sevgili ile neler yapılır

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Misanthrope

Re: sevgili ile neler yapılır

Mesaj gönderen Misanthrope »

rao_ yazdı:"Lisede olmadıysa üniversitede kesin olur"

:D
ne kadar iyimser :D
umut fakirin ekmeği :p [smilie=crazy.gif]
Philosophic

Mesaj gönderen Philosophic »

Misanthrope harika anlatmışsın (: sadece çıkılan ve sevgili arasındaki farkı..
"çünkü o sizin kusursuz olma ihtimalinizi değil sizi sevmiştir."
the_strangest yazdı: "üniversitede kızlar teklif ediyormuş."
bu sözlüktede okumuştum. :)
sıkıfobik yazdı:balığa gidilir. piknik yapılır.arabada bağıra bağıra şarkıya eşlik edilir. vsvs
bazı baslıklardaki yorumlarına rastladımda.. :D :D :D akşam akşam yarıldım ya [smilie=crazy.gif] sıkı seni ilgiyle izliyorm..
• Nedensel olarak belirlenmiş bir dünyada yanlış veya doğru yoktur. •
B. F. SKINNER
Kullanıcı avatarı
candy

Mesaj gönderen candy »

yaz kış demeden el ele tutuşup gezilir :) bulunan her fırsatta baş başa kalmaya çalışılır :p beraber olduktan sonra yapılan eylemlerin çok da önemi yok aslında, sevmek ve sevildiğini bilmek her şeye değer [smilie=give_heart.gif]
tanrının insan olması, insanın mutluluğu sonsuzlukta araması gerektiğini değil, cennetini yeryüzünde kurması gerektiğini gösterir ancak.
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

candy yazdı:yaz kış demeden el ele tutuşup gezilir :) bulunan her fırsatta baş başa kalmaya çalışılır :p beraber olduktan sonra yapılan eylemlerin çok da önemi yok aslında, sevmek ve sevildiğini bilmek her şeye değer [smilie=give_heart.gif]
okurken kıllarım diken diken oldu. çok güzel yazmışsın [smilie=cray.gif]
çile

Mesaj gönderen çile »

motorsiklete binilir [smilie=crazy_pilot.gif]
BEN IRMAK

mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

kasksız binin emi...
Misanthrope

Fatih'te ana caddenin ortasında öpüşülür, birkaç saniye sonra oluşan kızgın kalabalıktan el ele tutuşup koşarak kaçılır, atılan taşlardan eğilinerek kurtulunur, camları açık bir taksinin camından içeri atlanarak binilir, "şu önümüzdeki aracı takip et" denilir, ekşın yaşanır :P
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Misanthrope yazdı:Fatih'te ana caddenin ortasında öpüşülür, birkaç saniye sonra oluşan kızgın kalabalıktan el ele tutuşup koşarak kaçılır, atılan taşlardan eğilinerek kurtulunur, camları açık bir taksinin camından içeri atlanarak binilir, "şu önümüzdeki aracı takip et" denilir, ekşın yaşanır :P
gecenin bir yarısı uyanılır. üst örtülür cam kapanır. uyumaya devam edilir. sabah hatırlanır yada hatırlanmaz :D
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

rüya
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

Misanthrope yazdı:Fatih'te ana caddenin ortasında öpüşülür, birkaç saniye sonra oluşan kızgın kalabalıktan el ele tutuşup koşarak kaçılır, atılan taşlardan eğilinerek kurtulunur, camları açık bir taksinin camından içeri atlanarak binilir, "şu önümüzdeki aracı takip et" denilir, ekşın yaşanır :P
ayşe arman'dan etkilendiniz heralde :D
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Bu deney yobaza kapalı alanda gerçekleştirilmiştir. sakın ola fatih/çarşambaya gidip böyle birşey denemeyin. gerçi artık her yer fatih olmaya başladı. en iyisi mi siz hiç bir yerde denemeyin. efendi efendi durun.
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

asl1nda bu olaya ben de karsiyim boyle ulu orta opusulmes1 cok sik olmuyo yobazliktan filan deil yanli,s anlasilmaya sakin ama sik deil.
kedi ulasamadigi cigere mindar dermis gibi yorumlar gelmesin sakin :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
çile

Mesaj gönderen çile »

18 yaşımdaydım,liseyi yeni bitirmiştim,bir ilkokul çocuğuna hergün 3 saat ders veriyordıum,birgün eteğim kısamıydı,pantolonummu dardı neydi,bi ağır laf işitmiştim,fatih draman taraflarında...değilki buse [smilie=dash3.gif]
BEN IRMAK

mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-mutluyum-mutluyum-mutuyum-mutluyum-
Misanthrope

not: burdan tartışma çıkarmayı başarırsanız, benimki ve ona bağlı olan mesajları silerim, baştan söyleyeyim. böyle bişey aklımdan geçmemişti çünkü.
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

Sevgili sana trip atar durur, zamanla sevgiliden tiksinilir.