sf liye aşık olunurmu

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
var

Re: sf liye aşık olunurmu

Mesaj gönderen var »

Hiç bir şey yaşamadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Yoksa yaşadın mı? Bizzat yaşadığım için "ben bilirim" yazdım ama çoluk çocuğun ağzına sakız olmuş. Neyse şişirip şişirip patlatsınlar, garibin eğlencesi de bu olsa gerek.
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

cok aasık olunası bı adamım bana da asık olsunlar :D olunur arkadasım merak etme sadece bıraz gayret ederek her seyın ustesınden gelınır evde bekleyerek ıc bı sey yapmayarak sf den kurtulunmaz sf li bırıne de bırısı asık dahı olsa sen onun askına karsılık veremessın bu yuuden asık olunmadan once bu sf yı yenmek lazım dıye enteresan bı dusunceyı dusundum..
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
tradewind

Mesaj gönderen tradewind »

var yazdı:Hiç bir şey yaşamadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Yoksa yaşadın mı? Bizzat yaşadığım için "ben bilirim" yazdım ama çoluk çocuğun ağzına sakız olmuş. Neyse şişirip şişirip patlatsınlar, garibin eğlencesi de bu olsa gerek.
çoluk çocuğun ağzına sakız olmuş(çok dedikoducu bir ortamda yaşıyorsun kanımca)
neyse şişirip şişirip patlatsınlar(çok aşırı yalancısın veya çok yalanlarla karşılaşmışsın)
yaşadığın ortamı bilmem ama burada bunları yazman hele bayanlara karşı yazman son derece
çirkin

farklı analiz yapan varsa buyrun
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
vavien

Mesaj gönderen vavien »

tradewind yazdı:
var yazdı:Hiç bir şey yaşamadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Yoksa yaşadın mı? Bizzat yaşadığım için "ben bilirim" yazdım ama çoluk çocuğun ağzına sakız olmuş. Neyse şişirip şişirip patlatsınlar, garibin eğlencesi de bu olsa gerek.
neyse şişirip şişirip patlatsınlar(çok aşırı yalancısın veya çok yalanlarla karşılaşmışsın)
yaşadığın ortamı bilmem ama burada bunları yazman hele bayanlara karşı yazman son derece
çirkin

Sende falcisin o zaman, kelimelere bakip insanin ozgecmisini, gelecegini vs yaziyorsun.
Kullanıcı avatarı
tradewind

vavien yazdı:
tradewind yazdı:
çirkin

Sende falcisin o zaman, kelimelere bakip insanin ozgecmisini, gelecegini vs yaziyorsun.
benim mesleğim bu veya bu olacak ne alakası var birader
var

Mesaj gönderen var »

Senin seviyen ancak faraşla toparlanabilir. Bu yüzden gülünç ve anlamsız yazılarına cevap vermiyorum. Ama sanma ki haklısın. Daha önce de demiştim bir daha diyorum: Düşünmek iyidir, sen de arada sırada yapmalısın.
Kullanıcı avatarı
tradewind

bir insan gözle görmediği bir şeyi hayal edebilir mi sizce
bir koku düşünün ki sandığınız kokulardan farklı olsun düşünebilecekmisiniz
bir tat düşünün ki tattığınız tatlardan farklı olsun
bir beyin düşünün ki içinden olmayan bir şey düşünsün

bana metçe kişiliğini anlat sayın var
vallahi ben inanmıyorum
var

Mesaj gönderen var »

umurumda değil.
Kullanıcı avatarı
tradewind

her yerde bir sorun çıkarıyorsun
bana derdini söyle kardeş neyin var ya
var

Mesaj gönderen var »

Hah! Bunu merak ettim işte; hani sorunlar?
Öneri: Özelden devam edelim, forum daha fazla kirlenmesin. Ama "şov dünyasının ışıltısı beni çoşturan" diyorsan buyur sen kendin çal, kendin oyna.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

scary yazdı:hadi bakalım..bekliyoruz..emin ol kırıcı olmaz..düşük bi ihtimal eğer kırıcı olursa, sen de vay be dersin, kim içinmiş hissettiğim güzel şeyler..benim hislerime saygıyla yaklaşamıyacak kadar aciz birisiymiş deyip önüne bakarsın..
Sonuç beklediğim gibi olumsuz çıktı :( Ama hayat devam ediyor önümüzdeki maçlara bakacağız :)
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

hımm..anladım dostum..boşver..sen yapman gerekeni yaptın...eminim için rahatlamıştır..bak gör onu daha az düşüneceksin bundan sonra..zaten sen mesaj çektim falan dediğinde, ben aha dedim yandık..mesajla olacak iş mi Ahmetcim!!ama seni olumsuz etkilememek için bişey demedim..bi de seni gaza getiren bendim galiba..sinirini benden çıkartabilirsin :D :D
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

scary yazdı:hımm..anladım dostum..boşver..sen yapman gerekeni yaptın...eminim için rahatlamıştır..bak gör onu daha az düşüneceksin bundan sonra..zaten sen mesaj çektim falan dediğinde, ben aha dedim yandık..mesajla olacak iş mi Ahmetcim!!ama seni olumsuz etkilememek için bişey demedim..bi de seni gaza getiren bendim galiba..sinirini benden çıkartabilirsin :D :D
Kardeş mesajla evlilik teklifi yapmadım herhalde:) Mesajdan başka iletişim yolum yoktu bende telefon numarasını felan istedim o da vermedi. Durum bundan ibaret; yani teklif yapmadım birbirimizi daha iyi tanımak için telefonla görüşebilir miyiz dedim red cevabı aldım:) Ne diyeyim sağlık olsun, alışkınız biz hayalkırıklıklarına.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

hımm anladım dostum..ama helal olsun..cesaretin gerçekten övülmeye değer..peki sen bana ne tavsiye edersin..bi kız var..çok tatlı..kendisi benim gittiğim bi dernekte stajyer terapist(üniversite öğrencisi)..ona çıkma teklifi etmem çok uzun boylu ve komik bi şey olur..zaten bana aşık bile olsa misyonu gereği benimle çıkması imkansız..herkes ayıplar onu..ama o kadar güzel ki..dernekteki herkes ona baktığında gözlerinin içi gülüyo..onu ilk gördüğüm anda yuhhh falan dedim..o kadar çarpıcı bi güzelliği var ki..
Ondan beklediğim bişey yok olamaz da zaten ama ondan hoşlandığımı bilmesini istiyorum..aslında sezmiştir de..ama benim ağzımdan duymasını istiyorum..benimkisi kendine macera aramak :D :D kabul bile etse (ki bu imkansız) güvenemem ki kendime..nasıl taşırım ben onu..ama işin ilginci bende günün büyük bölümünde halsizlik-enerji eksikliği oluyo..onun yanında o kadar aktifleşiyorum ki..beyin hormonlarım harekete geçiyo adeta..10 km. yüzebilecek enerjiyi kendimde hissediyorum..mesela işini bitirip Allahaısmarladık dediğinde yıkılıyorum..istemiyorum gitmesini..günlerce aç susuz yanında otursam şikayet etmem..sizce ben aşık mıyım arkadaşlar? resmen unutmuşuz aşkı maşkı..onu tanıyalı iki hafta oluyo-düştüğüm hale bakın..hem onunla çıksam bile..bi yandan onu mutlu etmeye çalış, bi yandan hastalığımın yarattığı engelle boğuş, diğer bi yandan da ona hayran hayran bakan gözlerle savaş..yok abi yok..tuzsuz aşım dertsiz başım..boşver scary..ama iyi de ya içimdeki şu heyecan???onu nasıl duymazlıktan gelecem..insana o kadar haz veren bi kıpırtı ki..napiym ben arkadaşlar.. :( :(
En son scary tarafından 19 Haz 2010, 01:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
Ahmet25

Mesaj gönderen Ahmet25 »

scary yazdı:hımm anladım dostum..ama helal olsun..cesaretin gerçekten övülmeye değer..peki sen bana ne tavsiye edersin..bi kız var..çok tatlı..kendisi benim gittiğim bi dernekte stajyer terapist(üniversite öğrencisi)..ona çıkma teklifi etmem çok uzun boylu ve komik bi şey olur..zaten bana aşık bile olsa misyonu gereği benimle çıkması imkansız..herkes ayıplar onu..ama o kadar güzel ki..dernekteki herkes ona baktığında gözlerinin içi gülüyo..onu ilk gördüğüm anda yuhhh falan dedim..o kadar çarpıcı bi güzelliği var ki..
Ondan istediğim bişey yok olamaz da zaten ama ondan hoşlandığımı bilmesini istiyorum..aslında sezmiştir de..ama benim ağzımdan duymasını istiyorum..benimkisi kendine macera aramak :D :D kabul bile etse (ki bu imkansız) güvenemem ki kendime..nasıl taşırım ben onu..ama işin ilginci bende günün büyük bölümünde halsizlik-enerji eksikliği oluyo..onun yanında o kadar aktifleşiyorum ki..beyin hormonlarım harekete geçiyo adeta..10 km. yüzebilecek enerjiyi kendimde hissediyorum..mesela işini bitirip Allahaısmarladık dediğinde yıkılıyorum..istemiyorum gitmesini..günlerce aç susuz yanında otursam şikayet etmem..sizce ben aşık mıyım arkadaşlar? resmen unutmuşuz aşkı maşkı..onu tanıyalı iki hafta oluyo-düştüğüm hale bakın..hem onunla çıksam bile..bi yandan onu mutlu etmeye çalış, bi yandan hastalığımın yarattığı engelle boğuş, diğer bi yandan da ona hayran hayran bakan gözlerle savaş..yok abi yok..tuzsuz aşım dertsiz başım..boşver scary..ama iyi de ya içimdeki şu heyecan???onu nasıl duymazlıktan gelecem..insana o kadar haz veren bi kıpırtı ki..napiym ben arkadaşlar.. :( :(
Dostum e-mail felan at benim gibi:) Kelin merhemi olsa.... Ne diyeyim herşey olacağını varıyor ama bizim istediğimiz gibi olmuyor. Sağlık olsun. Ama aşk diyince tecrübelerimi anlatayım :) Ben 28 yaşındayım şu ana kadar 3 kere deli gibi aşık oldum ama sonradan hep unuttum o aşkları, içimde hiçbir sızı yok bakalım üçüncü ve son aşkı da unutabilecek miyim? Evde kaldım be:)