Yüzdeki seyirmeler

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Neden??

Yüzdeki seyirmeler

Mesaj gönderen Neden?? »

birisi yüzüme baktığı zaman,bana bişey anlatırken,ya da yolda yürürken karşıdan gelen kişi bana bakıyorsa,direk kendi yüzüme odaklanıyorum.ve yüzümde garip seyirmeler oluyor.artık bu durum psikolojimi çok bozdu.bu seyirmelere engel olamıyorum.özellikle göz altlarında ve yanaklarımda oluyor.karşıdaki insan bunu kesinlikle görüyor eminim.artık insanlarla yüzyüze gelmeye korkuyorum,annemle konuşurken bile seyirmeler oluyor.ben ne yapacağımı şaşırdım bu nedir sosyal fobimidir?takıntı mıdır? yaygın anksiyete bozukluğu mudur? ne olur biri cevap yazsın
var

Re: Yüzdeki seyirmeler

Mesaj gönderen var »

Hangi ilaçları kullanıyorsun?
ümitumut

Mesaj gönderen ümitumut »

bendede var aynısı aynı durumları bende yasıyorum.çok zor ende kimseyle karsılasmak istemiyorum eskiden azdı simdi fazlalastı
ümitumut

Mesaj gönderen ümitumut »

hep derim o olmasa sf de olmıyacak gibi.benim elimde titrer ama eli gizleyebiliriz ama yüzü nasıl gizleyelim
Kullanıcı avatarı
juanpr

Mesaj gönderen juanpr »

Neden?? yazdı:birisi yüzüme baktığı zaman,bana bişey anlatırken,ya da yolda yürürken karşıdan gelen kişi bana bakıyorsa,direk kendi yüzüme odaklanıyorum.ve yüzümde garip seyirmeler oluyor.artık bu durum psikolojimi çok bozdu.bu seyirmelere engel olamıyorum.özellikle göz altlarında ve yanaklarımda oluyor.karşıdaki insan bunu kesinlikle görüyor eminim.artık insanlarla yüzyüze gelmeye korkuyorum,annemle konuşurken bile seyirmeler oluyor.ben ne yapacağımı şaşırdım bu nedir sosyal fobimidir?takıntı mıdır? yaygın anksiyete bozukluğu mudur? ne olur biri cevap yazsın
kaygının getirdigi durumlardan biri..
ben cok cok heyecanlandıgım kontrolü kaybettgim zamanlar olur,dudaklarım titrer en cok:)

sonuc olarak sf nin bi sonucu baska bişey aramana gerek yok bence,üstünde cok durma,odaklanmamaya calış bu duruma..

ya da bunu burda bize degil de baskasına söyle,annene veya baska birine,onların söyleyecekleri senı rahatlatır kanımca..
Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara;
canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin..
[ Neyzen Teyfik ]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

bu dudak seyirmeleride durduk yere sf moduna sokar adamı, iyi bilirim..
..............Resim.................~~Resim
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

şuan hiçbir ilaç kullanmıyorum.tedavi de olmuyorum zaten...

ama normal hayatta,gayet sıradan konuşmalarda bu seyirmeleri yaşarken,tartışma anında neler yaşadığımı siz düşünün.çok kötü durumdayım.bu sitede bir psikoloğun mailine ulaştım.bana nörolojiye gitmemi önerdi.ama büyük ihtimal stresten olabileceğini ve çok çabuk çözüleceğini söyledi.
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

ümitumut yazdı:hep derim o olmasa sf de olmıyacak gibi.benim elimde titrer ama eli gizleyebiliriz ama yüzü nasıl gizleyelim
aynen katılıyorum .elimizi gizleyebiliriz.ama yüz gizlenmez ki :( biriyle konuşurken senin eline değil yüzüne bakarlar. of ya çok sıkıntılıyım hiç geçmeyecek gibi bıktım artık bu sıkıntılardan. allahım ya niye niye niyeeeeeeee
bir zamanlar bu forumda iyileşmiş halimle insanlara moral dağıtırdım.şimdi tedavi olmadan önceki halimden kat kat kötüyüm.keşke o ilacı hiç bırakmasaydım,keşke annemi dinlemeseydim,keşke o güzel günler hiç bitmeseydi....ilacı bırak diye başımın etini yiyen annem bile eminim şuan ne kadar vahim durumda olduğumun farkında.22 yaşında bir insandan beklenmeyecek anormallikte davranışlar,kaçışlar,korkaklıklar...yazacak çok şeyim var ama sonu gelmeyecek o yüzden burda kesiyorum.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

bu çok berbat bişi yaaaav öle bele değil valla ppppffffff