yani..peki o kedi ailesi iyice kalabalıklaşınca sıkıntı olmicaklarmı?:) bide kediler beraber olmadan olmadan önce senin kediyi şöle yeşile(yada istediğin bi renge)boyasan, belki yavrular yeşil beyaz çıkar..denemeye değer bence:)

bide şunu soracaktım bu kediler bende olsa, psikolojik hassasiyetlerim biterdi yani, sen nası sürdürüyon:)
Kullanıcı avatarı
bumerang

Mesaj gönderen bumerang »

yavrular büyüyünce zaten dışarda hayatlarını sürdürüyo..yani çoğalmaları sorun diil..bize arsız kalıyo bi..o da maşallah pek bi çılgın..:) psikolojik açıdan hayvanlarla birebir temas çok olumlu ama bendeki rahatsızlık bipolarite, genetik ve yapıştı kaldı üstüme..:(
ben bir gün giderim ki neyim kalır?
eksik bıraktığım her şeyim kalır.
nusya84

Mesaj gönderen nusya84 »

Bende maine coon beslemek istiyorum ama cesaret edemiyorum