ailenizin yannda da sflimisinz

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
enigma

ailenizin yannda da sflimisinz

Mesaj gönderen enigma »

sorum bundan ibaret:)
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Re: ailenizin yannda da sflimisinz

Mesaj gönderen Bornfobik »

evet, kendimi çok yabancı hissediyorum ve çook yanlızım.. [smilie=cray.gif]
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
impubes

Mesaj gönderen impubes »

Zaman zaman nedensiz bir şekilde, onlarla da muhabbet etmek istemiyorum. Ama nedeni sf midir yoksa başka birşey midir bilemiyorum...
var

Mesaj gönderen var »

ailemin yanında çok rahatım. ondan sıkıntımı anlattığımda anlayamıyorlar.
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

no
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
sanguine

Mesaj gönderen sanguine »

ailemin yanında rahatım dışarıda tam anlamıyla rahat olamıyorum.
smrx94

Mesaj gönderen smrx94 »

bende ailemin yanımda kendimi raht hissedemiyorum hele babamın yanında hiç babamdan o kadar utanıyorum o kadar çok çekniyorum ki ondan hiç bir şey isteyemiyorum doğru düzgün konuşamıyorum babamın bana küçüklükten beri hiç ilgi gösterdiğini görmedim beni sever kırmaz ama bana bi yarım saatini bile ayırmamıştır ben 15 yaşıma gelmişimm beni 2 kere falan dışarıya gezmeye götürdüğünü hatırlıyorum bana derdimi sorunlarımı sormaz benimle konuşmaz işten gelir gelmez direk odasına geçer kapar kpısını açar pc sini bu kadar yanımızda oturmaz ben hiç ailecek bi şey yaptığımızı görmedim zaten ailecek hiç bir yere gitmemişizdir aile yapımız bozuk ne kadar kötü bir şey babamla böyleyim ben zaten dışarda daha fena sosyal olamıyorum bi türlü çok kötü çok :(
Kullanıcı avatarı
Kılçık

Mesaj gönderen Kılçık »

benim sf başlangıcımında aile yapısından kaynaklandığını düşünüyorum...
ailemin yanında kimi zaman rahatım kimi zaman da hiç rahat değilim.şuan rahat değilim mesela.onlardan çekiniyorum.bunun sebebi de onların tavırları.ablam olsun kardeşim olsun hiçbirinde sf yok,onlar beni anlayamıyor,kırıcı oluyorlar ,ben gülümsemeye çalışsamda kendimi bu sefer enayi gibi hissediyorum.küsüyorum onlara,küsmelerim de 2 hafta sürüyor.onlar benim geceleri yattığımda hep ağladığımı,içimde birsürü acı taşıdığımı bilemiyorlar,göremiyorlar.
benim de babam çok soğuk,hiç sevgi göstermez,ben 20 yaşındayım bugüne kadar bir yavrum evladım dediğini duymadım.hep azarladı başkalarının yanında,hor gördü,yaptığım iyi bişey olsada hiç övmez tebrik etmez.
ondan kendime özgüvenim yok ve sf liyim.en büyük derdim de özgüven.o olduktan sora ben herşeyi yaparım.ama yok işte yokkkk :( benim içime kapanmamdaki ana sebep ailede yeterince ilgi ile büyümemem.ondan özgüvensiz yetiştim,ve şimdi onların bana yüklediği bu derdi kendi başıma çözmeye çalışıyorum,ne acı...
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

yukardaki iki şahıs.
smrx94 ve Kılçık
sizlerle aynı şeyleri yaşamışız desem..
ve aynen aynı düşünceleri paylaşıyoruz..aynı dertleri..aynı sıkıntıları..
ve ben ben tek değilmişim
üzülsemmi sevinsemmi bilemedim
üzülüyorum çünkü ne yazıkkki böyle babalar çok
seviniyorum çünkü hiç olmassa bu konuda yalnız değilim ve beni anlayanlar var...
onları hiç tanımasamda var ve bu iyi bişey..
hilary merviş

Mesaj gönderen hilary merviş »

ben ailemin yanında gayet rahatım ama dışarıda çok sessizim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Annem ve kız kardeşimin yanlarında pek rahat olduğum söylenemez. Uzun zaman görüşmediğimiz için aramızdaki bağda pek sağlam sayılmaz. Bugün için bi küslüğümüz olmasada, onlarında bana karşı rahat olamadıklarını sezmek güç değil.. Hayat felsefelirimiz, inançlarımız bile farklı. Ayrı dünyaların insanlarıyız sanki (:
..............Resim.................~~Resim
aysee

Mesaj gönderen aysee »

yahu bnmde tam tersine ailem çok koruyucu 20 yaşındayım tek başıma biyere çıkarken saatlerce izin alırım yada babam kendisi de itiraf etti paranoyağımdiye biyere çıksam nerde bu die korumacı davranır.Yani bende küçüklükten beri hep ailemle gezdiğimden asosyal,hatta erkeklerle konusamayan hale geldim e babamın istediği de bu ..halada çocuk gibi koruyor,deli oluyor insan siz bilmiyorsunuz babam çok anormalll..
Kaderin içindeki kadersizliğin göstergesi olarak sabrın mükafatı alınır...
aysee

Mesaj gönderen aysee »

Dahası var bazen çıksak çıksak beraber çıkabiliriz pazarları babamla sürü gibi annem kardeşim ya şaka gibi işte,orda da bişey yapsam napıosun sen,bişeye dokunsam bi mağazada dokunma yaa deliler içinde yaşıorum desem yeri bide çocuk gibi boynumdan tutar öle gezdirir beni..Sevgililer gününde bile yaşıtlarım sevgilileriyle fink atar ortalarda ben süt kuzusu gibi ailemle..

offffffffff
Kaderin içindeki kadersizliğin göstergesi olarak sabrın mükafatı alınır...
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

hayır degilim..ailemin yanında cok rahatım..
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

aslında ne kadar rahatız desekte sf hayatımızın heryerinde ve ailede bunun içinde. istediğin kadar rahat ol yinede onların gözünde sen ailenin en uysal en sessiz çocuğusun herkesten saklayabilirsin ama onlar bilirler bunu.seni herkesten iyi tanırlar ve özellikle kalabalık mekanlarda nasıl davranacağını bilirler bu yüzden onların yanında gösterdiğin sf belirtileri bir zamandan sonra onları şaşırtmaz doğal gelir. hatta bir zaman sonra bir sflinin yapamayacağı bir davranış gösterdiğinde hayret ederler vay be sen neymişsin diyebilirler. her ne kadar aile bunun bi hastalık olduğunun farkına varmasa da sen kendini belli ediyosundur sadece aile içinde bunun adı sf değildir...
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..