sf liye aşık olunurmu

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
scary
İletişim:

Re: sf liye aşık olunurmu

Mesaj gönderen scary »

[quote="Ahmet25"]scary, ben fazla uçmuşum galiba. Evim derken kirada oturduğum kendime ait bir evim ve 94 modelde Şahin marka arabam var, o kadar; yani ultra zengin değilim:D Kardeş dediklerini bende düşünüyorumda yapması biraz zor, zaten kız yaşadığım yerde dğil telefonu bile yok, ancak facebook'tan teklif yapabilirim.) O da ne kadar ciddi ve doğru olur bilemem.[/quote]

anladım dostum..hayırlısı olsun artık..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

Scary'in verdiği gazla sevdiğim kıza e-mail göndermiş bulunmaktayım (Vatana milllete hayırlı olsun:D ). Gelecek cevabı yarın sizlerler paylaşırım, zaten umudum felan yok sadece kendimi rahatlatmak ve önümü görebilmek için yaptım bunu.
ayşegül20

Mesaj gönderen ayşegül20 »

Aynen öyle. Ama yine de bir sf'li karşısındaki kişiyi her zaman iter. Bir nevi kendinden soğutur. Nerden mi biliyorum. Ben bilirim. :)[/quote]

bende katılıyorum sf liye aşık olunmaz
olur, olundu diyende acıdan diyo
Nerden mi biliyorum. ben bilirim
Kullanıcı avatarı
istanb_lue

Mesaj gönderen istanb_lue »

ayşegül20 yazdı:Aynen öyle. Ama yine de bir sf'li karşısındaki kişiyi her zaman iter. Bir nevi kendinden soğutur. Nerden mi biliyorum. Ben bilirim. :)

bende katılıyorum sf liye aşık olunmaz
olur, olundu diyende acıdan diyo
Nerden mi biliyorum. ben bilirim

Sen çok biliyorsun : )
Kullanıcı avatarı
Ayşeli

Mesaj gönderen Ayşeli »

ayşegül20 yazdı:bende katılıyorum sf liye aşık olunmaz olur, olundu diyende acıdan diyo Nerden mi biliyorum. ben bilirim
Evet. Maalesef. [smilie=to_take_umbrage.gif]
ÇocukLuğumu özlüyorum.
Yara bere içindeki dizLerimi.
Pamuk heLvaya yapışmış suratımı.
Elma şekerine bulanmış ağzımı.
YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye .
SakLandığım kapı ağzını.
Oysa . . .
ÇOKTAN SOBELEDİ HAYAT .
var

Mesaj gönderen var »

Heh sen öyle san..
Bu arada forum magazin konulara amma meraklıymış. Arada çözüm önerilerine de uğrayın, sosyal fobi asıl orada anlaşılır, çözülür.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

hadi ama ahmet25..kızdan ne cevap aldığını bekliyoruz..yahu ben teklif etsem bu kadar heyecanlanmazdım..sabırsızlıkla bekliyorum..
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

scary yazdı:hadi ama ahmet25..kızdan ne cevap aldığını bekliyoruz..yahu ben teklif etsem bu kadar heyecanlanmazdım..sabırsızlıkla bekliyorum..
Kardeş bende yazmak için senin yazını bekledim:) Henüz bir cevap yok, profil bilgilerine de baktım bugün hiçbir faaliyet yapmamış ya internete hiç girmedi yada şokta ne cevap vereceğini bilmiyor:) İşin doğrusu cevap olumsuz olacaktır ama inşallah kırıcı olmaz, kibarca reddeder.
ümitumut

Mesaj gönderen ümitumut »

off ya ne bu sf lilerin cektiği
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

hadi bakalım..bekliyoruz..emin ol kırıcı olmaz..düşük bi ihtimal eğer kırıcı olursa, sen de vay be dersin, kim içinmiş hissettiğim güzel şeyler..benim hislerime saygıyla yaklaşamıyacak kadar aciz birisiymiş deyip önüne bakarsın..
mustang

Mesaj gönderen mustang »

her topalın bir kör alıcısı vardır :) sf lilerede aşık olurlar..ama sf lilere aşık olanlara sf liler aşık olmaz..çünkü ona aşık olan onun dengi değildir..sf linin aşık oldugu kişiyi kendine aşık edebilmesi için onu etkileyebilmesi gereklidir..sflide o korkak, heycandan 2 kelimeyi bir araya getiremeyen, toplumdan uzak, kendine güvenemeyen ve güvenemediği için sürekli kendini ezik hisseden halleriyle bunu beceremez..belki ik başlarda sfliden, onu tanımadıgı için görsel olarak etkilenebilirler ama ,çok kısa zaman içierisinde tanıyıp sfliden uzaklaşacakları aşikardır..bu bahsettiğim erkek sf liler için geçerli..kadınlar bu konuda erkeklerden çok daha şanslı..
Kullanıcı avatarı
Ayşeli

Mesaj gönderen Ayşeli »

mustang yazdı:her topalın bir kör alıcısı vardır :) sf lilerede aşık olurlar..ama sf lilere aşık olanlara sf liler aşık olmaz..çünkü ona aşık olan onun dengi değildir..sf linin aşık oldugu kişiyi kendine aşık edebilmesi için onu etkileyebilmesi gereklidir..sflide o korkak, heycandan 2 kelimeyi bir araya getiremeyen, toplumdan uzak, kendine güvenemeyen ve güvenemediği için sürekli kendini ezik hisseden halleriyle bunu beceremez..belki ik başlarda sfliden, onu tanımadıgı için görsel olarak etkilenebilirler ama ,çok kısa zaman içierisinde tanıyıp sfliden uzaklaşacakları aşikardır..bu bahsettiğim erkek sf liler için geçerli..kadınlar bu konuda erkeklerden çok daha şanslı..
[smilie=good2.gif]
ÇocukLuğumu özlüyorum.
Yara bere içindeki dizLerimi.
Pamuk heLvaya yapışmış suratımı.
Elma şekerine bulanmış ağzımı.
YaramazLık yaptığımda annem göremesin diye .
SakLandığım kapı ağzını.
Oysa . . .
ÇOKTAN SOBELEDİ HAYAT .
Kullanıcı avatarı
tradewind

Mesaj gönderen tradewind »

mustang yazdı:her topal satıcının bir kör alıcısı vardır :)
aşk bir topal sattığı ve bir körün aldığı bir şey değildir
evliliklerde belki kimsenin evde kalmayacağı her kesin kendine bir eş bulabileceği yönüyle
bir ışık tutabilir ama aşk ne birinin sattığıdır nede alıcının aldığıdır
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
mustang

Mesaj gönderen mustang »

tradewind yazdı:
mustang yazdı:her topal satıcının bir kör alıcısı vardır :)
aşk bir topal sattığı ve bir körün aldığı bir şey değildir
evliliklerde belki kimsenin evde kalmayacağı her kesin kendine bir eş bulabileceği yönüyle
bir ışık tutabilir ama aşk ne birinin sattığıdır nede alıcının aldığıdır
burda, sf li lerede aşık olunabilir demek istedim ama ,sen ne anlam çıkardın..sarfedilen kelimler üzerinde değil ,asıl anlatılmak istenen üzerinde dursaydın keşke..
Kullanıcı avatarı
tradewind

Mesaj gönderen tradewind »

mustang yazdı:burda, sf li lerede aşık olunabilir demek istedim ama ,sen ne anlam çıkardın..sarfedilen kelimler üzerinde değil ,asıl anlatılmak istenen üzerinde dursaydın keşke..
sen ne sandın ki
ben zaten sf'lilere aşık olabilmemin zorluğundan bahsetmemiş miyim
bir sf li belki evlenecek insan bulabilir diyorum
ama aşk bu değil be birader
bana aşık olundu diyen yukarıdaki kızların dediği gibi acısından demiş olmasınlar mı
buda inandırıcı gelmedi doğrusu
sen ne güzel şeysin laleağacı!!