Durup dururken ağlama bu sizde de oluyor mu?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
caferali

Re: Durup dururken ağlama bu sizde de oluyor mu?

Mesaj gönderen caferali »

ağlama isteği oluyor ama durup dururken mi bilemiyorum. bazen de herşeyi yok etme isteği oluyor aşırı bi saldırganlık ama bu istek ağlama isteği ile beraber ortaya çıkıyor. ağlarken elimdeki ateş toplarını etrafa atmak istiyorum.
de te fabula narratur
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

yine oluyor yine yine yineeeeee
xact

Mesaj gönderen xact »

Solian içerken çok oluyordu, sürekli ağlıyordum. Tuhaf ama böyle. Başka ilaçlarda olmadı.
osimosi

Mesaj gönderen osimosi »

Ben de oluyor ama durup dururken değil babamın,anneme,bana ve ağabeyime şiddet geliyor bizi hep eleştirir,şiddet uygular,döver hakaret ederdi,bedeni gitti ama yaşattıkları gün gibi aklımda,annemle o istemeden nasıl zorla birlikte olduğu,annemin yapma diye yalvarması,ağlaması,annemi öldürmeye kalktığı eve uğramadığı,bizimle konuşmadığı,hiç oyun oynamadığı hala aklımda annem de bana çok koruyucu davranır ve çok eleştirirdi benim ailede tek sevdiğim kişi ağabeyimdi o beni olduğum gibi kabul etti sadece.
osimosi

Mesaj gönderen osimosi »

Durup dururken değil anlayacağınız sf li oluşumun nedeni de bu.
ezelisfli

Mesaj gönderen ezelisfli »

Aglama hissi bende de oluyor ama durduk yere degil.
Bir noktadan sonra dayanamiyorum ve agliyorum [smilie=cray.gif] Kendimi cok yalniz hissettigimde oluyor genelde.
Aglamak güzeldir insani rahatlatiyor.
osimosi

Mesaj gönderen osimosi »

Rahatlatıyor evet her nedense bağımlılıkları bırakınca,sarı kantaron kullanmaya başlayınca daha da arttı spora başladım bu ay sonunda bırakıp dans kursuna yazılmayı düşünüyorum tiyatro kursuna yazıldım eğlenceli geçiyor,grup terapisine katıldım orada kendimi ucube gibi görmekten kurtuldum bütün hepsinden sonra ağlamalarım,içsel monologlarım arttı sebebini anlamadım bilen var mı sebebini?