en yakın arkadaşını kıskanmak !!

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
moralarm

en yakın arkadaşını kıskanmak !!

Mesaj gönderen moralarm »

ben sosyofobikim mesafeliyim soğukum iticiyim bu yüzden özellikle karşı cinsten hiç kimse bnimle ilgilenmiyor ama arkadaşım öle mi bir sürü hayranı var hem de yapyakışıklılar bana onlardan bahsediyor bazen . tabii ben de özeniyorum. aslında o da benim gibi çekingen utangaçtır ama doğru ya doğru çok güzel bir kız . kin güdercesine bi kıskançlık değil benimki belki ama özeniyor işte insan . onda bu kadar ilgi yoğun sen sap gibi olunca kendini çirkin lüzumsuz hissetmeye başlıyorsun beğenmiyorsun falan .. bilirsiniz işte ergen kız tavırları... :) bazen düşünüyorumm galiba yıllar sonra sadece bir sevgilim olucak ve onunla da evlenicem artık .. gençlik aşklarım hiç olmucak . hatta belki tek sevgilim bile olmaz . [smilie=crazy_pilot.gif]
Kullanıcı avatarı
gorunmezadam

Re: en yakın arkadaşını kıskanmak !!

Mesaj gönderen gorunmezadam »

"gençlik aşklarım hiç olmucak . hatta belki tek sevgilim bile olmaz"
:(
ben 26 yasındayım ve şuan bu yazıyı okuyunca migdem tuaf oldu canım yandı.
benim boyle oldu. bugune kadar birisi bile olmadı :(
alalhım ne gunah işledim bilmiyorum.

belkide obur dunyada farklı bir hayatım olur tabi oyle bir yer varsa.
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Yaş 24. Tık yok [smilie=dash2.gif]

Bu kafayla da olacağa benzemiyor zaten.
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

en yakın arkadaşının olmaması...
de te fabula narratur
sosyofobik_bir_kulum

caferali yazdı:en yakın arkadaşının olmaması...
Beğene butonu varmış gibi yapıp beğene tıkladım :D
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

caferali yazdı:en yakın arkadaşının olmaması...
Cafer baba arkadaş olak mı:)Ciddi diyorum bursa buluşması yapalım bir çay içelim.Temmuz-agustos arası.İçimden geldi birden.
Kullanıcı avatarı
Ulasilmaz

Mesaj gönderen Ulasilmaz »

Bir kankam vardı bir zamanlar.. sevgilimiz yoktu ama yalnız değildik.. etraftaki çiftleri incelerdik onlara özenirdik dertleşirdik iyi gelirdi bana.. hep böyle sürüp gidecek sanırdım ama olmadı.. hayat gerçek yüzünü gösterdi.. çünkü sorunlu olan bendim.. ben ne kadar onu kendim gibi görsemde öyle değildi normal sıradan bi insandı o.. bu sıradanlığın elbet gün gelecek bizi ayıracaktı ve ayırdıda..

Günün birinde bi kızla çıkmaya başladı.. bana sürekli onunla ilgili şeyler anlatıyordu.. onun adına sevinmiş gibi yapıyordum ama içim içimi yiyordu.. çünkü bu güne kadar kendimi hep 'ben yalnızım ama en azından o da yalnız' diye avutmuştum.. artık gerçeklerden kaçmam için bi bahanem kalmamıştı.. derken ilişkileri baya ilerledi.. artık beni aramaz oldu.. buluştuğumuz günlerde de bana sadece sevgilisiyle yaptığı şeylerden bahsediyordu.. evet kıskanıyordum onu hemde çok ama asıl mesele bu değildi.. içimde kendi gerçeğimle yüz yüze gelmenin, çaresizliğimin, acizliğimin burukluğu vardı.. uzaklaştırdım kendimi ondan.. artık onu hak ettiği hayatıyla yalnız bırakmanın vakti gelmişti.. bende kendi gerçeğime, yalnız yalnız ve yalnız hayatıma geri dönecektim..
Hayat herşeye rağmen yaşamaya değer değildir..
sosyofobik_bir_kulum

Ulasilmaz yazdı:Bir kankam vardı bir zamanlar.. sevgilimiz yoktu ama yalnız değildik.. etraftaki çiftleri incelerdik onlara özenirdik dertleşirdik iyi gelirdi bana.. hep böyle sürüp gidecek sanırdım ama olmadı.. hayat gerçek yüzünü gösterdi.. çünkü sorunlu olan bendim.. ben ne kadar onu kendim gibi görsemde öyle değildi normal sıradan bi insandı o.. bu sıradanlığın elbet gün gelecek bizi ayıracaktı ve ayırdıda..

Günün birinde bi kızla çıkmaya başladı.. bana sürekli onunla ilgili şeyler anlatıyordu.. onun adına sevinmiş gibi yapıyordum ama içim içimi yiyordu.. çünkü bu güne kadar kendimi hep 'ben yalnızım ama en azından o da yalnız' diye avutmuştum.. artık gerçeklerden kaçmam için bi bahanem kalmamıştı.. derken ilişkileri baya ilerledi.. artık beni aramaz oldu.. buluştuğumuz günlerde de bana sadece sevgilisiyle yaptığı şeylerden bahsediyordu.. evet kıskanıyordum onu hemde çok ama asıl mesele bu değildi.. içimde kendi gerçeğimle yüz yüze gelmenin, çaresizliğimin, acizliğimin burukluğu vardı.. uzaklaştırdım kendimi ondan.. artık onu hak ettiği hayatıyla yalnız bırakmanın vakti gelmişti.. bende kendi gerçeğime, yalnız yalnız ve yalnız hayatıma geri dönecektim..

Bi kuzenim vardı. Gerçi hala var da aramız yok gibi bu aralar gene. Neyse konu o değil. Konu seninkine benzer biraz. Bu benle takılırken, yauw bende öyleyim, benimde pek kız arkadaşım olmadı ayağına yatıyordu bize. Geçenlerde baktım facebooka ilişkisi var yazmış, dedim ne ayak. Dedi işte görücü usulü vs.

Ya dedi ama benim daha önceden de 4-5 tane kız arkadaşım olmuştu. Sen sıfır tecrübelisin falan. Bi de bana '' kız bulma taktikleri '' falan öğütlemez mi.

Velhasılı kelam, insanlar ikiyüzlü olmuş hocam. Bu matematik bizi kandırıyor :D
karasovalye1926

Mesaj gönderen karasovalye1926 »

son 2 yılda zor zamanlar yaşıyorum..maalesef her insanın olduğu gibi benim de kendime göre dertlerim var...21 senedir sevgisiz büyümenin verdiği korkudan olsa gerek yakın arkadaşımı kaybetme korkusu sardı her yerimi...aslında o kadar sebepsiz yere tartışma çıkmıştı ki sizler bile gülersiniz..bana kırıcı sözler söylediği için ona hala kırgın ve kızgınım..ama bir yanımda onun bana 'İYİ MİSİN? NEYİN VAR?' demesını bekliyor...üniversitenen sınıf arkadaşım olan en yakın dostum belki bunları görmeyecek fakat içimdekileri buraya dökmek en doğrusu...bu yaşıma kadar ailesinden sevgi görmeyen birisi olarak kendi kendime birşeyler için çabalıyorum..belki bundandır insanlarla muhabbet etmeyişim,soğuk davranışım...kendi kendime duvar örüyorum sanki duvar örsem ne olacak ki :) içimdekileri döküp rahatlayacağım diye düşünüyorum ama böyle olmayacak bu hayatım boyunca devam edecek...bunların hepsinin sebebi koca bir SEVGİSİZLİK...sevgisizlik o kadar iliklerime kadar işlemiş ki kırılgan oluşum duygusal oluşum hep bunla bağlantılı...beni tanıyan herkes nasıl iyi birisi olduğumu söyler...ama içe kapanık sessiz sakin birisi olduğumu da söylerler...21 sene boyunca bir kavganın arasında kalınca bir çocuğun sevgi ile büyümesi nasıl beklenirdi ki ? ben arkadaşıma hala ilk gün ki kadar değer veriyorum..o bunun farkında olmasa bile ben onun hep arkasında olacağım..aynı değeri umarım bir gün ondan da alabilirim..geçen oturdum banka konuştum konuşmamın ne kadar faydası olduğunu dün gördüm..yüzüme dahi bakmadı..arkadaşlarıyla birlikte takıldı..ne bir selam ne bir nasılsın dedi...konuşmamın fayda etmeyeceğini biliyordum ama yine de değerdi en azından şansımı denemiş oldum..ona göre kendisi haklı...kendisinin bana kırıcı sözleri söylediğinden dolayı pişmanlığını üzüntüsünü göremedim...yakın yerlerde oturduğumuz için birlikte okula gelip giderdik.Ancak şuan aramız pek iyi olmadığından birlikte gidip gelmiyoruz..'SANA NE OLUYOR,SENİN HADDİNE DEĞİL,vb.. sözleri söylediğim için hatalı olabilirim kabul ediyorum fakat ondan sonra sanki içinde söyleyemediklerinden mütevellit bana söylediği sözler ağrıma gitti ben herkes için üzülmem ama benim için öenmli ve değerli birisinden duyduğum sözler beni üzdü..Nazım Hikmet Ran ne güzel söylemiŞ ''Küsmek nedir bilir misin? Küsmek dürüstlüktür.Çocukçadır.Ondan dolayı da saftır.Yalansızdır.Küsmek ''Seni seviyorum'' dur. Vazgeçmemektir.Kızdım ama hala buradayımdır.Gitmiyorumdur,gidemiyorumdur.Küsmek nazlanmak ve yakın bulmaktır.Benim için değerlisindir.Küsmek ''Sevdiğini söyle'' demektir.Hadi anla demektir.''işte nazım hikmetin dediği gibi küsmenin karşındakinden vazgeçmediği ona kırgın oluşunu anlaması gerektiği durumdayım...evet bu çocuk bana bunları dedi ama bende bunları söyledim acaba kırılmış mıdır ? diye düşünmeni beklerdim...ve en önemlisi bu zor zamanımda okuldaki ilk arkadaşın olarak geçirdiğim bu zor zamanlarda benim yanımda bana destek olmanı isterdim...umarım aramız düzelir arkadaşım..sevgilerle