sf liye aşık olunurmu

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
tradewind

sf liye aşık olunurmu

Mesaj gönderen tradewind »

insanlar sfli birine aşık olabilir mi ?
sf li biri diyebilir mi bana aşık olundu? realiteye uygun cavaplar lütfen
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
var

Re: sf liye aşık olunurmu

Mesaj gönderen var »

Neden olmasın? İnsanlar biz söylemediğimiz sürece, sosyal fobili olduğumuzu bilmiyor. Hatta bir çoğunun böyle bir kavramdan haberi yok, bilmeye de ihtiyaçları yok. Bizi dışarıdan, sessiz sakin, utangaç, soğuk veya ağır abi olarak görüyorlar. Kimi uyuz oluyor, kiminin de hoşuna gidiyor ama haberimiz (hemcinslerimin) olmuyor çoğu zaman. Bizden de işaret göremeyince, "fazla naz aşık usandırır deyip" vazgeçiyorlar. Nereden mi biliyorum? Ben bilirim.
Kullanıcı avatarı
Ayşeli

Mesaj gönderen Ayşeli »

var yazdı:Neden olmasın? İnsanlar biz söylemediğimiz sürece, sosyal fobili olduğumuzu bilmiyor. Hatta bir çoğunun böyle bir kavramdan haberi yok, bilmeye de ihtiyaçları yok. Bizi dışarıdan, sessiz sakin, utangaç, soğuk veya ağır abi olarak görüyorlar. Kimi uyuz oluyor, kiminin de hoşuna gidiyor ama haberimiz (hemcinslerimin) olmuyor çoğu zaman. Bizden de işaret göremeyince, "fazla naz aşık usandırır deyip" vazgeçiyorlar. Nereden mi biliyorum? Ben bilirim.
Aynen öyle. Ama yine de bir sf'li karşısındaki kişiyi her zaman iter. Bir nevi kendinden soğutur. Nerden mi biliyorum. Ben bilirim. :)
ÇocukLuğumu özlüyorum.
Yara bere içindeki dizLerimi.
Pamuk heLvaya yapışmış suratımı.
Elma şekerine bulanmış ağzımı.
YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye .
SakLandığım kapı ağzını.
Oysa . . .
ÇOKTAN SOBELEDİ HAYAT .
ümitumut

Mesaj gönderen ümitumut »

ayseliye katılıyorum.
Kullanıcı avatarı
tradewind

Mesaj gönderen tradewind »

değerli sfliler size aşık biri oldu mu? soru bu şekildeydi
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

Mesaj gönderen istanb_lue »

Çok oldu neden olmasın : )
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

ben olurum,ama bana olunmaz,aşk kutsal bi takıntı bitmeyen ,hummalı bişey hasta eden, öyle bişey ,ben gizemli değilim,gizemi becerememde paldır küldür biriyim, bana olmadı olmazda.
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

Olunur niye olunmasın ki? Mesela kendimden örnek vereyim dairede masada otururken bazen gelip geçen kişilerin alıcı bakışlarını, beğenilerini farkediyorum ama ondan sonrası gelemiyor. Sizden bir kıpırtı bekliyor karşınızdaki ama o kıpırdıyı veremiyorsunuz hadi verdiniz diyelim bu seferde asosyal bir kişilik olduğunuzu anlayıp sizden uzaklaşıyorlar.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

sfli birine asık olmayacak olan ask gibi bi nimetten mahrum edilendir..onun yasadıgı ask ancak kendi seviyesindekileri tatmin edecektir..
askın kriteri yoktur..eli ayagı olmayan birine de asık olunabilir..bi konusma engelliye de..
sfli ise askı mahvetmek ustune kurgulanmıstır..beyni onu ele geçirir ve eni sonu onu asktan kacırmayı basarır..
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

Zıt kutuplar birbirini çeker. Girişken biri sessiz sakin birinden hoşlanabilir.
Sevilmenin yanında seveni sevmek önemli. Buna odaklanın. Başkalarının sizi sevmesi size bi bezelye tanesi birşey katmaz.
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

Valla arkadaşlar katılır mısınız bilmem ama eğer sf'li erkek ise durum daha kötü. Çevremden biliyorum içe kapanık bayanlar erkekler tarafından daha anlayışla karşılanıyor ama bir erkeğin içe kapanık olması, girişken olmaması (Yani sf'li olması) bayan için problem olabiliyor; çünkü tecrübelerime dayanarak söylüyorum bayanlar güçlü kişiliği olan erkeklerden hoşlanıyor. İlk etapta size aşık olsa da sonra soğuyabililiyor sizden.
alperdem
İletişim:

Mesaj gönderen alperdem »

Ben benim gibi sfli biriyle çıkmıştım. Fakat sadece 1 ay sürdü:D. eksi kutup diğer eksi kutbu iter;):
Kullanıcı avatarı
luciddream

Mesaj gönderen luciddream »

Aşık olunamayacak kimse yoktur bence .. Ama aşık olamayacak insanlar vardır ..
Belki Bir "an" tüm varoluşa değer ...
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

valla ben sf ye yakalandım yakalanalı bana hoşlantı duyuldu ama aşık olunduğuna hiç rastlamadım..gerçi daha doğrusu hayatın içinde değiliz ki aşık olalım ya da olunalım :D ama kızlar bu konuda bence daha şanslı..bir kadının kendine bir sevgili edinmesi ya da aşık olunması için biraz yüzüne bakılır bi kadın olması yeter..ama erkek olunduğu zaman mutlaka ekstra bazı özelliklere de sahip olunması gerekiyo bence..kadınlar doğaları gereği hep seçen taraftır..erkeklerin kendilerini beğenilerine sunduğu varlıklardır..ve genelde onlara sadece kabul etmek ya da reddetmek düşer..ama bazen aşkından ölseler de reddederler :D ..işin ilginç yanı bi erkek bazı durumlarda sevgili için ölüp ölüp biterken kadın neden aynı şiddette ihtiyaç hissetmiyo..mutlaka ki iki cinsin de birbirlerine zaafları var ama sanırım bu erkeklerde daha belirgin..sizce arkadaşlar neden kadınlar erkeklere oranla daha çok savunmacılar..hele bazı psikiyatrik durumlarda sanki kadınlar kendilerini aşka daha çok kapatmışlar gibi..sizin fikriniz ne sizce yanılıyo muyum..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

scary sana katılıyorum, sf'li erkeklerin işi çok zor. 28 yaşındayım ve gödüğüm kadarıyla bayanlar genellikle espirili ve güçlü karekterli erkekleri tercih ediyor ve ne yazık ki o da bizde yok. Dediğin gibi bayanların böyle bir problemi yok; mesela ben bi kıza deli gibi aşık oldum umurumda olmaz içine kapanık olması veya sf'li olması, sadece ben değil çevremdeki arkadaşlar ve aile bireyleride bunu önemsemiyor ama bayanlar kendilerini koruyan, kollayan, sahip çıkan, eğlendiren erkekleri tercih ediyor.