SF'li olup manitası olanlar ?!?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
sosyofobik_bir_kulum

Re: SF'li olup manitası olanlar ?!?

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Hayatımızdaki toplam doğru sayısı 3 etmişmi ki bi de yanyana gelecek onlar. Zor iş. [smilie=dash2.gif]
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

evet sf li olduğum için terk edildim diyen benim..çünkü karşı tarafın beklentilerine yanıt veremedim..o daha güçlü daha sosyal ve birlikte daha eğlenceli vakit geçirebileceği birini aramak üzere benden ayrıldı..benimleyken tatmin olamıyodu yaşadıklarından..çünkü karşısında hiç görmek istemiyceği bi erkek figürü vardı..güvensiz, endişeli, ve sohbetinden doyum alamadığı bi erkek figürü...işte bu yüzden ben böyle bi durumdayken ilişkilere başlanması taraftarı deilim..çünkü özgüven sıkıntısı yaşayan ve kendi kişiliğini ortaya koyamıyan bi erkek, bu şartlar altında başliycağı ilişkisinde mutsuz olur..o ilişkinin getirisinden çok götürüsü olur..bu çok sinir bişeydir..benden ayrılan kız şu an başkasıyla birlikte..keşke birlikte olduğu kişinin fotoğrafıyla benim fotoğrafımı yan yana koyup size kıyaslamanız için gösterme imkanım olsaydı..Allah kusura bakmasın ama beni çok daha çekici ve hoş yaratmış o kişiden..ama tercih edilen ben olmuyorum..işte bu da sf nin cilvelerinden..ben nacizane derimki..hepimiz insanız ihtiyaçlarımız tabiki var..en önce bu ihtiyaçlarımıza ulaşmamıza engel olan şeyleri ortadan kaldıralım..o zaman herşey çok daha güzel olcak..ama bi ilişkiye başlamanın faydalı olcağına inananlar varsa inşallah yanılmazlar derim..yanılan ben olurum inşallah..
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
sosyofobik_bir_kulum

scary yazdı:evet sf li olduğum için terk edildim diyen benim..çünkü karşı tarafın beklentilerine yanıt veremedim..o daha güçlü daha sosyal ve birlikte daha eğlenceli vakit geçirebileceği birini aramak üzere benden ayrıldı..benimleyken tatmin olamıyodu yaşadıklarından..çünkü karşısında hiç görmek istemiyceği bi erkek figürü vardı..güvensiz, endişeli, ve sohbetinden doyum alamadığı bi erkek figürü...işte bu yüzden ben böyle bi durumdayken ilişkilere başlanması taraftarı deilim..çünkü özgüven sıkıntısı yaşayan ve kendi kişiliğini ortaya koyamıyan bi erkek, bu şartlar altında başliycağı ilişkisinde mutsuz olur..o ilişkinin getirisinden çok götürüsü olur..bu çok sinir bişeydir..benden ayrılan kız şu an başkasıyla birlikte..keşke birlikte olduğu kişinin fotoğrafıyla benim fotoğrafımı yan yana koyup size kıyaslamanız için gösterme imkanım olsaydı..Allah kusura bakmasın ama beni çok daha çekici ve hoş yaratmış o kişiden..ama tercih edilen ben olmuyorum..işte bu da sf nin cilvelerinden..ben nacizane derimki..hepimiz insanız ihtiyaçlarımız tabiki var..en önce bu ihtiyaçlarımıza ulaşmamıza engel olan şeyleri ortadan kaldıralım..o zaman herşey çok daha güzel olcak..ama bi ilişkiye başlamanın faydalı olcağına inananlar varsa inşallah yanılmazlar derim..yanılan ben olurum inşallah..
Öncelikle ( haşa ve kella ) orada kullandığın cümlemsi şeyi hiç beğenmedim. ( Anladın sen onu ) Bilerek mi yazdın yoksa sinir harbiyle klavyenden öyle mi döküldü bilemiyorum. Herneyse.

Gelmişin 25 - 30 yaşına. Hiçbi kızla çıkmamışsın. E adam zaten kendini geliştirememişki kızla/erkekle çıkamamış. Es kaza karşısına bi bayan çıkınca da ya da bir bey herneyse işte onu da SF'liyim diye geri mi çevirsin. Bence SF'li olduğunuz halde biriyle bişeye başladıysanız/başlayabildiyseniz ya da o konuda herhangi bi ümit varsa hiç kaçırmayın değerlendirin derim ben.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

sevgili dostum ''anladın sen onu'' demişsin ama ne demek istediğini anlamadım..sinirle söylediğim hiç bi ifadem yok inan..yanlış anlaşılmışım çok pardon...... sf li biri karşısına çıkan bi kısmeti kabul etmesin demedim..nasıl istiyosa öyle hareket etsin..benim demek istediğim şey; sf li birisi diğer insanlara oranla kat ve kat dezavanajlı bi durumda oluyo..başlıycağı bi ilişkide kendsini iyi ifade edemeyişi benlik algısıyla ilgili sorunlar doğurabilir..bi kadın ya da bi erkek tarafından reddedilmek ya da terk edilmek sf li kişinin zaten hassas olan bünyesini daha bi yıpratır..bunu deneyimleyerek öğrendim..bi ilişkiyi sürdürememek çok acı bişeydir..hele ki eşit şartlarda yani sağlıklı olman durumunda kendine köle ediceğin bi insanı sırf sf lisin diye elinde tutamamak ölüm gibi bişey..ve sfli iken yaşanan ilişkiler hep bi yük oluyo..sf li kişi hiçbir sebep yok iken bile kendini mutsuz ediyoken bir de duygusal travmaların işin içine girmesi duyulan acıyı şiddetlendirir kanaatindeyim..ama yine de sflisin diye duygusal ilişkilere tamamen kapıları kapatmak da doğru olmasa gerek..bakarsın öyle biri çıkarki karşına küllerimden doğdum dedirtir insana..Allah herkese hayırlısını versin..
sosyofobik_bir_kulum

SF'liler kesinlikle dezavantajlı o konuda hemfikirim.

Bırak bi ilişkiyi sürdürebilmeyi, hiç olmadı ki. Birine söyledik olmaz dedi. Hüsran :(

Kimseyi kendime köle etmek gibi bi niyetim yok aslında ( Kastettiğinin bu olmadığını biliyorum )

Tamamen karşılıklı sevgi saygı hoşgörüye dayalı birşey olsun istiyorum. Olurya es kaza birgün evlenirsek eşimle hiç kavga etmem gibi geliyor bana. Ne bileyim belki de çok ezik olduğumdan herşeyi alttan alacağım için olabilir.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

öyle diyenden korkcaksın :D :D
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

beyler bayanlar meğer ne büyük derdiniz varmış blmiyormuşuz vah vah vah :D
sosyofobik_bir_kulum

serhadkulu yazdı:beyler bayanlar meğer ne büyük derdiniz varmış blmiyormuşuz vah vah vah :D
Burhan Altintopun dediği gibi :

'' Bazılarının ölüm kalım savaşı mücadelesi, bazılarının eğlençesi oliyimiş demek :D ''
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

insanı daha kötü yapar bence hiç gereksiz şeyler bunlar.hele de kızlar için...